Alerģijas Fakti (4)

Alerģijas Fakti

Lateksa alerģija. Ir cilvēki, kas sirgst ar šo reto alerģiju. Vakcīnas darbīgā daļa (atbilstoši SPKC), kad tā ir atdalīta un sajaukta ar ķīmiskajiem komponentiem, kas ir it kā veselībai nekaitīgās dozās, tiek iepildīta pudelītēs un aizvākota.

The Tuscaloosa News - Aug 23, 1937 nopublicēja rakstu - Spell of allergies may be broken, TE.

Staigājot pa ielām, runājot ar cilvēkiem, lasot, skatoties vai klausoties dažādos medijus, cilvēkam, kas ir tālu no medicīnas, nav ne mazākā priekšstata, cik sarežģīta ir to cilvēku dzīve, kam bērni sirgst ar alerģiju. Nav ne mazākā priekšstata, kā šīs Alerģijas ietekmē Valsts ikdienas dzīvi. Nav ne mazākās priekšstata, cik daudz tiek tērēts ārstējot un menedžējot Anafilaktiskās reakcijas. Tas viss sit konkrētu robu Valsts budžetā. Jā, cilvēki mirst ļoti reti no tā, bet tas nenozīmē, ka anafilakses hospitalizācijas nepalielinās.

Uz brīdi aizmirsīsim, ka Nobela Medicīnas prēmijas ieguvējs - Richet pētīja atkārtotu injekciju sekas, dzīvniekiem. Pievērsīsimies, Alerģijas termina ieviesēja darbam, jo tas pētīja atkārtotu injekciju ietekmi uz bērnu veselību. Vakcināciju saņēma daudzi bērni. Daļai bija reakcijas, daļai nebija. Atkarībā no daudziem faktoriem, bet galvenais bija tas, cik daudz seruma saņēma pacients. Uzsvēršu - Alerģijas termina ieviesējs pētīja un aprakstīja slimības gaitu tikai un vienīgi tiem bērniem, kam parādījās reakcija pēc injekcijas. Šodien mēs tās saucam - lokāla reakcija injekcijas vietā. Tu neatradīsi nevienu valsts vai privāto iestādi, kas apgalvotu vai informētu savus pacientus, ka lokālā reakcija injekcijas vietā ir Alerģija. Neatradīsi nevienu informācijas vienību, pat mazāko, ka šprice padara alerģisku, neskatoties uz to, ka Alerģijas termina ieviesējs pētīja tikai un vienīgi tos bērnus, kam parādījās lokāla reakcija injekcijas vietā.

Top