Jautājumi Lienei Čupānei

Ideālā Valsts

Ceļā uz Ideālo

AlerģijaJautājumi mediķu apmācības iestādēmVakcinācijaVeselība

Jautājumi Lienei Čupānei

2021 gada 11. augustā nosūtīju vēstuli ar sekojošu saturu un jautājumiem RSU Docētājai, Pediatrijas katedra Lienei Čupānei:

Labrīt!
Mani sauc Mareks Kalniņš. Neesam personīgi pazīstami, bet esmu Jums uzdevis jautājumu 2017. gada aprīlī SkeptiCafe rīkotajā pasākumā “Patiesība par Vakcināciju”.
Tajā laikā veidoju projektu “Mehāniskā Cilvēcība”.
Lēni, bet gāja uz priekšu. Biju nopublicējis Video, kas nepatika U.Dumpim un SKPC pret mani mēģināja ierosināt krimināllietu par apmelošanu pamatojot to ar to, ka patreiz esot hibrīdkarš un esmu kremļa iesūtīts trolis graut epidemioloģisko drošību Valstī. Biju policijā, sniedzu liecības, atsaucoties uz Nobela prēmiju medicīnā, kas AIZLIEDZ vakcināciju, minēju citas lietas, kas ir ārpus mediķu apmācības un lietu slēdza.
Kad Saeimas deputāti iestājās pret zīdaiņu vakcinēšanu, Veselības ministrijai tika sagatavoti jautājumi un nosūtīti. Veselības ministrija sniedza atbildes. Man vajadzēja apmēram mēnesi, lai sagatavotu un nopublicētu rakstu, kas nodemonstrēja, ka Veselības ministrija ar nepilnīgu informāciju maldina, manipulē un melo Saeimas deputātiem.
Man bija un ir pamatdarbs. Informācijas vākšana, apstrāde un publicēšana aizņem pārāk daudz darba. Tāpēc nolēmu noiet pagrīdē un sagatavot resursu bāzi.
Tā rezultātā ir tapis jaunas koncepcijas masu informācijas līdzeklis “Ideālā Valsts”, kas savu publisko darbību uzsāks 13. augustā. Tas ir pēc 2 dienām.
Tas dod juridiskas tiesības un tai pat laikā uzliek juridiskus pienākumus par katru izteikto vārdu.
Iepriekš Jūs nebijāt iesaistīta manās aktivitātēs, Jums uzdevu tikai divus jautājumus:
1. Kāda saistība ir starp Vakcināciju un Alerģiju? Vai ir iespējams iegūt Alerģiju?
Uz ko
Pirms atbildējāt, Jūs vēl precizējāt – no Vakcinācijas? Alerģiju? Uz ko atbildējāt, nu nē, īsti nav saistības, tas neveicina Alerģijas attīstību. Nav saistības.
Uz ko uzdevu otro jautājumu –
2. Kā tieši atklāja Alerģiju? Kā viņu konstatēja? Kā notika pētījumi?
Tad pasākuma vadītāja paziņoja, ka nav nekāda saistība, lai arī apgalvoju pretējo un jautājumu slēdza. Man bija vēl vairāki jautājumi, bet tos man nedeva uzdot.
Zemāk esošajā saitē ir īss video, kur Jums uzdodu šos jautājumus un Jūs man atbildat. Pēc jautājumiem un atbildēm, iet mazs komentārs.
Lūdzu iepazīstieties ar šo video

https://www.youtube.com/watch?v=qfdhdwycgrs, lai pārliecinātos, ka šajā vēstulē visi apgalvojumi ir korekti un atbildiet uz sekojošu jautājumu žurnalistikas pētījumam:
Uz kā pamatojuma, Jūs apgalvojat, ka Vakcinācija neizraisa Alerģiju.

Lūdzu man ļaut saprast – Tas ir, uz kā pamatojuma Jūs apgalvojat, ka Vakcīna neizraisa organisma sensitizāciju, pret konkrētu olbaltumvielu. Ir pētījumi, kas to apstiprina? Ja ir, lūdzu sniegt vismaz 3, objektīvai izvērtēsanai. Jūs atsaucaties uz profila speciālistu apgalvojumiem? Šādā gadījumā meklēšu jautājumus un atbildes tur. Uz kā pamata, Jūs apgalvojat, ko apgalvojat? 

Paldies un patiesā cieņā
Mareks Kalniņš
“Ideālā Valsts”
Jaunas koncepcijas
Masu Informācijas līdzeklis
Reģ Nr 000740369

Uz šo brīdi atbilde nav saņemta. Kad tā tiks tā tiks publiskota un šis raksts atjaunots ar saiti uz to.

Print Friendly, PDF & Email

Par Autoru

Varat atstāt komentāru šeit