Vakcinācija izraisa Polio Epidēmiju Sīrijā!!!

21 Aprīlis 2018
Autors :  

18. augustā UNICEF mājaslapā tika ziņots, ka vairāk, kā 355 000 bērnu saņēma pret polio vakcīnu. Tai pat rakstā tiek ziņots, ka uz 18 augustu 33 bērni ir saslimuši ar Polio, kas izcēlies no Polio vakcīnas. Uz 1 septembri ziņas bija par 39 gadījumiem. Raksts pieejams TE. Preses relīzē nav teikts vai saslimušie bērni saslima pēc vakcinēšanas vai saslima tie cilvēki, kas atradās ciešā mijiedarbībā ar vakcinētajiem bērniem. 

Latvijas mediķi un valsts iestādes Propogandē, ka Vakcīna neizraisa slimības. Lūk, ko raksta UNICEF:

vakcinneizraissaslims6

Prior to the crisis, Syria was polio-free, with an immunisation rate over 80 per cent. National vaccination coverage is now just over 40 per cent.Prior to the crisis, Syria was polio-free, with an immunisation rate over 80 per cent. National vaccination coverage is now just over 40 per cent.
“As of 18 August 2017, 33 children under the age of five have been paralyzed,” said Elizabeth Hoff, WHO Representative in Syria. “The detection of the circulating vaccine derived polio virus type 2 (cVDPV2) cases demonstrates that disease surveillance systems are functional in Syria. Our priority now is to achieve the highest possible polio immunization coverage to stop the circulation of virus.”

Pirms krīzes sākšanās Sīrijā, Sīrija bija Polio brīva Valsts ar imunizācijas līmeni 80% (hmmm, mums apgalvo, ka vajag 90-95% imunizācijas, lai slimība izzustu), nacionālā imunicācijas aptvere patreiz mazliet pārsniedz 40%. "2017 gada 18 augustā, 33 bērni jaunāki par 5 gadiem tika paralizēti," informēja Elizabeth Hoff Pasaules Veselības Organizācijas pārstāve Sīrijā. "Tas, ka noteicām, ka apritē esošā vakcīnas esošā polio vīrusa 2 veida (cVDPV2) saslimšanas gadījumi nodemonstrēja, ka slimības monitoringa sistēma strādā Sīrijā. Mūsu prioritāte ir, lai sasniegtu maksimālu polio imunizācijas aptveri, lai apturētu cirkulējošo vīrusu."

Tas bija 18 augustā. Šodien 1 septembrī Polio Eradication mājaslapā ir informācija par 39 gadījumiem - TE.

Pasaules Veselības Organizācijas mājaslapā ir izveidota speciāla sadaļa ar jaunāko informāciju par epidēmiju, ko izraisīja Vakcinācija. Lapa pieejama TE.

vakcinneizraissaslims8

Tāpat ir pieejamas atskaites .pdf formātā. Lūk momentuzņēmums no pagaidām pēdējās atskaites, kas nopublicēta 29 augustā.

vakcinneizraissaslims9

Lūdzu pievērs uzmanību šī dokumenta sadaļai, kurā piefiksēti visi Polio gadījumi:

vakcinneizraissaslims10

Tajā ir pieminēti 2 veidi - 1. No vakcīnas izraisītie un 2. Non-Polio AFP (NPAFP).

Acute flaccid paralysis, jeb Akūta šļauganā paralīze (turpmāk tekstā AŠP), prasti runājot ir stāvoklis, kad pēkšņi, kāda ķermeņa daļa vai vairākas ķermeņa daļas tiek paralizētas. AŠP parasti un ierasti informatīvajā telpā tiek saistīta ar Poliomielītu.

Lūk, ko raksta par Poliomielītu Neatliekamās Medecīniskās Palīdzības dienests TE

vakcinneizraissaslims12

Poliomielīts jeb bērnu trieka (grieķu: poliomyelitis) ir akūta smaga vīrusu infekcijas slimība, ko izraisa poliovīruss. Organismā vīruss nokļūst caur gremošanas traktu un izplatās ar asinīm uz centrālo nervu sistēmu. Tas sagrauj nervu šūnas, kas aktivizē muskuļus, tādējādi var iestāties smaga neatgriezeniska paralīze vai pat nāve.

Būtiski ir izcelt un uzsvērt turpat minēto informāciju: 

vakcinneizraissaslims13

Slimībai ir divas formas:

  • Neparalītiskā forma - viegls poliomielīta saslimšanas gadījums, slimība var līdzināties parastai vīrusu infekcijai bez izteiktiem simptomiem, ar īslaicīgu drudzi, iesnām, rīkles gļotādas iekaisumu (faringīts), vemšanu, vieglu meningītu, paralīze nav raksturīga.
  • Paralītiskā forma (2 – 4% gadījumu) - smags poliomielīta saslimšanas gadījums, slimībai raksturīga paaugstināta ķermeņa temperatūra, galvassāpes, nespēks, caureja, vemšana, centrālās nervu sistēmas bojājumi, muskuļu vājums, rīšanas traucējumi, apgrūtināta elpošana, paralīze. Daļai saslimušo paralīzes var saglabāties visu mūžu.

Īsumā - Ir 2 veidu slimības formas - Neparalītiskā un Paralītiskā forma. Pie tam Paralītiskā forma ir tikai 2 - 4% gadījumu no konstatētā slimību skaita. Objektīvi protams būtu, ja mediķi precizētu vai tas ir Latvijā vai pasaulē un uz kādiem datiem šī informācija tiek balstīta, tomēr secinājums ir viens - paralīze notiek tikai 2 - 4 gadījumos uz 100 saslimušo.

Atskaitē nav neviena brīvā dabā cirkulējoša polio gadījuma. Ir Non-Polio gadījumi. Non-Polio gadījumi ir AŠP gadījumi, kurus nav izraisījis poliovīruss. Tas ir pēkšņa paralīze iestājas no citiem faktoriem. Kā redzams no tabulas AŠP gadījumus ir izsaukusi vakcīna un citi faktori.

Masu vakcinācijas kampaņu Sīrijā rīko - the World Health Organization (WHO), Rotary International, the US Centers for Disease Control and Prevention (CDC), the United Nations Children’s Fund (UNICEF) and the Bill & Melinda Gates Foundation. Mērķis ir uzvarēt Polio slimību.

Pēdējie dati pieejami par 9 septembri - 70 bērni saslimuši ar polio no vakcīnas.

895 Cilvēku lasījuši šo rakstu
Birkas :
Mareks Kalniņš
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Top