1954 gadā pārbaudot Salka Polio vakcīnu, tika pārbaudīts vai tā neizraisīs alerģiju

Ideālā Valsts

Ceļā uz Ideālo

AlerģijaVakcinācijaVeselībaVēsturiskie Artefakti

1954 gadā pārbaudot Salka Polio vakcīnu, tika pārbaudīts vai tā neizraisīs alerģiju

1954 gada 1 aprīlī, ASV bāzētais laikraksts – Toledo Blade – nopublicēja rakstu – Odds on Salk vaccine indicate polio my be only memory within few years, kas pieejama TE. Šajā rakstā ir melns uz balta stāstīts, par to, ka jaunā vakcīna tiks pārbaudīta vai tajā nav organismam nepiederošu proteīnu, kas izraisa alerģiju un lokālas reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūras. Raksta citāts mazajā bildē pa labi, visa raksta bilde ar komentāru ir zemāk.

Īsumā – piecas farmakoloģijas firmas, Dr. Salka labaratorija Pitsburgas Universitātē, Nacionālais Veselības institūts, kā arī ASV Public Health Service (mūsu veselības ministrijas ekvivalents) katrs testēs, katru vakcīnas partiju 9 reizes, lai pārliecinātos, ka tajā atrodas tikai nogalināti vīrusi un ka tas nesatur cilvēka organismam nepiederošus proteīnus, kas izraisa alerģiju, un ka vakcīna neizraisīs to ko ārsti šodien sauc par – lokālas reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūras.

Starp citu, lūdzu piefiksē vienu lietu – 1954 gadā tiek apgalvots, ka vīruss ir nogalināts pilnībā. Tas principā nav iespējams. Tagad saka, ka viņš ir novārdzināts. Tas arī ir neiespējami – Vīruss nav dzīva būtne.

Izrādījās, ka pēc Salka polio vakcīnas ieviešanas bērni sāka slimot ar Polio. Lai slēptu to, tika ieviests jauns termins – Acute Flaccid Paralysis. Noskaidrojās, ka šis vīruss nav miris un izraisa bērnos slimību, pret ko tika potēts.

Te interesanti ir kas cits – tālajā 1954 gadā visas augstāk minētās iestādes – piecas farmakoloģijas firmas, Dr. Salka labaratorija Pitsburgas Universitātē, Nacionālais Veselības institūts, kā arī ASV Public Health Service (mūsu veselības ministrijas ekvivalents) ar tajā strādājošajiem cilvēkiem zināja, ka organisma nesaturošu proteīnu injekcija izraisa alerģiju un tāpēc speciāli testēja vakcīnu uz organismam nepiederošu proteīnu klātbūtni. Tagad tas netiek darīts un mediķi pat nezin faktu, ka injekcējot organismam nepiederošu proteīnu tiks izraisīta alerģija.

Kā tā?

 

Print Friendly, PDF & Email

Par Autoru

Varat atstāt komentāru šeit