Ceturtdiena, 10 Maijs 2018 00:00

LU Serumstacijas serumi, 1935 gads

Uzrakstīja

Latvijas Ūniversitātes Serumstacijas Serumi, baktēriju preparāti, organoterapeutiski līdzekļi. 1935 gada izdevums.

Trešdiena, 09 Maijs 2018 00:00

V. Lozovskis "Alerģiskās slimības", 1979 gads

Uzrakstīja

V. Lozovskis "Alerģiskās slimības", 1979 gads.

Trešdiena, 09 Maijs 2018 00:00

L. Išimova, Alerģiskās Slimības, 1965 gads

Uzrakstīja

L. Išimova medicīnas zinātņu doktore, profesore. Grāmatu izdeva izdevniecība "Liesma", Rīgā, 1965 gadā.

Otrdiena, 24 Aprīlis 2018 00:00

Ievads un priekšvārds Vakcinācijai

Uzrakstīja

Neskatoties uz Cilvēku Radošumu, Izdomu, Mērķtiecību un tiekšanos sasniegt savus mērķus "Ideālā Valsts" nav izveidota. Vakcinācija ir viens no vairākiem virzieniem, lai paskaidrotu un izskaidrotu - Kāpēc nav izveidota "Ideālā Valsts".

Video, pēc kura SPKC centās ierosināt krimināllietu par apmelošanu.

Masu informācijas medijs “Ideālā Valsts” atklātā vēstulē, vēršas pie ikkatra Saeimas deputāta ar argumentāciju par nepieciešamību izveidot Parlamentārās izmeklēšanas komisiju, kas izmeklēs un pārbaudīs zemāk esošo informāciju par nepilnībām mediķu apmācības procesā mācot par vakcinēšanu, kas nodara veselības bojājumus pacientiem. Mediķi un par veselības aprūpi atbildīgās amatpersonas šos bojājumus neatzīst, jo tieši nepilnīgās mediķu apmācības dēļ Latvijā (arī citviet pasaulē) mediķi netiek apmācīti šo veselības bojājumu diagnosticēšanā saistībā ar vakcīnās esošo bioķīmisko sastāvu un tā toksikoloģisko iedarbību pacientā un izraisīto slimību patoģenēzē un šo veselības bojājumu identificēšanu saistībā ar vakcīnu un atbilstošu ārstēšanu.

Svētdiena, 22 Aprīlis 2018 00:00

Jautājumi mediķu apmācības iestādēm

Uzrakstīja

Vakcīnas ir drošas, efektīvas un neizraisa veselības bojājumus, izņemot atsevišķus un ļoti retus gadījumus. Tas tā varētu būt, ja apmācības process balstītos uz pilnvērtīgu un vispusīgu informāciju. Lai par to pārliecinātos sazināsimies ar katru mācību iestādi un noskaidrosim - cik daudz un ko mediķi apgūst, lai varētu apgalvot, ka - vakcīnas ir drošas, efektīvas un neizraisa veselības bojājumus, izņemot atsevišķos un ļoti retos gadījumos.

Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 00:00

SPKC atbildes uz uzdotajiem jautājumiem

Uzrakstīja

Par poliomielītu
Atbildot uz Jūsu vēstulē uzdotiem jautājumiem par poliomielīta uzraudzību un akūtās šļauganās paralīzes gadījumu uzskaiti, Slimību profilakses un kontroles centrs (turpmāk – SPKC) vēlas informēt, ka saskaņā ar Poliomielīta uzraudzības komisijas (turpmāk – Komisija) nolikumu Komisijas sēde tiek sasaukta gada beigās. Pēdējā Komisijas sēde tika sasaukta 2016. gada 14. decembrī. Detalizētāk ar Komisijas sēdes protokoliem var iepazīties Veselības ministrijas mājas lapā .

Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 00:00

Vēstule ar jautājumiem SPKC

Uzrakstīja

Pasaules Veselības organizācija ziņo par Vakcīnas izraisītu Polio uzliesmojumu Sīrijā, kur uz 29. augustu jau 39 bērni ir paralizēti.

1 lapa no 5
Top