SPKC cenzūras laiks beidzies. Laiks virzīties tālāk...

21 Aprīlis 2018 Autors :  

24 maijā saņēmu vēstuli no SPKC. Pieļaujot, ka iespējams man nav taisnība un SPKC speciālisti ir profesionāļi un zinoši cilvēki, pakļāvos SPKC spiedienam un lapu atpublicēju ar sekojošu paziņojumu:

Neskaitāmas reizes esmu atkārtojis, ka Mehāniskā cilvēcība nebija, nav un nebūs antivakcinatoru kustības pārstāvis. Izvēlējos Vakcinācijas tematu, lai nodemonstrētu - kāpēc Latvijā un citviet pasaulē vairāku gadsimtu garumā nav izveidota Ideāla Valsts.

2016. Gada 24 maijā saņēmu vēstuli no SPKC ar apgalvojumiem, ka SPKC centra speciālisti konstatēja, ka MC maldina sabiedrību un apdraud epidemioloğisko drošību. Palūdza atpublicēt video un citu maldinošo informāciju.


Savā pirmajā atbildē solīju izņemt maldinošo informāciju un lūdzu uz to norādīt.
Nekādas adbildes nesaņēmu.

Pieņemu, ka viena diennakts nebija pietiekami laika, lai sagatavotu informāciju. Pieņemsim. Man tiešām ir 9 klašu izglītība, un pieļaujot, ka SPKC speciālisti ir pamanījuši maldinošu informāciju, nolēmu - lai nemaldinātu sabiedrību un neapdraudētu sabiedrības epidemoloğisko drošību ar 27 maiju, mājas lapa www.mehaniskacilveciba.lv tiek atpublicēta. Tas pats notiek ar Youtube kanālu. Gaidīsim SPKC centra speciālistu komentārus par maldinošo informāciju.
Drīz tiksimies.

Nu šis drīz ir pienācis. 2 mēnešu laikā, esmu nosūtījis vairākkārtīgas vēstules. Ik nedēļu līdz noteiktam laikam. Vēl pagājušajā nedēļā nosūtīju vēstuli un atbildes nekādas. 2. mēnešu laikā tika neatgriezeniski sabojāta veselība daudziem bērniem.

Man ir ļoti ļoti ļoti sāpīgi ka tā notiek. Ļoti ļoti ļoti žēl, ka neviena no 2500 uzrunātajām amatpersonām un ārstiem nebija un nav ieinteresēti.Tāpēc darīšu visu, lai tas mainītos.

Uzreiz atvainojos par skandālu un vētru, kas sāksies drīzumā.

Kā jau minēju - Mehāniskā Cilvēcība ir, lai izveidotu Ideālo Valsti, kuras nav. Lai izveidotu ir jāsaprot, kas to traucē izdarīt - meli, sagrozīta informācija, kas tiek radīta un novadīta to cilvēku galvās, kas nav šīs sistēmas Akcionāri. Vakcinācija tika paņemta tikai ar vienu mērķi - nodemonstrēt, kā šī sistēma ir veidota, kas tajā ir iesaistīts, kādi meli, kāpēc ir šādi meli un pats pats galvenais cik lielu lomu mēs paši ieņemam šīs sistēmas pastāvēšanā. Ik katrs no mums ir pie tā vainīgs, jo esam pašiemīlējušies, pašpārliecināti savā taisnībā un neprotam ieklausīties informācijā, kas atšķiras no mūsējās. Sevišķi tie cilvēki, kam ir amats un vara.

It sevišķi tie.

Ja tas skartu tikai pieaugušā dzīvi - tas būtu štrunts, bet cieš bērni. Un līdz ar to pieaugušā arogancei nav vietas - Ideālā Valstī.

877 Cilvēku lasījuši šo rakstu
Birkas :
Mareks Kalniņš
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Top