Vēsturiskās liecības

Latvijas Ūniversitātes Serumstacijas Serumi, baktēriju preparāti, organoterapeutiski līdzekļi. 1935 gada izdevums.

Likumdošanas aktā, kas nosaka veselības bojājumus, kas iestājas pēc vakcinācijas - MK noteikumos 1040, kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām, kas pieejams TE, ir noteikts, ka encefalīts ir viens no veselības bojājumiem, kas iestājas pēc vakcinācijas. Protams, ka nav iespējams Latviešu valodā atrast informāciju, kā tieši vakcīna izraisa encefalītu. Patiesības labad ir jāsaka, ka nevar atrast nekādu informāciju, kā tieši vakcīna izraisa praktiski jebkuru no veselības bojājumiem, kas paredzēti likumdošanā. Bet tā izprašana ir ļoti ļoti būtiska.

1977gadaaugustsThe Montreal Gazette - Aug 15, 1977, publicēja rakstu Experts attack "crazy diets", injections, kas pieejama TE. Izrādās 1977 gadā sievietes piekopa diētu, kas paredzēja, ka sievietei tiek iešpricēts human chorionic gonadoptropin (HCG) hormons, un sievietes dienas racions varēja sastāvēt no 220 - 500 kalorijām, kas tika apēstas vienreiz dienā, pirms gulētiešanas.

alergija1954isais1954 gada 1 aprīlī, ASV bāzētais laikraksts - Toledo Blade - nopublicēja rakstu - Odds on Salk vaccine indicate polio my be only memory within few years, kas pieejama TE. Šajā rakstā ir melns uz balta stāstīts, par to, ka jaunā vakcīna tiks pārbaudīta vai tajā nav organismam nepiederošu proteīnu, kas izraisa alerģiju un lokālas reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūras. Raksta citāts mazajā bildē pa labi, visa raksta bilde ar komentāru ir zemāk.

1 lapa no 2
Top