Ideālā Valsts

Ievads un priekšvārds Vakcinācijai

Neskatoties uz Cilvēku Radošumu, Izdomu, Mērķtiecību un tiekšanos sasniegt savus mērķus “Ideālā Valsts” nav izveidota. Vakcinācija ir viens no vairākiem virzieniem, lai paskaidrotu un izskaidrotu – Kāpēc nav izveidota “Ideālā Valsts”.

Vakcinācijas temats tika izvēlēts apzināti – tikai un vienīgi, lai nodemonstrētu, ka vienīgā problēma “Ideālās Valsts” radīšanā ir Arogance un tās izraisītās sekas/iemesli:

  1. Nepilnīgā un vai sagrozītā informācija Sabiedrības rīcībā;
  2. Sekas sabiedrībā, ko tā izraisa, bet nemanām, jo nav pieejama pilnīga informācija;
  3. Ko un kā darām situācijās, kad saskaramies ar savādāku informāciju, kas norāda uz personīgajām kļūdām/nepilnībām;
  4. Komunikatīvā problēma starp dažādas informācijas/pieredzes nesēju grupām, nespēja savstarpēji mijiedarboties, paplašināt savu redzesloku, pieredzi un izveidot radošu sadarbību Sabiedrības locekļu labā;
  5. Tā vietā, egoistisku iemeslu vadīti – izvēlas iznīcināt pretinieku, vienā vai otrā veidā – apmelošana, diskreditēšana, krimināllietas, šantāža, kukuļošana, fiziska iznīcināšana utt;
  6. kas noved pie tā, ka “Ideālā Valsts” netuvojas…

Šis pats process neattiecas tikai un vienīgi uz Vakcināciju. Tas ir visapkārt. Gan medicīnā kopumā, kur piemēram ir piešķirta medicīnas nobela prēmija, kā var ārstēt vēzi, tomēr šīs zināšanas netiek izmantotas. Izglītība, Ekonomika, Vēsture utt ir jomas, kur informācijas sagrozīšana ļauj uzturēt esošo politekonomikas sistēmu, bet, kas neveido “Ideālo Valsti“. Šie temati tiks pievienoti laika gaitā.

Vakcinācijas temats ir pirmais, kam sekos citi.

Patreiz Sabiedrībā dominē uzskats, ka vakcinācija ir droša un vēlama. Tieši tāpat, kā dominēja uzskats, uz ko uzstāja zinātne un labi izglītoti mediķi, ka cigaretes neizraisa vēzi.
Tam ir tikai viens iemesls – mediķu apmācība par vakcināciju, balstīta uz nepilnīgu, novecojošu un sagrozītu informāciju.

Vakcinācija ir viens no daudziem faktoriem, kas noved pie Sabiedrības veselības stāvokļa pasliktināšanās.

Savu satraukumu par jauniešu veselības stāvokli, izteica arī Latvijas Aizsardzības ministrs – Bergmanis uztraucas, kur nākotnē ņemt cilvēkus bruņotajiem spēkiem, raksts TE.

Mediķi un amatpersonas uzskata un svēti tic, ka apmācības process balstās uz pilnīgu, aktuālu un nesagrozītu informāciju. Saistībā ar vakcīnu, tas tā nav.
Var minēt bezgalīgi daudz piemēru, ko tieši ārstiem nemāca, bet ir divas galvenās grupas informācijas, kas veido pilnīgu sapratni par nepilnīgo informāciju, ko iegūst mediķi.

Šķetinot šo jautājumu, nonāksim pie atbildes – kāpēc vēl līdz šai dienai nav “Ideālas Valsts“.
1. Alerģija – neesot dēļ vakcinācijas;
2. Vakcinācija nav izraisījusi paliekošus veselības bojājumus vai izraisījusi nāvi, Latvijas iedzīvotājiem, līdz ar to Vakcīnas ir drošas.
To māca mediķiem. Atkārto dažādos medijos. Diemžēl, mediķus visu nemāca. Mēdijos visu nestāsta.
Pirmais arguments – vakcīna nepadara cilvēku Alerģisku.
Pirmkārt, jāsāk ir ar to, ka katrā Vakcīnā ir organismam nepiederošas vielas – tai skaitā arī proteīni, kas tur nonāk pēc ražošanas procesa – prasti runājot – olas, piens, glutēns, gumija, cilvēka embrija pārpalikumi, antibiotikas, ķimikālijas utt.
Jau vairāk, kā 100 gadus atpakaļ, piešķirta Nobela prēmija medicīnā, par pētījumiem un atklājumiem, saistībā ar veselības bojājumiem, kas iestājas pēc atkārtotām injekcijām, kad ar injekciju organismā tiek ievadīti organismam nepiederošas vielas (proteīni, toksīni utt) un organisms sāk uztver tos kā svešus un cīnās ar tiem. Atkārtota saskarsme var rasties ieelpojot, pieliekot pie ādas, apēdot vai injecējot. Šos veselības bojājumu dēvē par – Anafilaksi un Alerģiju.
Organismam nepiederošas vielas ir katrā vakcīnā. Katrā.
1913. gadā, saņemot Nobela medicīnas prēmiju par atkārtotu injekciju izraisītajiem veselības bojājumiem, kas tika nodēvēti par Anafilaksi, Charles Richet teica, turpmāk citāts:

  • Mēs esam veidoti tā, ka NEKAD nedrīkstam saņemt proteīnus asinīs, kas nav modificēti kunģa un zarnu trakta sulās. Katru reizi, kad svešais proteīns ar varu (nedabiski, injekcija) tiek ievadīts savādāk, organisms cieš un sāk aizsargāties/pretoties. Šī pretestība izpaužas, kā paaugstināta jūtība, sava veida sacelšanās pret atkārtotu injekciju, kas varētu būt letāla. Pirmās injekcijas laikā, organisms neko tādu negaidīja un nepretojās. Atkārtotas injekcijas laikā, organisms apstādina aizsardzību un atbild ar anafilaktisko šoku.

Vārda Anafilakse nozīmi, zinātnieks skaidro sekojoši – Phylaxis grieķu valodā nozīmē – aizsardzība. Tātad Anafilakse nozīmē pretējo. Anafilakse, no Grieķu etimoloģiskā avota nozīmē – organisma stāvoklis ir palicis superjūtīgs, pretstatā – pasargātam. Tātad, mūsu organisms kļūst superjūtīgs pret to proteīnu, kurš bijis mūsu vakcīnā. Tā var būt ola, piens, glutēns, antibiotikas, jūras veltes, gumija utt.

Alerģijas termins, tika ieviests pēc novērojumiem un pētījumiem, kuri tika veikti tikai un vienīgi ar tiem bērniem, kam tika veikta vakcinācija un kuriem parādījās lokālas reakcijas injekcijas vietā.
Šodien, lokālās reakcijas injekcijas vietā, uzskata par maznozīmīgām blaknēm un normu. Lokālās reakcijas neesot slikti. Tas ir – 100 gadus atpakaļ, novērojot veselības bojājumus bērniem slimnīcā, kam pēc vakcīnas parādījās lokālas reakcijas injekcijas vietā, šie veselības bojājumi tika apzīmēti ar diagnozi – Alerģija un tika pierādīts, ka tie izcēlušies no vakcīnās esošajiem organismam nepiederošajiem proteīniem (vielām). Šodien mums cenšas pateikt, ka vakcīna neizraisa alerģiju un lokāla reakcija injekcijas vietā nav slikti, bet ir normāli.
Līdz sapratnei par Alerģijas iemeslu nonāca pakāpeniski. 19 gadsimta beigās, tika izstrādāta pretdifterijas vakcīna. To sāka izmantot masveidā. Pēc injekcijas, daudziem pacientiem radās – lokālas reakcijas injekcijas vietā, ar vai bez temperatūras. Dažādiem pētniekiem, šī lokālā reakcija, parādījās līdz pat 25% pacientu.
Alerģijas termina ieviesējs – Clemens von Pirquet, vairāku gadu garumā pētīja un novēroja lokālās reakcijas pacientos. 1905 gadā, balstoties uz saviem pētījumiem, nopublicēja grāmatu – Seruma Slimība. Vielas vakcīnā, injekcijas laikā, padara organismu slimu. Pētījumi turpinājās un 1910. gadā, Clemens von Pirquet izdeva nākošo grāmatu – Alerģija. Kopš tā laika, dakteri visā pasaulē lieto vārdu Alerģija, lai apzīmētu noteiktu slimību.
Lokālās reakcijas injekcijas vietā ir drausmīgi slikti. Tās rodas tikai un vienīgi tāpēc, ka vakcīna padarīja organismu Alerģisku (sensitizē) uz to vielu/proteīnu, kas tajā tika ievadīta ar šprici.
Oficiālā medicīna apgalvo, ka nav zināms, kas padara cilvēku Alerģisku. Dakteri to nezina, jo medicīnas skolā nepasniedz ne Richet, ne Pirquet pētījumus un novērojumus. Zina tikai, ka termins tika ieviests, bet pēc kādiem novērojumiem ir ārpus mediķu izglītības.

Otrais arguments – vakcīnas ir drošas.
Nepasniedz vēl daudzas lietas, bet pati būtiskākā no tām ir tas, kas sniedz objektīvu atbildi uz jautājumu – cik tad kompetenti ir Latvijas ārsti, lai noteiktu un novērtētu veselības bojājumus, kas rodas no vakcīnu lietošanas?
Atbilstoši likumam – 130+ dažādi specialitāšu veidi tiek apmācīti medicīnā un tos dēvē par ārstiem. Par Vakcināciju māca – ģimenes ārstu (vispārējās prakses), infektologu, klīnisko mikrobiologu un sabiedrības veselības ārstu. Tas ir 4 speciālistus no 130+.
Interesanti ir tas, ko mediķus māca un ļoti svarīgi, tas ko nemāca.
Ģimenes ārstu apmāca – profilaktiskās vakcinācijas veikšana atbilstoši vakcinācijas kalendāram; agrīnās komplikācijas pēc vakcīnu ievadīšanas. Tas ir kad ir jāpotē un kas var notikt īsu brīdi pēc vakcinācijas. Viss. Nekas par veselības bojājumiem ilgtermiņā.
Infektologs tiek apmācīts – vakcinācijas nozīme infekciju profilaksē, vakcīnu lietošanas īpatnības. Viss. Nekas par veselības bojājumiem ilgtermiņā.
Klīniskais mikrobiologs – vakcinācijas nozīme infekciju profilaksē, vakcīnu lietošana. Viss, neviena vārda par veselības bojājumiem.
Sabiedrības veselības ārsts – teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas … vakcinoloģijā, imunizācijas rādītāju novērtēšanā… Tas ir nekādas zināšanas par veselības bojājumiem.
Kā jau minēju, atbilstoši likumam, tikai šie 4 speciālisti ir apguvuši vakcīnas un ir viskompetentākie.
Pirms šīs publikācijas tapšanas sagatavoju 100 un 1 jautājumu kuru izsūtīju dažādiem adresātiem. Viens no adresātiem bija Latvijas mediķu apmācošās iestādes.

Mediķu izglītība tiek iedalīta pirmajā līmenī un otrajā līmenī. No oficiālas atbildes izriet, ka studentiem, kas mācās pirmaja līmenī, nekas par vakcīnu izraisītiem veselības bojājumiem, to diagnosticēšanu un arstēšanu netiek apmācīti. Piemēram – Vecmātes, Ārsta palīgs vai Māsas, netiek apmācītas par to vispār. Bet tieši šie ir profesionāļi, kas pirmie uzklausa pacientu sūdzības.
Kā redzējāt, neviens no tiem nav apmācīts diagnosticēt un saistīt veselības bojājumus, ko izraisīja vakcīna.
Kādi tieši veselības bojājumi var rasties no vakcīnas, var uzzināt iepazīstoties 4 dažādos informācijas avotos:
1)Veselības bojājumi, kas noteikti likumdošanas līmenī. Latvijā veselības bojājumi, kas var rasties no vakcīnas nosaka – Ministru kabineta noteikumiem Nr.1040 – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām (veselības bojājumiem). Noteikumu pielikumā – Vakcinācijas izraisītās komplikācijas (veselības bojājumi) ir veselības bojājumu apkopojums, kas var iestāties un noteikts laiks cik ilgi pēc vakcinēšanas šis veselības bojājums var parādīties.
2)Veselības bojājumi, kas atklāti klīniskajos pētījumos. Vakcīnu ražotāju, klīniskajos pētījumos iegūtie dati, tiek ietverti arī vakcīnu anotācijās. Parasti novērojumos iegūst veselības bojājumus, kas ir likumdošanas bāzē un ļoti dažādus veselības bojājumus, kas nav ietverti likumdošanas bāzē.
3) ASV un citās valstīs, darbojās vakcīnu radīto veselības bojājumu kompensācijas programma. To dēvē par “Vakcīnu tiesa”. Šajās tiesās, tiek konstatēts vai veselības bojājumi pacientam radušies no vakcīnas vai nē un ja tiek atzīts ka jā, pacientam, kam radušies veselības bojājumi no vakcinēšanas, tiek izmaksāta kompensācija. Savā rakstu sērijā padziļināti apskatam ASV “vakcīnu tiesas”, tiesu praksē pierādītos un kompensētos veselības bojājumus. Jā, tiek kompensēti veselības bojājumi, kas ir iekļauti valsts likumdošanā, bet tai pat laikā, dominējošais vairākums veselības bojājumu diagnozes, kas radušās no vakcinācijas, nav ietvertas ne ASV ne Latvijas likumdošanā. Ar šiem pašiem veselības bojājumiem sirgst arī Latvijas bērni un pieaugušie, tikai neviens ārsts nav apmācīts atklāt saistību starp vakcīnu un veselības bojājumu.
4) Vakcinatoru apmācības vielā ietvertie veselības bojājumi. Tas ir viņiem pasaka, ka var rasties tas un tas, bet nesagatavo katru vai profesionālo virzienu atsevišķi, kā tieši diagnosticēt saistībā ar vakcīnu un pēc tam to ārstēt.

Ir vēl viens informācijas avots par veselības bojājumiem, kas rodas no vakcinācijas, bet kuru neizmantosim – vecāku stāsti. Diemžēl, sabiedrībā, kur no mediķu un amatpersonu puses valda Arogance un nievājoša attieksme pret tiem, kas nav medicīnā mācijušies, vai ar savu rīcību un domām nostājas amatpersonu ceļā, šos stāstus nevar jēgpilni izmantot, jo dominējošā vairumā gadījumu, vecāku aizdomas par vakcīnu izraisīto veselības bojājumu tiek nonivilētas līdz – vakcīna nav vainīga, tā sakrita…

Izņemot gadījumus, kad ir tiesas spriedumi apakšā.
Ir vēl kāda problēma. Parasti, pie klīniskajiem pētījumiem ir piebildes, kādi tieši klīniskie eksperimenti netika veikti. Piemēram toksikoloģiskie, vai kā ietekmē auglību, vai ka vakcīna nav parbaudīta uz grūtniecēm. Līdz ar to dāžādās potenciālās, veselību bojājumu sekas neparādās nekur un ģimenes ārstiem vai medmāsām, kas pirmās kontaktējās ar pacientu ir liegta pieeja pilnīgai sapratnei par to, kādi veselības bojājumi var rasties pēc vakcinēšanas un ko tieši ir jāpārbauda, tas noved pie nepareizas ārstēšanas – sekas redzamas ilgtermiņā. Aizsardzības ministram tas rada problēmas.
Neskatoties uz augstāk minētajiem – veselības bojājumu fiksējošajiem avotiem, Latvijas un citu valstu medicīnas studentus neapmāca šo veselības bojājumu diagnosticēšanā saistībā ar vakcīnu.
Likumdošanas līmenī ir noteikts, ka dažādi veselības bojājumi no vakcinācijas var izpausties – no pāris minūtēm, pēc injekcijas, līdz pat 16 mēnešiem. Ne Latvijā, ne citviet pasaulē, tie veselības bojājumi, kas rodas no vakcinēšanas un ir iestrādāti likumdošanas līmenī, netiek pārbaudīti, kā vakcīnas izraisīts veselības bojājums. To nedara ne ģimenes ārsti, ne ambulatorie punkti, ne slimnīcas, ne arī ātrās palīdzības gadījumā.
Nav nevienas valsts, pašvaldības, privātas, nevalstiskās organizācijas vai mācību institūcijas, kas sekotu līdzi atzītiem veselības bojājumiem, kas rodas no vakcinēšanas citās valstīs, apkopotu diagnosticēšanu, saistīšanu ar vakcīnu un ārstēšanu, šo informāciju iestrādājot topošo mediķu apmācības procesā un nogādājot praktizējošiem ārstiem zināšanai. Nav pat viena paša indivīda, kas to darītu.
Pirms vakcinēšanas, netiek novērtēts pacienta veselības stāvoklis. Temperatūras un krampju nav? Nu i labi. Pēc vakcinēšanas, nenotiek sistemātiska sekošana vakcinētās personas veselības stāvokļa izmaiņām. Tiek pieņemts, ka viss ir kārtībā.
Ja vecāki ir pārliecināti, ka veselība nav kārtībā – lielākoties, netiek veikti nekādi klīniski izmeklējumi, lai noteiktu saistību ar vakcīnu. Vecākiem tiek paziņots – tā ir sakritība, nekādas saistības ar vakcinēšanu.
Tas noved pie visdrausmīgākā secinājuma, kas objektīvi izriet no augstāk minētajiem punktiem:

  • Latvijā nav neviena aktīva vai pensionējoša mediķa, aktīva vai pensionējoša valsts/pašvaldības amatpersonas, pārstāvji no privātām un vai farmakoloģijas kompānijām vai nevalstiskajām organizācijām, neskatoties uz šī cilvēka iegūto diplomu, sarakstītajiem zinātniski pētnieciskajiem darbiem, vai ieņemajiem amatamiem, kas objektīvi var novērtēt vakcinēšanās drošumu/kaitīgumu.

Nav neviena paša kompetenta indivīda, kas var novērtēt vakcinācijas procesa nepieciešamību, efektivitāti un drošumu.
Līdz ar to, statistikā objektīva informācija neparādās. Izplatot šādas statistikas datus – iedzīvotāji ir maldināti, jo nav neviena, kas būtu atbilstoši apmācīts novērtēt veselības bojājumu, saistībā ar vakcinēšanu.
Diezin vai, ka vedīsiet bērnu ar augstu temperatūru pie zobārsta, kardiologa, trihologa vai otolaringologa.
Tāpat šaubos, vai Jūs vestu mašīnu ar salūzušu ātrumkārbu – autoelektriķim vai autokrāsotājam, lai gan tie mācījās kopā, tajā pašā mācību iestādē un strādā tajā pašā jomā un zem viena un tā paša jumta, saņemot algu no tā paša darba devēja, apkalpojot vienus un tos pašus klientus atkarībā no to vajadzībām.
Bet spriežot pēc mediķu, dažādu amatpersonu, privāto un nevalstisko organizāciju pārstāvju loģikas, tā tam vajadzētu būt, jo visi šie cilvēki, kas nav apguvuši, kā diagnosticēt saistību starp veselības bojājumiem, kas ierakstīti Latvijas likumdošanā, saistībā ar vakcināciju – apgalvo sabiedrībai par vakcīnu drošumu un liek vest bērnus (automašīnu) labot viņiem, lai gan tai pašā laikā “Vakcīnu Tiesas” piespriež kompensācijas cilvēkiem, kuriem veselības bojājumi radušies no Vakcinācijas.

Šī situācija ir iespējama divos gadījumos – vai nu visi Latvijas ārsti un amatpersonas ir savstarpēji vienojušās, ka neskatoties ne uz neko vakcinēs, vai arī – mediķu apmācība par vakcināciju, balstīta uz nepilnīgu, novecojošu un sagrozītu informāciju, kas tiem dod ticību savai taisnībai un neprotot atzīt savas kļūdas, nepilnīgu informāciju neveido radoši komunikatīvu sadarbību ar citas informācijas/pieredzes nesējiem. Tas būs jāizlemj Tev.
Ideālā Valsts nav antivakcinācijas kustības pārstāvis. Primārais objekts ir – Ideāla Valsts. Kā to izveidot. Bet, lai to izveidotu – no sākuma ir jāsaprot, kāpēc jau vairākus gadsimtus tas nav izdevies, neskatoties uz cilvēka radošo potenciālu. Temats – “Vakcinācija – veselības panaceja vai bende” tika izvēlēta apzināti, lai nodemonstrētu visu melu nopietnumu, kāpēc tie eksistē, kā tos uztur un galvenais – kas tos uztur. Šī publikācija ir tikai sākums garākai materiālu sērijai.
Lūdzu pārliecinieties, ka katrs apgalvojums ir nopamatots, lai pēc tam Jūs varētu atbildēt uz jautājumiem.

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share