Masu Informācijas Līdzeklis "Ideālā Valsts"

Ceļā uz Ideālo

Jauna koncepcija

Masu informācijas līdzeklis ir jaunas koncepcijas ieviesējs

Valsts esam ikkatrs

Valsts, nav abstrakts likumdošanas aktu apkopojums. Valsts esam Mēs.

Industrijām draudzīgi
Tieši dažādās jomās un industrijās notiek viss, tas, kas ietekmē mūs vienā vai otrā virzienā

Valsts = Cilvēks

Valsts pamatā ir Cilvēks - tā zināšanas, prasmes, pieredze un izpratnes līmenis par apkārtējās dzīves sastāvdaļām. Cilvēkam ienākot šai pasaulē, tā zināšanas, izpratnes un pieredzi veido:

 • Ģimene;
 • Dažāda līmeņa, atkarībā no Cilvēka vecuma - mācību iestādes - bērnu dārzs, pamatsskola, vidusskola, augstskola vai profesionālās mācību iestādes;
 • Ārpusskolas nodarbības - pulciņi, trenniņi, hobiji;
 • Iela, draugi, kompānijas;
 • Kultūras radītais saturs - Grāmatas, ko lasa, filmas, ko skatās, dziesmas, ko klausās...
 • Sasniedzot individuāli noteiktu vecumu, iekšējo pasauli sāk veidot - masu informācijas līdzekļi.

Teorētiski Latvijā un citviet Pasaulē ir liels mediju piedāvājums - radio, televīzija, drukātie preses izdevumi, interneta ziņu portāli un individuālie blogi. Teorētiski, viss ir, bet tai pat laikā nav paša galvenā - masu medijs nepārstāv Tautas pārstāvi.

Patreizējās politekonomiskās sistēmas ietvarā - Masu Informācijas Līdzeklis ir ļoti dārgs ar lielām izmaksām un maziem ieņēmumiem. Līdz ar to, masu informācijas līdzekļi pārstāv, aizstāv un cīnās ne jau par Tautas pārstāvju interesēm, bet gan:

Transnacionālo korporāciju klanu īpašnieku, vairāku gadsimtu laikā izveidotās politekonomiskās sistēmas eksistenci un savu vietu tajā - resursu pārdali, sev par labu.

Jo saņem naudu savai darbībai, vai ir tieši/netieši atkarīgi no šīs sistēmas interesēm, piemēram pārstāv noteiktā valstī noteikta politiska spēka uzstādījumus. Latvijas gadījumā tā ir pro ASV demokrātiskās partijas, liberāļu pārstāvētā, globālistu intereses. Būdamas izteikti anti Krievijas ievirzē.

Esošajai PolitEkonomiskajai sistēmai ir nepieciešams Masu informācijas līdzeklis, tāds, kāds tas ir, jo tas kalpo Tautas smadzeņu skalošanai.

Ne Tautas attīstībai, bet gan veidojot Tautas indivīdu iekšējo pasauli, pēc noteiktiem lekāliem - noteiktu mērķu sasniegšanai. Patreizējie masu informācijas līdzekļi nav Tautas attīstības instruments. Neiestājas par parastās tautas iekšējās pasaules, zināšanām, prasmēm un apkārtējās pasaules daudzveidības izpratni - attīstību. Masu informācijas līdzekļi ir instruments, lai Tautai liktu domāt noteiktas lietas, noteiktā virzienā.

Patreizējie masu informācijas līdzekļi saņem informāciju un nodod to savai auditorijai atbilstoši saviem uzdevumiem un patiesajiem mērķiem, par ko skaļi nerunā un nestāsta.

Valsts informatīvo telpu veido:

 • TransNacionālo korporatīvo klanu īpašnieku, vairāku gadsimtu laikā izveidotā PolitEkonomiskās sistēmas uzturēšanai, nepieciešamā informācija, pārdomas un diskusijas;
 • TransNacionālo korporatīvo klanu finansētās - nevalstiskās organizācijas, speciālo interešu aizstāvju frontālās grupas, domnīcas;
 • Militāristu & SpecDienestu specifisko interešu pārstāvētās Valstiskās un Nevalstiskās organizāciju radītais saturs;
 • TransNacionālo korporatīvo klanu biznesa modeļa nepieciešamās zināšanas, informācija, kas tiek iepludinātas Cilvēkā no skolas sola, trenniņiem, apmācības un medijiem;
 • Individuālajiem aktīvistiem, kas smēlušies informāciju ārpus esošās pamatinformācijas plūsmas un ir ieguvuši papildus sapratni tai, kas tiem tika un tiek dota. Prasti runājot - tie pludina informāciju no ausgtākminēto pretinieku grupām;

Masu informācijas līdzeklis "Ideālā Valsts", tiek radīts pieņemot par aksiomu:

Katrs indivīds - Cilvēks, šai pasaulē ienāk, būdams augsti attīstītas Civilizācijas pārstāvis, ar savu potenicālo talantu un vai vairākiem, to nepieciešamību atvērt, apmācīt, noslīpēt, kas ir iespējams tikai un vienīgi nodrošinot Indivīdam - zināšanas, prasmes un pieredzi izpaužoties, neatkarīgi no Vecuma un potenciālajiem Talantiem.

Masu informācijas līdzekļa "Ideālā Valsts"

Informatīvās telpas, sastāvdaļas

Internetā bāzēta

Pirms Interneta laikmetā, laikraksti iznāca ar pielikumiem. Interneta laikmetā, laikrakstu pielikumi evolucionēs industriālajos portālos. Internets ir ērtāk lietojams. Esam tikai internetā. Pagaidām.

Centrālais portāls

"Ideālā Valsts" ir centrālais portāls, kurā satecēs visa informācija, no dažādiem apakšprojektiem.

Ideālā Valsts

Masu informācijas līdzeklis "Ideālā Valsts"

Ēdienu Piegāde VIPiem

"Ideālā Valsts" ir centrālais portāls, kurā satecēs visa informācija, no dažādiem apakšprojektiem.

Pasūti Ēdienu, apkalposim, kā VIPu

Teātros.LV
"Ideālās Valsts", kultūras departamenta, teātru nodaļas portāls.

Uzzini, kas jauns teātros

Muzejos.LV
"Ideālās Valsts", kultūras departamenta, Muzeju nodaļas portāls.

Uzzini, kas jauns muzejos

TiTiCe
"Ideālās Valsts", uzņēmējdarbības nodaļas - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs. 50 lokālām pilsētām un centrālā Vislatvijas TiTiCe. Vairāk TE

Uzzināt Vairāk

NaktsTauriņi.LV
"Ideālās Valsts", projekts.

Uzzini, kas jauns NaktsTauriņu pasaulē

"Ideālā Valsts" kontakti

Vieglākai saziņai

Uzzvaniet

+371 2877 3839

Atrodamies

Esam internetā bāzēts masu informācijas līdzeklis, bez fiziska biroja

Uzrakstiet
info@idealavalsts.lv