Parlamentārā izmeklēšanas komisija

Atklātā Vēstule Saeimas deputātiem par nepieciešamību izveidot – Parlamentārās Izmeklēšanas Komisiju

Masu informācijas medijs “Ideālā Valsts” atklātā vēstulē, vēršas pie ikkatra Saeimas deputāta ar argumentāciju par nepieciešamību izveidot Parlamentārās izmeklēšanas komisiju, kas izmeklēs un pārbaudīs zemāk esošo informāciju par nepilnībām mediķu apmācības procesā mācot par vakcinēšanu, kas nodara veselības bojājumus pacientiem. Mediķi un par veselības aprūpi atbildīgās amatpersonas šos bojājumus neatzīst, jo tieši nepilnīgās mediķu apmācības dēļ Latvijā (arī citviet pasaulē) mediķi netiek apmācīti šo veselības bojājumu diagnosticēšanā saistībā ar vakcīnās esošo bioķīmisko sastāvu un tā toksikoloģisko iedarbību pacientā un izraisīto slimību patoģenēzē un šo veselības bojājumu identificēšanu saistībā ar vakcīnu un atbilstošu ārstēšanu.

Masu informācijas līdzeklis ”Ideālā Valsts” nav antivakcinācijas kustības pārstāvis. Mūsu temats ir – Ideāla Valsts.

Lai to izveidotu sākumā ir jāsaprot, kāpēc jau tūkstošiem gadu garumā tas nav izdevies, neskatoties uz cilvēka radošo potenciālu. Temats – “Vakcinācija – veselības panaceja vai bende” tika izvēlēta apzināti, lai nodemonstrētu – kāpēc līdz šim brīdim nedzīvojam ”Ideālā Valstī”.
Latvijā, kā galvenos, bet ne vienīgos iemeslus min – komunistus, Putinu, Staļinu, Obamu, Globālistus, korupciju, sionistus, kapitālistus, oligarhus, fašistus, ebrejus, zagļus un citus bubučus.
Masu informācijas līdzeklis “Ideālā Valsts”, kā galveno problēmu izvirza – mūs pašus un ikvienu – mūsu nepilnīgo zināšanu, izpratņu mijiedarbības prasmju kopumu ar apkārtējo pasauli un tās sastāvdaļām, kas noved pie situācijas, ka iesāktie darbi netiek padarīti maksimāli daudz un tā, ka tie noved pie “Ideālās Valsts”. Ikkatra nepilnīgās zināšanas, prasmes un rīcība noved pie tā, ka nav ”Ideālās Valsts”.
Mēs esam pārāk aizvērti jaunajam, nezināmajam un pārāk paļaujamies uz savām zināšanām, domādami, ka tās ir pilnīgas un perfektas, līdz ar to nevaram uzņemt jaunu informāciju, kas noved pie tā, ka neesam elastīgi pārmaiņu ieviešanai dzīvē. Un tam ir iemesls – Arogance.
Arogance – indivīda nespēja un nevēlēšanās iedziļināties, līdzvērtīgi komunicēt vai kopīgi mijiedarboties ar citu indivīdu, jo uztver/izceļ sevi augstāk par sarunas biedru, uzskatot sevi par – labāk izglītotu, lielāku ekspertu, intelektuālāku, pareizāku, labāk nodrošinātu, augstākā amatā, lielāku pieredzi, “man nav laika šādiem sīkumiem” utt. Vakcinācijas temats ir tikai un vienīgi, lai to nodemonstrētu – ārsti ilgi mācoties, tie uzskata, ka zin visu daudz labāk par citiem un ja saskarās ar informāciju, kas ir pretstatā to Ticībām un Pārliecībām, tā vietā, lai iedziļinātos tie izpaužas diapazonā no – liek klusēt, jo neesi eksperts/mediķis līdz mēģina apklusināt ierosinot krimināllietu.
Patreiz Sabiedrībā dominē uzskats, ka vakcinācija ir droša un vēlama.
Tam ir tikai viens iemesls – mediķu apmācība par vakcināciju, balstīta uz nepilnīgu, novecojošu un sagrozītu informāciju. Vakcinācija ir viens no daudziem faktoriem, kas noved pie Sabiedrības veselības stāvokļa pasliktināšanās, bet tas nav zināms, jo nav neviena speciālista, kas prot diagnosticēt vakcīnas izraisītos veselības bojājumus.
Mediķi un amatpersonas uzskata un svēti tic, ka apmācības process balstās uz pilnīgu, aktuālu un nesagrozītu informāciju. Saistībā ar vakcīnu, tas tā nav.
Var minēt bezgalīgi daudz piemēru, ko tieši ārstiem nemāca, bet ir divi galvenie, kas veido pilnīgu sapratni par nepilnīgo informāciju, ko iegūst mediķi.

1. Alerģija – neesot dēļ vakcinācijas;
2.Vakcinācija nav izraisījusi paliekošus veselības bojājumus vai izraisījusi nāvi, Latvijas iedzīvotājiem, līdz ar to Vakcīnas ir drošas.
To māca mediķiem. Atkārto dažādos medijos vecākiem. Diemžēl, mediķus visu nemāca. Mēdijos visu nestāsta.
Pirmais apgalvojums – vakcīna nepadara cilvēku Alerģisku.
Pirmkārt, jāsāk ir ar to, ka katrā Vakcīnā ir organismam nepiederoši (tādi, kas nepieder organismam, nav tā sastāvdaļa) proteīni, – kas tur nonāk pēc ražošanas procesa – olas, piens, glutēns, gumija, cilvēka embrija pārpalikumi, antibiotikas, ķimikālijas utt, neskatoties uz to, ka tiek apgalvots pretējais.
100 gadus atpakaļ, tika piešķirta Nobela prēmija medicīnā, par pētījumiem un atklājumiem, saistībā ar veselības bojājumiem, kas iestājas pēc atkārtotām injekcijām (vakcinācija), kad ar injekciju organismā tiek ievadīti organismam nepiederošas vielas (proteīni, toksīni utt) un organisms sāk uztver tos kā svešus un cīnās ar tiem, kad saskāras ar tiem nākošajā reizē.
Šodien šos veselības bojājumu dēvē par – Anafilaksi un Alerģiju.
Organismam nepiederošas vielas ir katrā vakcīnā. Katrā.
1913. gadā, saņemot Nobela medicīnas prēmiju, Charles Richet, Anafilakses atklājējs, teica, turpmāk citāts:
“Mēs esam veidoti tā, ka NEKAD nedrīkstam saņemt proteīnus asinīs, kas nav modificēti kunģa un zarnu trakta sulās. Katru reizi, kad svešais proteīns ar varu (nedabiski, injekcija) tiek ievadīts savādāk, organisms cieš un sāk aizsargāties/pretoties. Šī pretestība izpaužas, kā paaugstināta jūtība, sava veida sacelšanās pret atkārtotu injekciju, kas varētu būt letāla. Pirmās injekcijas laikā, organisms neko tādu negaidīja un nepretojās. Atkārtotas injekcijas laikā, organisms apstādina aizsardzību un atbild ar anafilaktisko šoku.”
Vārda Anafilakse nozīmi, zinātnieks skaidro sekojoši – Phylaxis grieķu valodā nozīmē – aizsardzība. Tātad Anafilakse nozīmē pretējo. Anafilakse, no Grieķu etimoloģiskā avota nozīmē – organisma stāvoklis ir palicis superjūtīgs, pretstatā – pasargātam. Tātad, mūsu organisms kļūst superjūtīgs pret to proteīnu, kurš bijis mūsu vakcīnā. Tā var būt ola, piens, glutēns, antibiotikas, jūras veltes, gumija utt.
Charles Richet Nobela prēmiju medicīnā saņēma par atkārtotu injekciju (vakcinēšana) veikšanu uz suņiem. Citi pētnieki pētīja atkārtotu injekciju sekas ar proteīniem uz citu dzīvnieku veselību – visiem, pilnīgi visiem pētāmajiem dzīvniekiem sekas bija vienas un tās pašas.
Atkārtotu injekciju izraisītos veselības bojājumus uz Cilvēkiem pētīja – Clemens von Pirquet, kas ieviesa – Alerģijas terminu. Alerģijas termins tika ieviests pēc novērojumiem un pētījumiem, kuri tika veikti tikai un vienīgi ar tiem bērniem, kam tika veikta pretdifterijas vakcinācija un kuriem parādījās lokālas reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūras.
Šodien, lokālās reakcijas injekcijas vietā, uzskata par maznozīmīgām blaknēm un normu. Lokālās reakcijas neesot slikti. Tas ir – 100 gadus atpakaļ, novērojot veselības bojājumus bērniem slimnīcā, kam pēc vakcīnas parādījās lokālas reakcijas injekcijas vietā, šie veselības bojājumi tika apzīmēti ar diagnozi – Alerģija un tika pierādīts, ka tie izcēlušies no vakcīnās esošajiem organismam nepiederošajiem proteīniem (vielām). Šodien mums cenšas pateikt, ka vakcīna neizraisa alerģiju un lokāla reakcija injekcijas vietā nav slikti, bet ir normāli.
Līdz sapratnei par Alerģijas iemeslu nonāca pakāpeniski. 19 gadsimta beigās, tika izstrādāta pretdifterijas vakcīna. To sāka izmantot masveidā. Pēc injekcijas, daudziem pacientiem radās – lokālas reakcijas injekcijas vietā, ar vai bez temperatūras. Dažādiem pētniekiem, šī lokālā reakcija, parādījās līdz pat 25% pacientu.
Alerģijas termina ieviesējs – Clemens von Pirquet, vairāku gadu garumā pētīja un novēroja lokālās reakcijas pacientos. 1905 gadā, balstoties uz saviem pētījumiem, nopublicēja grāmatu – Seruma Slimība. Vielas (proteīni, olbaltumvielas) vakcīnā, injekcijas laikā, padara organismu slimu – Alerģisku. Pētījumi turpinājās un 1910. gadā, Clemens von Pirquet izdeva nākošo grāmatu – Alerģija. Kopš tā laika, dakteri visā pasaulē lieto vārdu Alerģija, lai apzīmētu noteiktu slimību.
Anafilakse un Alerģija ir viens un tas pats. Abas veidojās un izceļas no viena un tā paša – atkārtotas injekcijas (vakcinācijas), tikai tos ieviesa divi dažādi cilvēki, līdzīgi, kā Sauli Latvijā sauc – Saule, Anglijā – sun, Krievijā – солнце, Vācijā – Sonne, Francijā – soleil, Ķīnā – 太陽, tomēr lietas būtību tas nemaina.
Lokālās reakcijas injekcijas vietā ir drausmīgi slikti. Tās rodas tikai un vienīgi tāpēc, ka vakcīna padarīja organismu Alerģisku uz to vielu, kas tajā tika ievadīta ar šprici.
Oficiālā medicīna apgalvo, ka nav zināms, kas padara cilvēku Alerģisku. Dakteri to nezina, jo medicīnas skolā nepasniedz ne Richet, ne Pirquet pētījumus un novērojumus. Zina tikai, ka termins tika ieviests un, kas tos ieviesa, bet uz kādiem novērojumiem tie ir balstīti ir ārpus mediķu izglītības.
Anafilakse/Alerģija sastāv no 2 atsevišķiem posmiem – 1)sensitizācija, kad organisms tiek padarīts jūtīgs un 2)anafilaktiskās/alerģiskās reakcijas palaišanas process, kad sensitizētais organisms sastopas ar vielu, pret ko tas ir jūtīgs.
Abi divi ir novēroti un aprakstīti, par ko viens zinātnieks saņēma Nobela Medicīnas apbalvojumu un otrs tiek godāts, kā Alerģijas termina ieviesējs. Mediķus māca un tiem demonstrē tikai un vienīgi informāciju par 2 procesu, pilnīgi neko nepasniedzot par organisma sensitizācijas procesu, jo tiek apgalvots, ka nav zināms, kā tas paliek sensitizēts.
Apgalvojums ir meli, Mediķu izglītība balstīta uz nepilnīgu informāciju.
Otrais arguments – vakcīnas ir drošas.
Nepasniedz vēl daudzas lietas, bet pati būtiskākā no tām ir tas, kas sniedz objektīvu atbildi uz jautājumu – cik tad kompetenti ir Latvijas ārsti, lai noteiktu, novērtētu un novērstu veselības bojājumus, kas rodas no vakcīnu lietošanas?
Latvijā veselības bojājumi, kas var rasties no vakcīnas nosaka – Ministru kabineta noteikumiem Nr.1040 – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām (veselības bojājumiem).
Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.268 – 130+ dažādi medicīnas specialitāšu veidi tiek apmācīti medicīnā un tos dēvē par ārstiem/palīgiem utt.
Par Vakcināciju māca – ģimenes ārstu (vispārējās prakses), infektologu, klīnisko mikrobiologu un sabiedrības veselības ārstu. Tas ir 4 speciālistus no 130+.
Interesanti ir tas, ko mediķus māca un ļoti svarīgi, ir tas ko mediķus nemāca. Tālāk citāti no MK noteikumiem.
Ģimenes ārstu apmāca – profilaktiskās vakcinācijas veikšana atbilstoši vakcinācijas kalendāram; agrīnās komplikācijas pēc vakcīnu ievadīšanas.
Tas ir kad ir jāpotē un kas var notikt īsu brīdi pēc vakcinācijas. Viss. Nekas par veselības bojājumiem vidējā un ilgtermiņā.
Infektologs tiek apmācīts – vakcinācijas nozīme infekciju profilaksē, vakcīnu lietošanas īpatnības.
Viss. Nekas par veselības bojājumiem vidējā un ilgtermiņā.
Klīniskais mikrobiologs – vakcinācijas nozīme infekciju profilaksē, vakcīnu lietošana.
Viss, neviena vārda par veselības bojājumiem.
Sabiedrības veselības ārsts – teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas … vakcinoloģijā, imunizācijas rādītāju novērtēšanā…
Tas ir nekādas zināšanas par veselības bojājumiem.
Kā jau minēju, atbilstoši MK noteikumiem, tikai šie 4 speciālisti ir apguvuši vakcīnas un ir viskompetentākie.
Pirms šīs publikācijas tapšanas sagatavoju 100 un 1 jautājumu kuru izsūtīju dažādiem adresātiem. Viens no adresātiem bija Latvijas mediķu apmācošās iestādes. Mediķu izglītība tiek iedalīta pirmajā līmenī un otrajā līmenī. No, kādas mediķu mācību iestādes oficiālas atbildes izriet, ka studentiem, kas mācās pirmajā līmenī, nekas par vakcīnu izraisītiem veselības bojājumiem, kas defināti ministru kabineta noteikumos, to diagnosticēšanu un arstēšanu netiek apmācīti. Piemēram – Vecmātes, Ārsta palīgs vai Māsas, netiek apmācītas par to vispār. Bet tieši šie ir profesionāļi, kas pirmie uzklausa pacientu sūdzības. Tie nezin par veselības bojājumiem, tos nespēj identificēt, diagnosticēt, nezin, kurš vakcīnas sastāvdaļas komponents šos veselības bojājumus izraisa un neprot to atbilstoši ārstēt, tikai klaji paļaujās uz kolēģu apgalvojumiem, ka Vakcīnas ir drošas.
Kādi tieši veselības bojājumi var rasties no vakcīnas, var uzzināt iepazīstoties 4 dažādos informācijas avotos:
1)Veselības bojājumi, kas noteikti likumdošanas līmenī. Latvijā veselības bojājumi, kas var rasties no vakcīnas nosaka – Ministru kabineta noteikumiem Nr.1040 – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām (veselības bojājumiem). Noteikumu pielikumā – Vakcinācijas izraisītās komplikācijas (veselības bojājumi) ir veselības bojājumu apkopojums, kas var iestāties un noteikts laiks cik ilgi pēc vakcinēšanas šis veselības bojājums var parādīties.
2)Veselības bojājumi, kas atklāti klīniskajos pētījumos. Vakcīnu ražotāju, klīniskajos pētījumos iegūtie dati, tiek ietverti arī vakcīnu anotācijās. Parasti novērojumos iegūst veselības bojājumus, kas ir likumdošanas bāzē un ļoti dažādus veselības bojājumus, kas nav ietverti likumdošanas bāzē.
3)ASV un citās valstīs, darbojās vakcīnu radīto veselības bojājumu kompensācijas programma. To dēvē par “Vakcīnu tiesa”. Šajās tiesās, tiek konstatēts vai veselības bojājumi pacientam radušies no vakcīnas vai nē un ja tiek atzīts ka jā, pacientam, kam radušies veselības bojājumi no vakcinēšanas, tiek izmaksāta kompensācija. Savā rakstu sērijā padziļināti apskatīju ASV “vakcīnu tiesas”, tiesu praksē pierādītos un kompensētos veselības bojājumus. Jā, tiek kompensēti veselības bojājumi, kas ir iekļauti ASV likumdošanā, bet tai pat laikā, dominējošais vairākums veselības bojājumu diagnozes, kas radušās no vakcinācijas, nav ietvertas ne ASV ne Latvijas likumdošanā. Ar šiem pašiem veselības bojājumiem sirgst arī Latvijas bērni un pieaugušie, tikai neviens ārsts nav apmācīts atklāt saistību starp vakcīnu un veselības bojājumu.
4)Vakcinatoru apmācības vielā ietvertie veselības bojājumi. Tas ir viņiem pasaka, ka var rasties tas un tas, bet nesagatavo katru vai profesionālo virzienu atsevišķi, kā tieši diagnosticēt saistībā ar vakcīnu un pēc tam to ārstēt.
Ir vēl kāda problēma. Parasti, pie klīniskajiem pētījumiem ir piebildes, kādi tieši klīniskie eksperimenti netika veikti. Piemēram toksikoloģiskie, vai kā ietekmē auglību, vai ka vakcīna nav parbaudīta uz grūtniecēm. Līdz ar to dāžādās potenciālās, veselību bojājumu sekas neparādās nekur un ģimenes ārstiem vai medmāsām, kas pirmās kontaktējās ar pacientu ir liegta pieeja pilnīgai sapratnei par to, kādi veselības bojājumi var rasties pēc vakcinēšanas un ko tieši ir jāpārbauda, tas noved pie nepareizas ārstēšanas – sekas redzamas ilgtermiņā.
Neskatoties uz augstāk minētajiem – veselības bojājumu fiksējošajiem avotiem, Latvijas un citu valstu medicīnas studentus neapmāca šo veselības bojājumu diagnosticēšanā saistībā ar vakcīnu.
Latvijā, Ministru kabineta noteikumos Nr.1040, ir noteikts, ka dažādi veselības bojājumi no vakcinācijas var izpausties – no pāris minūtēm (agrīnās komplikācijas pēc vakcīnu ievadīšanas, ģimenes ārsts, vakcinators), pēc injekcijas, līdz pat 16 mēnešiem. Ne Latvijā, ne citviet pasaulē, tie veselības bojājumi, kas rodas no vakcinēšanas un ir iestrādāti likumdošanas līmenī, netiek pārbaudīti, kā vakcīnas izraisīts veselības bojājums. To nedara ne ģimenes ārsti, ne ambulatorie punkti, ne slimnīcas, ne arī ātrās palīdzības gadījumā.
Tas būtu līdzīgi, tam, ka ir zināms, ka automašīnas ātrums nosaka bojājumu pakāpi sadursmes laikā, tāpēc ir ļoti svarīgi izpētīt un piefiksēt auto ātrumu pirms sadursmes. Parasti tam izmanto bremzēšanas ceļa garumu. Nav iedomājama situācija, ja policistiem būtu līdzīga situācija – MK noteikumi ir, bet neviens nemēra bremzēšanas ceļa garumu. Tas būtu ārpus jebkura veselā saprāta, bet tieši tāda ir izveidojusies situācija Medicīnā.
Nav nevienas valsts, pašvaldības, privātas, nevalstiskās organizācijas vai mācību institūcijas, kas sekotu līdzi atzītiem veselības bojājumiem, kas rodas no vakcinēšanas citās valstīs, apkopotu diagnosticēšanu, saistīšanu ar vakcīnu un atbilstošu ārstēšanu. Šo informāciju iestrādājot topošo mediķu apmācības procesā un nogādājot praktizējošiem ārstiem zināšanai. Nav pat viena paša indivīda, kas to darītu.
Ja vecāki ir pārliecināti, ka veselība pēc vakcinācijas nav kārtībā – netiek veikti nekādi klīniski izmeklējumi, lai noteiktu saistību ar vakcīnu. Vecākiem tiek paziņots – tā ir sakritība, nekādas saistības ar vakcinēšanu.
Un tas ir iespējams tikai un vienīgi tāpēc, ka atbilstoši – Epidemioloģiskās drošības likuma 32.pantam – vakcinācijas izraisītās komplikācijas, kas sastāv no 2 punktiem nosaka:
Ārstniecības personai, kura konstatējusi vakcinācijas izraisītās komplikācijas, ir pienākums nekavējoties ziņot par to Ministru kabineta noteiktajā kārtībā (Ministru kabineta noteikumi Nr.1040 ).
Vakcinācijas izraisītās komplikācijas izmeklē Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologi, bet ārstniecības personu darbību vērtē Veselības inspekcija.
Atbilstoši šim pašam Epidemioloģijas drošības likuma terminu skaidrošanai – Epidemiologs ir persona, kurai ir augstākā medicīniskā izglītība vai augstākā izglītība sabiedrības veselības nozarē un kura veic epidemioloģisko uzraudzību, plāno, organizē, koordinē un kontrolē infekcijas slimību profilakses un apkarošanas pasākumus un ir šim darbam atbilstoši apmācīta.
Epidemioloģija īsumā:
Avots: Populārā medicīnas enciklopēdija, 1984. gads.
Grieķu val.: epidēmia logos
Skaidrojums: gr. epidēmia epidēmija + logos mācība
Epidemioloģija ir zinātne, kas pētī infekciju slimību rašanās un izplatīšanās objektīvās likumsakarības cilvēku kolektīvā, kā arī šo slimību profilakses un likvidēšanas metodes. Epidemioloģijas galvenais teorētiskais pamats ir mācība par epidēmisko procesu, kura pētī infekcijas avotu, infekcijas pārnešanas mehānismu, cilvēku uzņēmību pret infekciju slimībām, transmisīvo slimību infekciju perēkļus dabā, sociālo faktoru ietekmi uz epidēmiskā procesa intensitāti, vispārējus infekcijas slimību profilakses un likvidēšanas paņēmienus. Epidemioloģiju iedala vispārīgajā, kas pētī vispārīgās epidēmiskā procesa likumsakarības, kā arī likvidēšanas un profilakses paņēmienus, un speciālajā, kas aplūko šos jautājumus attiecībā uz atsevišķām infekciju slimībām.
Epidemioloģija cieši saistīta ar mikrobioloģiju, virusoloģiju, parazitoloģiju, imunoloģiju, higiēnu u.c. Zinātnēm.
Neviena vārda nav teikts, par to, ka Epidemiologs apgūst veselības bojājumus, kas rodas no profilaktoriskā pasākuma – vakcinācijas.
Uz mirkli iedomāsimies situāciju – ir Valsts, kur pavārs, kas neko nezin par ēdiena kvalitāti un to sastāvdaļu bīstamību, kā arī ir 100% pārliecināts, ka piegādātājs piegādā pārtikas preces, kas ir 100% svaigas un nebojā veselību un tāpēc neveic nekādas bioķīmiskas pārbaudes saskaras ar situāciju, kad no viņa gatavotajiem produktiem cilvēki indējas, bojā veselību un mirst un likumdošanas līmenī ir noteikts, ka šos veselības bojājumus izmeklē – pavārs…
Tas noved pie visdrausmīgākā secinājuma, kas objektīvi izriet no augstāk minētajiem punktiem:
Latvijā nav neviena aktīva vai pensionējoša mediķa, aktīva vai pensionējoša valsts/pašvaldības amatpersonas, pārstāvji no privātām un vai farmakoloģijas kompānijām vai nevalstiskajām organizācijām, neskatoties uz šī cilvēka iegūto diplomu, sarakstītajiem zinātniski pētnieciskajiem darbiem, vai ieņemajiem amatamiem, kas objektīvi var novērtēt vakcinēšanās drošumu/kaitīgumu.
Nav neviena paša kompetenta indivīda, kas var novērtēt vakcinācijas procesa nepieciešamību, efektivitāti un drošumu.
Līdz ar to, statistikā objektīva informācija neparādās. Izplatot šādas statistikas datus – iedzīvotāji ir maldināti, jo nav neviena, kas būtu atbilstoši apmācīts novērtēt veselības bojājumu, saistībā ar vakcinēšanu.
Šaubos, vai Jūs vestu savu automašīnu ar salūzušu ātrumkārbu – autoelektriķim vai autokrāsotājam, lai gan tie mācījās kopā, tajā pašā mācību iestādē un strādā tajā pašā jomā un zem viena un tā paša jumta, saņemot algu no tā paša darba devēja, apkalpojot vienus un tos pašus klientus atkarībā no to vajadzībām.
Bet spriežot pēc mediķu, dažādu amatpersonu, privāto un nevalstisko organizāciju pārstāvju loģikas, kas iestājas par vakcinācijas esošo kārtību, apjomu un nepieciešamību – tā tam vajadzētu būt, jo visi šie cilvēki, kas nav apguvuši, kā diagnosticēt saistību starp veselības bojājumiem, kas ierakstīti Latvijas likumdošanā, saistībā ar vakcināciju – apgalvo sabiedrībai par vakcīnu drošumu un liek vest bērnus (automašīnu ar salūzušu ātrumkārbu) labot viņiem (elektriķiem, krāsotājiem, riepu balansētājiem, logu tīrītājiem utt).
Šī situācija ir iespējama tikai un vienīgi – personīgās Arogances dēļ, kad sevi uztver augstāk, par labāku esam, par kompetentāku, par gudrāku, nekā sarunas biedrs.
Ne korupcija, ne žīdi/sionisti, ne Putina/komunisti, ne kapitālisti, sociālisti un citi bubuči liedz mums attīstīties. Jā, tie pastāv un ietekmē noteiktus procesus, bet viss ir atkarīgs no mums pašiem – Tautas, mūsu paškritiskās attieksmes pret savām zināšanām un rīcību apvienojoties kopīgi, lai sasniegtu noteiktu mērķi – “Ideālo Valsti”.
Katrs, kas ir pavadījis ilgu laiku mācoties, strādājot un ar pilnīgu ticību, ka cīnās par pareizo lietu un ieņemot amatu, no kura ir atkarīgi citi cilvēki uztver jebkuru indivīdu neatkarīgi no Izglītības un Profesionālisma, kā ienaidnieku, ja tas sāk nest tautā informāciju un runāt par prasmju un iemaņu trūkumu plašajā mediķu kopienā, vērš likumdevēju uzmanību un cenšas panākt tikai un vienīgi – mediķu izglītības elementu papildināšanu ar informāciju, ko tiem neapmāca.
Lūdzu Jūsu palīdzību izveidot Parlamentārās izmeklēšanas komisiju, lai tā izmeklē augstāk minētos un neminētos faktus, jo:
Divos augstāk minētajos piemēros nodemonstrēju, ka Mediķu apmācības programma nebalstās uz pilnīgu informāciju. Mediķus apmāca, kā vakcinēt, bet nav neviena speciālista, kas spēj identificēt tos veselības bojājumus, kas rodas no vakcinācijas un ir iestrādāti LV likumdošanā – MK noteikumos, līdz ar to mediķi paši, valsts iestādes un Sabiedrība dzīvo maldos par vakcīnu drošību un efektivitāti.
Kopš 2015 gada, esot ciešā sarakstē ar vairāk kā 2500 adresātiem – mediķiem, mediķu NVO, mediķu studentu NVO, mediķu apmācības iestādēm, Slimības Profilakses Kontroles Centru (SPKC), veselības ministriju, imunizācijas Valsts padomi utt, saskāros ar pilnīgu ignoranci, un pārāk lielu agresiju no praktizējošiem ārstiem – neviens nevēlas veidot diskusiju un risināt jautājumu. Tikai viens piemērs.
Savas sarakstes laikā esmu uzrunājis daudzus mediķus, norādījis uz informācijas avotiem, kur ar tiem var iepazīties (arī Latviski, jo pats iztulkoju), ka Vakcinācija izraisa alerģiju, ka lokālās reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūras ir tie simptomi, kurus pētīja, līdz tika noskaidrota tieša atkarība starp Vakcīnu un Alerģiju. Tai skaitā arī Dr med., bērnu klīniskās universitātes slimnīcas infektologu un hepatoloģi, Rīgas Stradiņa universitātes Pediatrijas katedras docenti, Latvijas bērnu infektologu biedrības viceprezidenti, Eiropas infektologu asociācijas biedre Daci Zavadsku. Nekāda iedziļināšanās, diskusija, informācijas apmaiņa nenotika. Tieši otrādi, SPKC centra organizētajās “diskusijās” cilvēkus, kas uz savu tuvinieku ādas pārliecinājās, par Vakcīnu izraisītajiem veselības bojājumiem un baidās atkārtoti vakcinēt, meklē padomus pie mediķiem, nesaprot, ko darīt, cenšas tos izprovocēt uz diskusiju, bet tai pat laikā vairs negrib riskēt ar savu tuvinieku veselību, tāpēc atsakās vakcinēt, nosauc šos vecākus par bezatbildīgiem – nav nobriedusi atbildības sajūta un zināšanas, kā vajag būt. Šī gada, marta Ievas Veselības slejās, Dace Zavadska apgalvo, ka vakcīnās nav nekas tāds, kas var izraisīt slimības. Tie ir – meli. Latvijā Ministru kabineta noteikumi paredz, ka vakcīnas izsauc veselības bojājumus.
Tā vietā, lai atvērti mijiedarbotos ar sabiedrības vienību – indivīdiem, kas ir satraukti par Vakcīnu sastāvu un nepilnīgo mediķu apmācību – Valsts iestāde – SPKC centās mani: A)cenzēt – liedza vārda un viedokļa brīvību, B)centās apklusināt ierosinot krimināllietu, par apmelošanu, C)liedz sabiedrībai iepazīt paplašinātu informāciju un sekot līdzi interesantai un izglītojošai diskusijai par to vai – “Vakcinācija ir veselības Panaceja vai Bende”, kas ir pamattēma, lai saprastu – kāpēc nav “Ideālās Valsts”.
Kad video sižetā nopublicēju informāciju, kas nodemonstrēja, ka SPKC vadītās diskusijas laikā par vakcinācijas nozīmi, Latvijas vadošais infektologs (atbilstoši diskusijas vadītājam A.Bogustovam), Dr.med., Profesors Uga Dumpis izplata nepilnīgu informāciju, kas izceļ tikai un vienīgi Vakcinēšanas nozīmi slimību profilaksē, atstājot novārtā citas, daudz lētākas un efektīvākas alternatīvas, SPKC, kas pirms tam cieši sadarbojās atbildot uz maniem jautājumiem pēkšņi atsūtīja agresīvu vēstuli un lika atpublicēt Video un Publikācijas ar sekojošu tekstu:
2016. gada maijā Slimību profilakses un kontroles centra (turpmāk – SPKC) speciālisti konstatēja, ka tīmekļa vietnē ir publicēti pret vakcināciju vērsti raksti, kā arī samontēts video materiāls ar sagrozītu faktu komentāriem no SPKC rīkotās tiešraides diskusijas par vakcinācijas nozīmi. Publikācijas pret vakcināciju lielākoties balstītas personīgi interpretētā informācijā, kura tendenciozi atlasīta no vairākiem avotiem un kura nav zinātniski pamatota, taču var maldināt sabiedrību. Nolūkā atturēties no sabiedrības maldināšanas un iespējamiem draudiem valsts epidemioloģiskajai drošībai aicinām satura izstrādātājus izņemt no tīmekļa vietnes samontēto materiālu no SPKC rīkotās tiešraides diskusijas un citu maldinošo informāciju.
Valsts iestāde centās cenzēt sabiedrības veselības stāvokļa izprašanai svarīgu informāciju. Samontētajā video materiālā informācija balstījās uz Vakcīnu izstrādātāju un popularizētāju institūta Sabine Vaccin Institute, USAID (ASV Valdības palīdzības fonds) – finansēta Improved Water, Sanitation and Hygiene (IWASH) programa, UNICEF – The United Nations International Children’s Emergency Fund, Pasaules veselības Organizācijas, “Bara Imunitāte” (koncepts, kas pamato – kāpēc ikkatram ir jāpotējas) termina ieviesēja pētījuma, bez nekādām savām personīgām interpretācijām tikai un vienīgi ar piebildi, ka to vakcinatori nesaka, jo nezina, jo skolā to nav mācījušies.
Publikācijās nav neviena aicinājuma nevakcinēties. Publikācijās ir tikai un vienīgi informācija, kas mediķiem nav pieejama. Bet tas ir tik viegli – paziņo, ka ir antivakcinators, tātad cilvēks pret Sabiedrības veselību un viss Tev visi uzgriež muguru. Vai esmu pret vakcināciju? – Agrākos laikos automašīnu degvielā bija svins. Izrādījās, ka svinam ir negatīva ietekme uz cilvēku veselību. Cīņa par tā izņemšanu no benzīna ilga ilgus gadus, tajā bija iesaistīti – žurnālisti, industrijas pārstāvji, valsts regulējošās iestādes, juridiskie kantori un daudzi citi. Īsumā – 1920 gadā, tika patentēts – Tetraethyllead, viela, ko pievienoja benzīnam un kas prasti runājot palielināja auto jaudu, ietaupot benzīnu. 1923 gadā, to sāka pievienot degvielai. Īsu brīdi pēc ražošanas sākuma darbinieki 3 rūpnīcās sāka slimot un mira nost. Ražošanai tika uzlikts moratorijs, līdz 1926 gadam. Starp 1926 gadu un 1965 gadu uzskatīja, ka tas ir indīgs tikai lielās koncentrācijās un, ka svins ir kaitīgs tikai un vienīgi lielās dozās. Dominējošā pētījumu daļa datu tika saņemtas tikai no 1 labaratorijas – Kettering Laboratory Cincinnatā. 1959 gadā savu straukumu par veselības bojājumiem no svina benzīnā aktualizēja – Clair Patterson ģeoķīmiķis, kas nopublicēja darbu – Contaminated and Natural Lead Environments of Man, kur viņš vērsa uzmanību uz svina klātbūtni Cilvēkam apkārtnē un ēdienā un saistīja to ar Rūpniecību. Galvenais viņa pretinieks bija toksikologs un darba vietas veselības un drošības eksperts, kas strādāja uz to pašu labaratoriju, kas bija praktiski vienīgais pētījumu autors. Ne Epidemiologi, ne mediķi, ne infektologi, ne citi ārsti, bet ģeoķīmiķis sāka cīņu. Vēlāk pieslēdzās senators un citas publiskas figūras. Un kopš tā brīža vajadzēja vēl 25 gadus garas cīņas, lai pieņemtu lēmumu par svina izņemšanu no benzīna. Tie, kas iestājās pret svinu nebija pret automašīnām vai benzīnu. Tieši tāpat, kā manās publikācijās nav neviena aicinājuma nevakcinēties vai, ka esmu pret. Cenšos norādīt, kā pietrūkst.
Temats – “Vakcinācija Veselības Panaceja vai Bende” ir izvēlēts speciāli, lai nodemonstrētu, kā vienas sabiedrības, dažādu profesiju, izglītības, amatpersonu un aktīvisti mijiedarbojas savstarpēji un kādas sekas tas rada – Valstij/Tautai, tuvinot to vai attālinot to no “Ideālās Valsts”
Savā pirmajā atbildē solīju izņemt maldinošo informāciju un lūdzu uz to norādīt. Nekādas atbildes nesaņēmu. Pieņēmu, ka viena diennakts nebija pietiekami laika, lai sagatavotu informāciju. Man tiešām ir 9 klašu izglītība, un pieļaujot, ka SPKC speciālisti ir pamanījuši maldinošu informāciju, nolēmu – lai nemaldinātu sabiedrību un neapdraudētu sabiedrības epidemoloğisko drošību ar 27 maiju, mājas lapa ar minēto informāciju tika atpublicēta. Tas pats notika ar Youtube kanālu un augstākminēto video.
Rakstīju un atgādināju SPKC par neprecizitātēm – atbildes nekādas. Pēc 2 mēnešiem 24 jūlijā nopublicēju rakstus no jauna un aktivizēju YouTube kanālu.
2016. gada 27. septembrī, saņēmu pavēsti ierasties – uz paskaidrojuma sniegšanu sakarā ar Slimību profilakses un kontroles centra direktores I.Gavares iesniegumu par apmelošanu. SPKC, tā vietā, lai tiktos un runātu un diskutētu, centās mani banāli apklusināt – cenšoties ierosināt krimināllietu par apmelošanu. Savā iesniegumā, starp citu minot, ka Latvija ir hibrīdkara apstākļos, esmu Kremļa trollis, kura uzdevums ir graut Latvijas epidemioloģisko drošību. Protams nesniedzot Policijai nevienu pierādījumu – ka esmu Kremļa trollis, esmu apdraudējis epidemioloģisko situāciju valstī vai ka esmu pretvakcinators. Pilnīgi nekādus pierādījumus, tikai un vienīgi tukši propogandas klišeju apgalvojumi, kā stukači stučīja Stabu ielas kantorim Padomju laikā, savus līdzpilsoņus, kas ar savu viedokli un faktoloģiju atšķīrās no sevis mīļotajiem.
Aroganti.
Policijas iecirknī ierados, paskaidrojumu sniedzu, atsaucos uz Nobela medicīnas prēmijas saņēmēja pētījumiem un citiem avotiem. Lietu it kā neierosināja, bet ir reālas bažas par to, ko SPKC izdomās nākošo, ka tikai izvairītos no Sev (mediķiem) nezināmas informācijas apgūšanas, kas tiem liek domāt, ka tas apdraudēs viņu Drošo mājiņu, kurā tie ir patvērušies.
Cilvēka emocijas, ticības un neticības ir tieši atkarīgas no informācijas, kas ir ierakstījusies Cilvēkā bioķīmiski. Lai cik tas paradoksāli neizklausītos, lielākās problēmas, raizes un cīņas izceļas no informācijas, kas nav Indivīdā ierakstījusies un kuras nesējs ir cits Indivīds. Nespēja līdzvērtīgi komunicēt un mijiedarboties ar Cilvēku, kas ir Citas informācijas nesējs noved pie situācijas, kad nav izveidojusies – “Ideālā Valsts”. Valstī dzīvo daudz dažādi cilvēki, ar daudz dažādām zināšanām, interesēm, vajadzībām, izpratnēm, potenciāliem, talantiem, problēmām, kas citiem sabiedrības locekļiem nav, ko nevērtē augsti un ko necenšas izmantot realizējot sabiedrības labā – Valsts labā. Ja tas notiek mazā sociālā sistēmā – ģimenē, tā ir viena situācija, bet ja Arogants ierēdnis, no kā ir atkarīga liela sociālā sistēma – Valsts, miljoniem iedzīvotāju labklājība, veselība, izglītība necenšas iedziļināties, ko saka cilvēki, kas nes citu informāciju un liek tam apklust vai cenšas ierosināt krimināllietu par to, tad Valsts būs tāda, kāda tā ir – “NeIdeālā Valsts”.
Sakarā ar visu augstāk minēto, lūdzu rast iespēju izveidot Parlamentārās Izmeklēšanas Komisiju, kas pārliecināsies par izvirzīto faktu patiesumu un izstrādās papildinājumus Likumdošanas līmenī, kas papildinās mediķu apmācības procesu ar iztrūkstošo informāciju.
Šis kopdarbs kalpos par pamatu – “Ideālās Valsts” veidošanā.
Paldies.
Mareks Kalniņš
Masu Informācijas Līdzeklis
“Ideālā Valsts”
www.idealavalsts.lv
Reģistrācijas Nr. 000740369
Rīga
2017. gada 18. aprīlis.

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit