ASV lielas pārmaiņas gaidāmas Vakcīnu drošībā

21 Aprīlis 2018
Autors :  

2017 gada 10 janvārī, New York Daily News nopublicēja rakstu - Trump asks known vaccination skeptic Robert F. Kennedy Jr. to chair commission on vaccine safety. Trums lūdz vadīt vakcīnas drošības komiteju vakcinācijas skeptiķi Reboert F.Kennedy jaunāko. Raksts pieejams TE.

Kenedijam jaunākajam notikusi tikšanās ar jaunievēlēto prezidentu, kuras laikā Trumpa k-gs piedāvājis tam vadīt vakcīnas drošības komisiju. Komisijas uzdevums būtu nodrošināt, ka vakcīnas ir drošas un efektīvas. Topošais prezidents esot skeptisks par patreizējo potēšanas daudzumu. Jaunievēlētā prezidenta viedoklim nebūs nozīmes. Galvenā nozīme būs zinātniskajiem pētījumiem.

Sacēlās maza vētra un pēc pāris stundām Forbes TE, nopublicēja ziņu, ka Trumpa komanda domā veidot Autisma komisiju, notiek pārrunas un meklēti labākie veidi, kā to paveikt. Tomēr dotaja brīdī nekāds lēmums neesot pieņemts.

Masu mediji, Kenediju uzskata par Vakcīnu pretinieku. Bet tā tie sauc jebkuru, kas iestājas par vakcīnu drošību.

Iespējams, ka komisija netiks izveidota, bet ja tā tiks iveidota, tas Sabiedrībai būs liels ieguvums. Patreiz dominē tikai viens uzskats viss ir droši un efektīvi. Visi pārējie pētījumi netiek pieņemti. Ja šādu komisiju vadīs skeptiķis, iespējams Sabiedrība uzzinās vairāk.

396 Cilvēku lasījuši šo rakstu
Mareks Kalniņš
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Top