Vakcinācijas izraisīti Veselības bojājumi (6)

Vakcinācijas izraisīti Veselības bojājumi

No gada uz gadu palielinās Vakcīnu izraisīto veselības bojājumu prasību skaits ASV National Vaccine Injury Compensation Program. Ja, 2002 gadā tika iesniegtas 184 prasības, tad 2015 gadā 803 prasības. Vecāki sūdzas par grūtībām un sarežģīto procedūru. 

2015 gada, 3 septembrī, notika ASV Advisory Commission on Childhood Vaccines sēde. Oficiālā lapa TE. Sēdes laikā tika pieņemts dokuments, kur nopublicēti saņemtie pieteikumi, izskatītās lietas un piešķirtās kompensācijas National Vaccine Injury Compensation Program, mājas lapa un informācija par programmu pieejama TE. Nopublicēti dati par pieejams TE. Atbilstoši šim dokumentiem ASV iedzīvotāji visvairāk cieš no Pretgripas Vakcīnas.

2015 gada 4 jūnijā notika ASV Advisory Commission on Childhood Vaccines sēde. Oficiālā lapa TE. Sēdes laikā tika pieņemts dokuments, kur nopublicēti saņemtie pieteikumi, izskatītās lietas un piešķirtās kompensācijas National Vaccine Injury Compensation Program, mājas lapa un informācija par programmu pieejama TE. Nopublicēti dati par pieejams TE. Atbilstoši šim dokumentiem ASV iedzīvotāji visvairāk cieš no Pretgripas Vakcīnas.

2015 gada, 5 martā notika ASV Advisory Commission on Childhood Vaccines sēde. Oficiālā lapa TE. Sēdes laikā tika pieņemts dokuments, kur nopublicēti saņemtie pieteikumi, izskatītās lietas un piešķirtās kompensācijas National Vaccine Injury Compensation Program, mājas lapa un informācija par programmu pieejama TE. Nopublicēti dati par pieejams TE. Atbilstoši šim dokumentiem ASV iedzīvotāji visvairāk cieš no Pretgripas Vakcīnas.

2014 gada, 4 decembrī, notika ASV Advisory Commission on Childhood Vaccines sēde. Oficiālā lapa TE. Sēdes laikā tika pieņemts dokuments, kur nopublicēti saņemtie pieteikumi, izskatītās lietas un piešķirtās kompensācijas National Vaccine Injury Compensation Program, mājas lapa un informācija par programmu pieejama TE. Nopublicēti dati par pieejams TE. Atbilstoši šim dokumentiem ASV iedzīvotāji visvairāk cieš no Pretgripas Vakcīnas.

Tas, kādus veselības bojājumus var nodarīt Vakcīnas, ir paredzēts - Ministru kabineta noteikumos Nr.1040 - Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām un šī nolikuma ietvarā pieņemtais pielikums - Vakcinācijas izraisītās komplikācijas. Noteikumi ir pieejami TE.

Top