Manipulācijas ABC, kā marketings uzvarēja ZinātniTas, ko Tev nestāsta

Kāpēc nevajag uz visu paļauties, bet vajag izzināt dziļāk!

Ir milzīga problēma ar Vakcināciju – neskatoties uz to, ka Latvijā un citviet pasaulē pastāv likums, kas nosaka, ka vakcinācija izraisa komplikācijas, slimības un pat nāvi – Latvijā un citviet pasaulē NAV NEVIENA mācību iestāde vai kvalifikācijas celšanas kursu, kur sagatavotu speciālistu, kas prastu diagnosticēt vakcīnas saistību ar vienu vai otru slimību. Modernā izglītības sistēma šādus speciālistus nesagatavo. NEVIENU. 

Atkārtošos – ne Latvijā, ne arī Pasaulē nav ne tikai speciāla kursa, bet studentiem vai praktizējošiem mediķiem, pat stundu netiek mācītas likumdošanā noteiktie vakcināciju bojājumi, to diagnostika un ārstēšana. Līdz ar to – ne dakteri, ne vecāki, ne arī atbildīgo institūciju darbinieki neprot diagnosticēt un ietvert to statistikā. Speciālistu izplatītā informācija par drošību un efektivitāti ir NEPILNĪGA un neatspoguļo reālo situāciju. Tieši šis ir galvenais iemesls tam, ka pastāv Vakcinācijas disidentu kustība, kur dominējoši lielākā daļa Akadēmiski izglītoto dakteru, pētnieku, medmāsu, juristu, žurnālisti un vienkārši vecāki iesaistās savas personīgās pieredzes dēļ

Pie tam mācību procesā māca ne visu, bet tikai daļu, lai nodrošinātu… Ko tieši atbildēs materiālu sērija. Saproti pareizi – problēma nav tā, ka dakterus nemāca un tie nezin šo saistību, bet tas – kāpēc nemāca. Domā tas ir dēļ – neziņas, stulbuma, divkosības, korupcijas, pašlabuma meklēšanas utt ? – viss tas pats, ar ko saista politiskās problēmas un Valsts attīstības trūkumu? Jā šie faktori pastāv, bet tie nav galvenie…Ir citi. Šie citi faktori nodrošina to, kā un kur attīstās Latvijas Valsts un citas Valstis – ne uz Ideālo Valsts pusi.

Īsumā par to, ko Tu izlasīsi šajā rakstā:

1Kāpēc Ideālā Valsts nav Vakcinācijas Disidentu projekts

2Kā Tiku iesaistīts šai procesā

3Dakteri zin Tikai to, ko mācījās skolā – Ko pētīsim un par ko rakstīsim

4Mediķi ne reizi vien kopā ar lielo biznesu Meloja un piedalījās Melu izplatībā

5Valsts iestādes nepietiekami kontrolē un Farmācijas kompānijas krāpjas

6Izglītības sistēma un Pētījumi

7Īss ieskats par Vakcinācijas disidentiem

8Politiskā Elite un Zinātnieki Disidenti? Vai tie zin ko vairāk, ja lieto Speciālas Vakcīnas vai nevakcinē savus bērnus

9Nevajag domāt, ka šāda veida cīņa norisinās tikai ap Vakcīnām

10Vai tiešām tik drausmīgi, kā ir tagad un no kā tad patiesībā mira?

11Pirmais, ko pierādīsim – Vakcinācija ir Alerģijas pamatiemesls

 

Ideālā Valsts nav Vakcinācijas Disidentu projekts

Pirms sāksi lasīt par Vakcināciju, būtu vēlams saprast, kāpēc tiek par to rakstīts, Tev jāņem vērā – Ideālā Valsts nav Vakcinācijas Disidentu projekts. Ideālā Valsts ir projekts, lai izveidotu – Ideālu Valsti. Ideālās Valsts, kā problēmu izvirza nevis korupciju, Putinu, Obamu, Žīdus, krievus, masonus utt, bet mūs ikkatru.

Mūsu ikkatra hronisko aroganci un hrestomātisko nespēju iedziļināties faktoloģijā ārpus savu zināšanu/ticības loka, kas noved pie ļoti smagām sekām. Sāku ar medicīnu, lai nodemonstrētu, kā cilvēki paļaujas uz sevi un neizmanto Kritisko domāšanu pret sevi, kas arī noved pie tā, ka esam katrs tur kur esam un nevaram kopīgi vienoties, lai sasniegtu – Ideālo Valsti, bet tai laikā ir citi, kas to saprot un veido pasauli, kā tiem vajag.

Ideālā Valsts” – Informatīvi, pētniecisks un izglītojošs projekts, kura pētniecības lauciņš ir Vēsturiskā Evolūcija – Cilvēka Psihofizioloģiskajā uzbūvē un tās darbības izpausmē – Politikā, Finanšu sistēmā, Ekonomikā, Ģeopolitikā, Zinātnē, Izglītībā, Kultūrā, Filozofijā, Sportā, Medicīnā utt. Šīs Vēsturiskās Evolūcijas procesā esošās sastāvdaļas – Cilvēki, to uzbūves un Satura dēļ dzīvojam pasaulē, kāda tā ir. Zinot, Saprotot un Pārzinot – visas sastāvdaļas, to savstarpējās mijiedarbības, dažādu mijiedarbību mehānismus, kā ietekmēt un vadīt šīs mijiedarbības noteikta uzdevuma sasniegšanā var mainīt visu pasauli apkārt.

Izveidotot – Ideālo Valsti.

Bet, lai to izveidotu Tev ir jāsaprot, ka to varēja jau izveidot sen, bet tas nenotika. Un tad ir jāsaprot un jāizprot – kāpēc tas nenotika. Vai tāpēc, ka šo procesu politiskie vadītāji ir muļķi, alkatīgi, korumpanti vai arī tāpēc – ka vairākus simtus gadus atpakaļ, noteikti īpašnieki, pārtvēra iniciatīvu un sāka demokrātiju veidot pēc savas vajadzības un lai nodrošinātu savu Eksistenci. Tev būs pašai/-am jāizlemj vai tikai Latvija tagadnē ir unikāla ar to, ka uzņēmēji raksta likumus, lai iegūtu biznesu, kā tas piemēram notika ar Rīgas atkritumu reformu TEun TE. Rakstīja likumus, lai savāktu sev pārtikas nozari? Vai arī šis process notiek jau gadsimtiem ilgi dažādās valstīs un tas skar ne tikai biznesu, bet arī izglītību, mākslu, literatūru un Demokrātiju. Tev pašai/-am būs jāatbild uz jautājumu – vai demokrātijai ir saimnieki un ja ir tad, ko un kā viņi ir pieņēmuši par labu sev un vai tas “par labu sev” saderās ar to, kas ir labi Tev – Tautai. Tev pašai/-am būs jāatbild uz jautājumu – kā notika cīņa un pretestība, pret šiem procesiem un tikai tad sapratīsi, kāpēc ļaunie ir tie, kas Tev ir pateikti un nevis citi. Kāpēc šī sistēma kurā dzīvojam ir laba, bet ne cita.

Tu piedzimi, noteiktā laiktelpas punktā, noteiktā likumdošanas brīdī, ko sauc par Sistēmu. Šī likumdošana, jeb Sistēma tiek veidota. Tā nav neatkarīga un pastāvoša ārpus visa. Noteikti cilvēki, cilvēku grupas un to Intereses veido likumdošanu, kurā ir jādzīvo Tev un citiem. Citi, neatbalsta šādu likumdošanu – Sistēmu – un vēlas izmaiņas. Šos cilvēkus sauc par Disidentiem. Ideālās Valsts pamatā ir jābūt mehānismiem, kas uzklausa un ņem vērā Disidentu zināšanas, pieredzi un piedāvātos problēmrisinājumus, ko neatbalsta Valdošā kliķe, kam ir pieeja un varas sviras uzturēt savas intereses.

Lai saprastu to, Mehāniskās Cilvēcības projekta ievadā tika izvēlēts temats, kas ietekmē tieši Tevi, Tavus bērnus, tuviniekus, draugus, kolēģus, līdzpilsoņus. Izvēlēts, lai nodemonstrētu melu nopietnumu, sistēmas nepilnības, kas pieļauj šos melus. Cilvēkus, kas vada procesus un mehānismus, kā to sasniedz. Temats par Vakcināciju, tika izvēlēts, lai liktu Tev aizdomāties un cīnīties, ja ne par citu tiesībām, tad par savu veselību gan…

Tieši tāpēc publikāciju sērija sākas ar tematu par Vakcinācija – Veselības Panaceja vai Bende. Apriori ir pieņemts, ka Vakcinācija ir droši, labi un veselīgi. Sagraujot šo mītu būs vieglāk izprast un nonākt līdz sapratnei – kāpēc viss ir meli un puspatiesības. Ideālu Valsti nevar būvēt uz meliem un puspatiesībām – Nevar.

Kā Tiku iesaistīts šai procesā

Kā jebkurš, kas ir piedzimis modernajā pasaulē, tiku mācīts, ka vakcinācija ir labi, veselīgi un vienīgais veids, kas pasargā cilvēku no drausmīgām slimībām. Kā jebkurš. Protams, ka biju dzirdējis pretvakcinatoru argumentus. Kā vēlāk izrādīsies tikai dažus un tos vājākos. Mani tie neuzrunāja, likās pilnīgi muļķīgi, piemēram par Dievu vai konstitucionālām tiesībām. Kad piedzima dēls, bez mazākām aizdomām vakcinēju to atbilstoši vakcinācijas kalendāram. Protams, ka sīcis slimoja, bet tas taču it, kā esot normāli. Pusotra gada vecumā sīcis devās uz Latviju un saņēma poti. Divas dienas pēc potes saņemšanas, uzsāka iet dārziņā un tai pat vakarā – saslima. Visi kā viens teica – tas ir OK. Pat ārsti, tā teica – Sīcis sācis iet dārziņā, noķēra jaunu vīrusu.

Mani mulsināja:

A) ka pirms tam sīcis jau gāja UK dārziņā un neslimoja;

B) saslima divas dienas pēc vakcinēšanas, bet tās pašas dienas vakarā, kad sāka iet LV dārziņā. Kur palika inkubācijas periods?;

Kāpēc neviens no profesionāļiem nerunāja par inkubācijas periodam nepieciešamo laiku, bet visu vainu novēla uz dārziņu? Aizņemtība? Nevēlēšanās iedziļināties? Sekas nav smagas, ko cepties? Slinkums? Vienaldzība?

Galu galā – kāda starpība personīgajām rakstura īpašībām, ja – Inkubācijas periodam vajag vismaz 1 dienu, atkarībā no slimības izraisītāja. Ir specifiski izraisītāji, kā piemēram holēra vai celulīts, ko izsauc Pasteurella multocida, kas saslimstību – simptomus izraisa ātrāk, bet tie nebija mūsu gadījumi. Labi man ir 9klašu izglītība un nepabeigta poligrāfijas profene, bet katram ārstam ir jābūt iekaltam galvā – pirms uzsākt ārstēšanu ir jāveic izmeklēšana un jāskatās, kas notika starp pēdējo brīdi, kad pacients bija vesels un brīdi, kad saslima.

Kur palika inkubācijas periods??? Kur?

Domu, ka slimību izraisīja un ka vainīga vakcīna, neviens protams negribēja dzirdēt un noliedza šādu iespēju pavisam. Kā padzirdēja, ka sīcis sācis iet dārziņā, neviens neko vairāk necentās noskaidrot. Neko.

Tas notika Augustā. Sīča veselība vairs nebija tāda, kāda tā bija pirms tam. Tas varēja saslimt ļoti viegli. Temperatūras, klepi un punķi kļuva par ierastu ikdienu, neskatoties uz visām ārstu izrakstītajām zālēm un ieteikumiem un to, ka pirms tam šādas problēmas nebija. Vienīgais, kas daudz maz palīdzēja – turējām māju 28C. Pēc 10 mēnešiem – Jūnijā, kad ārpusē vasara sildīja un visi priecājās, vēl joprojām māju kurinājām, ka tik sīcis nesaslimst. Pirms tās potes sīcis gāja uz baseinu, dažādām bērniem domātam nodarbībām, bez jebkādām problēmām, tagad nekā. Jūnija mēnesī nospļāvāmies uz visiem ārstu padomiem, izmetām visas receptes ar farmācijas biznesa ražotajām zālē un nolēmam darīt pa savam – rūdīšana un ēdiena maiņa – baseins, lietus peļķes ar plikām kājām, svaigi augļi, dārzeņi un pēc iespējas mazāk visādu cukuroto un apstrādāto ēdienu. Tas reāli palīdzēja. Nākošā ziemā sīcis saslima tikai 1 reizi.

Dakteri zin Tikai to, ko mācījās skolā – Ko pētīsim un par ko rakstīsim

Kad 20 mēnešu laikā, savos meklējumos jau biju pavadījis vairāk par 1000h, nepārtraukti lasot un skatoties lekcijas, kādā no kārtējām sarunām un diskusijām ar akadēmiski izglītotu neirologu, kam ir vairāku desmitgadu pieredze neiroloģijā, bezspēka izmisumā, jel ko pierādīt caur pētījumiem un cita veida informāciju, jautāju – kā tas var būt, ka ir tik daudz informācijas, bet dakteri to nezin? Viņa atbilde man lika aizdomāties:

Dakteri zin tikai to, ko tiem māca skolā!

Tā arī bija īstā atbilde un jauns posms, lai saprastu – ko un kā māca mediķiem.

Teikšu atklāti – neviena medicīnas skola – ne pirmā līmeņa, ne otrā līmeņa nebija ieinteresēti sadarboties. Dažas atbildes ieguvu, bet ne visas – izsūtīju 100 un 1 jautājumu, ar kuriem var iepazīties TE. Patreiz ārsti informāciju iegūst – skolas solos, personīgajā praksē, no kolēģiem, farmakoloģisko kompāniju un vai valsts/asociāciju rīkotajos kursos, semināros, webināros un bikiņ palasot literatūru – ja ir interese, laiks un nepieciešamība. Bet šajā vidē cirkulē tikai vienveidīga informācija – tāda, kas uztur un atbalsta Vakcinācijas nepieciešamību, bet ne disidentu darbi, runas un lekcijas. Tāpēc ārstu Galvā fiziski nav ļoti daudz informācijas, lai saprastu un izprastu.

Viss it kā ir jau pierādīts – lai arī Vakcinācijai ir neliela vēsture, apmēram no 20 gadsimta sākuma, bet tā sevi ir pierādījusi, kā ļoti efektīvu.

Vai tiešām?

Tavai zināšanai neskatoties uz Oficiālo pozīcīju, ka Vakcīnu vēsture nav sena, patiesība ir bikiņ komplicētāka.

1921 gadā lielbritānijā tika atkārtoti izdota 1721 gada grāmatiņa, kurā visa starpā stāstīts, ka Āfrikāņus Vakcinēja pilnā sparā un, ka vajadzētu šo praksi ieviest Anglijā. Lūdzu ievēro pamatojumu – kā tas var būt, ka nekas netiek darīts, lai ar šo operāciju paeksperimentētu Anglijā un padarītu to par modes lietu. Kad te ir tik daudz tūkstošu cilvēku, kas atdos tūkstošiem paundu?

 

Vispār dažādie Āfrikas Okupanti (kolonizatori) bija ļoti naski Vakcinēt vergus savās kolonijās. Tas noveda pie šo koloniju iedzīvotāju sacelšanos tieši pret Vakcināciju. Lūdzu iedomājies, kam vajadzētu un cik plašos mērogos vajadzēja notikt, lai koloniju Vergi rīkotu sacelšanās pret – Vakcināciju?

“Vakcinācija Veselības panaceja vai bende?” temata ietvarā būs atsevišķa nodaļa ar vēsturiskajām grāmatām un tā laika liecībām, lai saprastu vairāk. 

1813 gadā, lai pasargātu savus iedzīvotājus no nekvalitatīvām vakcīnām un citas medicīnas, ASV tika pieņemts – Vaccine Act of 1813, par ko var palasīt US Food and Drug administration, mājaslapā TE. 9 gadus pēc likuma pieņemšanas, tas tika atcelts. Kāpēc? Citāts no Hārvardas universitātes dokumenta “Missed Opportunities: The Vaccine Act of 1813″ 5 lpp”… Act itself was repealed after only nine years in the wake of a fatal accident and public scandal. The country was left without an authoritative national source of trustworthy vaccine. Congress refused to seriously address the issue again for 80 years. Moreover, state governments were also silent for most of the 19th century; they refused to spend money to promote vaccination.” Īsumā tiem, kam Angļu valoda nav tuva – Likums tika atcelts, pēc fatāla negadījuma un publiska skandāla. Valsts palika bez drošas vakcīnas. Kongress nerisināja problēmu nākošos 80 gadus. Štatu valdības nepiedalījās naudas tērēšanā uz vakcīnām un vakcīnas izplatīšanā, gandrīz visu 19 gs. Oriģināl dokuments pieejams TE un TE. Šito lūdzu piefiksē, vēlāk būs vajadzīgs.

Bikiņ ieskatu (pozitīvu) par Vakcinēšanu var iegūt The College of Physicians of Philadelphia veidotajā un uzturētajā mājas lapā – History of Vaccines, kas pieejama TE. Ļoti bagātīga kolekcija par vakcināciju pirms 200 gadiem, pieejama tiešsaistē – US National Library of Medicine, kas pieejama TE. Interesanti, ka 200 gadus atpakaļ ārsti zināja, ka pēc vakcinācijas cilvēks slimo. Bija pat izstrādātas rekomendācijas. Ar vienu no šādiem dokumentiem var iepazīties tajā pašā ASV Nacionālās medicīnas bibliotēkas kolekcijā esošajām grāmatām – Rules to be attended to during vaccination, kas pieejama TE.

Ļoti interesants materiāls ir pieejams American society of Microbiology publicētajā – A STUDY OF THE DIPHTHEROID GROUP OF ORGANISMS WITH SPECIAL REFERENCE TO ITS RELATION TO THE STREPTOCOCCI’ – kas ir publicēts – From the Department of Preventive Medicine, Harvard Medical School Received for publication July 15, 1916. Oriģināl dokuments pieejams TE. Šajā darbā ir minēts, ka vakcīnas ir izstrādātas pret – gonococcus vaccine, Streptococcic vaccines, vaccines for chronic gonorrhoea un vēl vakcīna neuzrādīja pozitīvus rezultātus, lai ārstētu Hodgkin’s disease (limfoma vēža veids. Limfomas tiek dalītas divās lielās grupās: Hodžkina limfoma (jeb Hodžkina slimība) un ne-Hodžkina limfoma (saukta arī par NHL). Šīs abas limfomas formas ievērojami atšķiras (no onko.lv TE.).

Svarīgākais te ir tas, ka Vakcinēšana, kā process notiek jau gadsimtiem ilgi. 1813 gada Vaccine act, bija pirmais likums, kas mēģināja sakārtot tirgu un lika valdībai un pašvaldībai iepirkt vakcīnas centralizēti. Tieši tagad tas arī notiek visā pasaulē.

Te svarīgi ir kas cits – nepārtraukti tiek apgalvots, ka Vakcinācijai ir īsa vēsture, tā ir droša un efektīva. Tās ir dogmas/aksiomas – (sauc, kā gribi, atkarībā no tā kurā barikāžu pusē atrodies) uz kurām balstās patreizējā Vakcinācija. Vakcinācijas disidentu Folklorā (jā, jā ir arī tāda) šajā sakarā ir ļoti jauka bilde, kas raksturo esošo situāciju – ja jau vakcinācija ir tik droša un efektīva, tad kāpēc tās ieviešanai nepieciešams būt Obligātai? Nonāk tik tālu, ka, lai nodrošinātu vakcināciju – armija tiek izmantota – liekot pistoli pie galvas un cietumā jāliek? Jā, jā, pēdējie likumi ASV paredz cietumsodu par nevakcinēšanos.

Valsts iestādes nepietiekami kontrolē un Farmācijas kompānijas krāpjas

Zāļu kontrole nav pilnīga. Te ir jāakcentē kaut kas cits – Farmācijas kompāniju galvenais uzdevums ir radīt peļņu saviem īpašniekiem. Tikai un vienīgi tāpēc, ka Farmācijas uzņēmumi krāpjas, viltoja un vilto pētījumus, vienojas savstarpēji par cenu politiku, kā rezultātā cieš to klients – pacients, sabiedrības spiediena rezultātā tika veidotas Valsts kontroles institūcijas, veidoti un papildināti likumi, neatkarīgi no Farmācijas kompānijām testē to produktus, lai pārliecinātos, ka ir droši.

Atkārtošos – Valsts iestādes, likumi un farmāciju uzņēmumu kontroles mehānismi veidojās tikai un vienīgi tāpēc, ka Farmācijas uzņēmumu īpašnieki, pieļāva un atļāva saviem uzņēmumiem, rīkoties noziedzīgi pret saviem klientiem – pacientiem. Neviens Likums vai kontroles mehānisms netika ieviests un tad, kā atbildes reakcijas Farmācijas uzņēmums sāk krāpties. Sākumā ir noziegums un tad likums vai jauns kontroles mehānisms.

Un nevajag domāt, ka tas viss bija pagātnē, tas notika pirms 200 gadiem un notiek tagad un notiksies vienmēr, kamēr nesapratīsi iemeslus.

Daži piemēri. Vairāk dokumentētu gadījumu būs sadaļā par krāpšanu.

Šī gada februārī USA today ziņoja – Johnson & Johnson to pay $72M in talcum powder-related cancer case TE. ASV gigants samaksās šo summu sievietes ģimenei, kura nomira, no olnīcu vēža, ko izraisīja – Baby Powder un citi produkti, kas saturēja talc. Tavs bērns lieto šo produktu? Ko saka Latvijas valsts iestādes? Papildus informāciju par šo problēmu var palasīt īsumā TE – Studies mixed on link between talcum powder, ovarian cancer.

Papildus ieskatu var gūt TE, TE, TE, TE un TE.

 • GlaxoSmithKline PLC samaksāja 7.65 miljardus 20 prasītājiem; 
 • Pfizer Inc. samaksāja 2.96 miljardus 15 prasītājiem; 
 • Johnson & Johnson samaksāja 2.33 miljardus 14 prasītājiem;
 • Merck atdeva 1.86 miljardus 27 prasītājiem. 

Lūk ko stāsta intervijā TE, Jurists – Alan Phillips (vairāk par juristu TE), kas ir specializējies likumdošanā ar Vakcīnu saistītām lietām – 2009 gadā, Pasaules Veselības Organiozācija esot aprēķinājusi, ka katrā no attīstītajām valstīm, 23 miljardi tiek izmantoti korupcijas darījumiem. Jaunākie dati liecina, ka šī summa ir 60 miljardi. 2012 gadā, farmācijas gigants GlaxoSmithKline, samaksāja 3 miljardus. 1miljards aizgāja kriminālsodā un 2 miljardi tika iztērēti uz cilvilprasībām. Un tālāk jurists saka –

We need to understand that there are people in key decision-making positions who will make decisions that hurt, injure, and kill people so long as there’s a net profit and they are not being directly held accountable for it. There are people who will do that, there are people who have been doing it and are doing it as we speak. Once we get over this hump of, “Well, nobody would really do that,” then we can get to a place where we can really look at the problem and start to take some steps to address it.

Tulkojums latviski – mums ir jāsaprot, ka ir cilvēki lēmumu pieņemošās pozīcijās, kas pieņems lēmumus, kas ievainos, savainos, kaitēs un nogalinās cilvēkus, kamēr tiek iegūta peļņa un kamēr viņi neatbild par saviem lēmumiem. Šādi cilvēki ir bijuši, tie ir tagad un tie vēl to darīs. Kad mēs vienreiz tiksim pāri – “neviens tā nevar rīkoties”, tad nokļūsim vietā, kad varēsim skatīties uz problēmu un atrisināt to.

Farmācijas bizness ir iesaistīts kriminālā biznesa modelī. Kopš 2001 gada, ASV ir piespriestas vismaz 33 – 34 lietas, kad sods sākas no 100 miljoniem un sasniedz 3 miljardus. Jurists apgalvo, ka viņš vāca datus tikai par lietām, kas sākas un pārsniedz 100 miljonus ASV dollārus. Tai pat intervijā jurists min 3 iemeslus, kāpēc bizness, šādi uzvedās – milzīgā peļņa neskatoties uz naudas sodiem. Neviens, no lēmumu pieņēmējiem (personīgi uzsvērtu – neviens no uzņēmumu īpašniekiem/akcionāriem) netiek sodīts, kā tas notiek ar parastiem cilvēkiem, ja tas pārkāpj likumus.

Te ir jāsaprot, kas cits – ne jau nu uzņēmuma direktors (CEO) izlemj virzienu. Tas ir pieņemts darbā un izpilda akcionāra/īpašnieka uzstādījumus. Milzīgajām korporācijām ir īpašnieki un tieši tie ir tie, kas pasaka – kas un kā, tad tiek pieņemts darbā direktors vai ka angļu mēlē saka CEO, kas izpilda uzstādījumus. Atceries 2010 gadā, laikrakstu Diena formāli iegādājās Viesturs Koziols. 2011 gadā, “Pietiek.com” nopublicēja materiālu TE, ka patiesie īpašnieki bija – Šlesers, Lembergs un Šķēle. V.Koziols bija un ir tikai širmītis vadītājs, kas izpilda šo kungu rīkojumus, vīzijas un mērķus. Tā arī jebkurš farmācijas kompāniju CEO ir tikai instruments īpašnieku/akcionāru rokās. Tie ir cilvēki, kas veido likumdošanas sistēmas dažādās valstīs, lai nodrošinātu savu eksistenci. Eksistenci.

Farmācijas kompānijas kukuļo ārstus dažādos veidos, lai tie izraksta savas zāles. Labu sižetu par to izveidoja Last Week Tonight with John Oliver: Marketing to Doctors (HBO).

https://www.youtube.com/watch?v=YQZ2UeOTO3I

Cik daudz ārsti saņem, atbild speciāli izveidota vietne Open Payments Data TE. Cik daudz maksā?

ASV darbojās The Legal Examiner, apvienība, kas sastāv no juristiem, drošības industrijas ekspertiem un patērētāju aizsargiem, kas sastāv no 500 juristiem un apmēram 100 juridiskiem kantoriem visapkārt ASV. 2014 gada oktobrī viņi ziņoja – Massive Fraud In Merck MMR Vaccine Testing, kas pieejams TE, divi bijušie merka darbinieki, palika par trauksmes cēlājiem un paziņoja, ka tā, kā ASV darbojas strikti likumi par vakcīnas apstiprināšanu, kas nosaka, ka vakcīnai jāizraisa vismaz 95% antivielas, uzņēmuma ražojums šādus rādītājus nevarēja sasniegt, tāpēc asins paraugiem tika pievienotas antivielas no dzīvnieku asinīm, līdz nepieciešamais līmenis tika sasniegts. Sasniedzot šo līmeni, vakcīna tika apstiprināta un sākta lietot ASV, kā vienīgo vakcīnu, jo neviens cits uzņēmums nevar sasniegt nepieciešamos rādītājus. Merks ir monopolists balstoties uz krāpšanu. Tagad, kad ASV uzplaiksna masalas ar jaunu sparu, visa vaina tiek velta uz nevakcinētajiem, tiek pieņemti likumi, kas liek obligāti vakcinēties visiem, lai arī valsts iestādes apgalvo, ka tieši vakcinētie izplata masalas un citas slimības. Par to ziņoja ASV televīzija CNBC TE. Šajā rakstā ir daudz atsauces uz pētījumiem un saitēm uz tām.

10 korporācijas, kas kontrolē gandrīz visu, ko ražo ASV, nospiežot uz bildi, tā atvērsies jaunā logā palielināta:

Business insider jau tālajā 2012 gadā nopublicēja inforgrafiku – 6 korporācijas kontrolē masu medijus TE.

2014 gadā, Britu laikraksts The Guardian nopublicēja rakstu – The truth about lobbying: 10 ways big business controls government, TE. 2012 gadā, business insider nopublicēja inforgrafiku, ko kontrolē Bilderberga dalībnieki TE. Nospiežot uz bildi, tā atvērsies jaunā logā palielināta.

Cik liels ir Vakcinācijas bizness un ar ko to salīdzināt. 2012 gadā ASV darbojās 550 000 restorāni ar aptuveni 400 miljardu ASV dolāru apgrozījumu, dati ņemti TE. No tiem 263,944 bija fast food restorāni, kā piemēram McDonald’s, Burger King, Wendy’s, Taco Bell, ar apgrozījumu bikiņ virs 100 miljardiem. Kā tad ir ar Vakcīnu ražotājiem? Atbilstoši Pasaules Veselības Organizācijai TE, 2000 gadā vakcīnu tirgus bija 5 miljardi ASV dolāru. 2013 gadā, tas jau sasniedza – 24 miljardus. Uz 2025 gadu sola – 100 miljardus. Un cik dalībnieku ir šajā Vispasaules tirgū? Atbilstoši statistikai TE, 10 dalībnieki kontrolē – 92.6% vispasaules vakcīnu tirgu. Nospiežot uz bildi, tā atvērsies jaunā logā palielināta. Neslikti, laikam vajadzēs investēt naudu tur…

2015 gada novembrī, US fines Novartis $390 mn over pharmacy kickbacks raksts pieejams TE. Utt, utp. Ja farmācijas uzņēmumi ir noķerti pie rokas darām nelegālas un kriminālas lietas, bet zāles jau ir saražotas, kas notiek? Varētu padomāt, ka tās tiek iznīcinātas, bet tā nu diemžēl nav. Izrādījās, ka Farmācijas gigants Bayer ASV tirgum ražoja zāles, kas izmantoja ar AIDS slimu cilvēku asinis un saturēja sevī AIDS vīrusu. Tieši juristi bija tie, kas atklāja, Farmācijas kompānijas iekšējos dokumentus – ka viņi zināja par to un sniedza pierādījumus un nevis Valsts iestādes, kam par to ir jārūpējas. Kad tas atklājās, zāles tika aizliegts tirgot ASV un pretstatā loģikai, šīs zāles nevis iznīcināja, bet ar ASV atbildīgās iestādes atļauju, tās sāka tirgot visapkārt pasaulei, arī Eiropā. Izcēlās vēl viens skandāls, lūk ka par to ziņoja ASV MSNBC TV:

https://www.youtube.com/watch?v=wg-52mHIjhs

2015 gada martā, Johnson and Johnson, kas ražo zāles Tylenol, tika atzīti vainīgi, ka viņu zāles bija piesārņotas ar smagajiem metāliem un sodā samaksāja 25 miljonus ASV dolāru. Info pieejama TE un TE. 2015 gada septembrī, New York Times nopublicēja rakstu – Antidepressant Paxil Is Unsafe for Teenagers, New Analysis Says, pieejams TE, kur ideja ir sekojoša – zinātnieki paņēma pētījumu, kas bija nopublicēja, pārbaudīja to un nonāca pie dimetrāli pretēja uzskata, nekā pie tā kura nonāca farmācijas kompānija.

Allen Roses, vispasaules vice-president of genetics at GlaxoSmithKline (GSK), 2003 gadā paziņoja, ka vairāk nekā puse cilvēku neatbild uz zālēm. Materiālu var lasīt TE. Protams, ka tas ir saistīts ar ikkatra ģenētiku.

Tas pats notiekās ar zālēm un vakcīnām – Valsts iestādes apstiprina, tad paiet īsāks vai garāks laiks un zāles tiek aizliegtas, jo tās rada milzīgu kaitējumu. Tikai daži piemēri. Atsevišķā tematā būs vairāk piemēru.

Cylert. Lietoja bērniem, kā centrālās nervu sistēmas stimulantu, lai ārstētu ADHD/ADD. Sāka tirgot 1975 gadā. 1999 gadā, pēc ASV atbildīgās iestādes FDA (Food and Drug Administration) uz iepakojuma parādījās brīdinājums ārstiem, ka zāles var izraisīt aknu problēmas. 2010 gada oktobrī, zāles aizliedza. 

DES (Diethylstibestrol). Sintētisks estrogēns, lai samazinātu spontānos abortus,  priekšlaicīgas dzemdības un citas problēmas, kas saistītas ar grūtniecību. Zāles sāka tirgot 1940 gadā. Pārtrauca 1971 gadā, kad izrādījās, ka tieši to arī izsauc saviem pacientiem, pluss – vēzi; bērni, kuri piedzima šīm mātēm bija ar dažādām problēmām; palielināja krūts vēža risku; lielāka iespēja ar to nomirt; lielāks vēža saslimstības risks bērniem, kuru mātes lietoja šīs zāles; paātrinata menopauze utt utp, līdz izrādījās, ka pat bērniem 3 paaudzē, kuru vecvecmāmiņa lietoja šīs zāles izraisa problēmas. Bet cik skaista reklāma un solījumi, kura māte nelietotu? Vairāk palasīt TE.


1999 gadā ASV FDA apstiprināja Merck ražotās zāles Vioxx. 2004 gadā Merck pārstāja tās pārdot. Šajos 5 gados notika mežonīga cīņa ap šīm zālēm un to ietekme uz izraisīto nāvju skaitu nav beigusies vēl šobaltdien. Protams, ka Merck zināja par briesmām pirms zāles tika laistas tirdzniecībā un mēģināja tās slēpt TE. Simtiem miljonu tika tērēts uz reklamu ienesa vairāk par 2 miljardiem katru gadu. Rofecoxib bija nonsteroīdu pretiekaisuma zāles. Atbilstoši rakstam TE, 84 miljoni cilvēku ir lietojuši šīs zāles. Visa epopeja ar šīm zālēm ir aprakstīta TE. Pātījums, kas publicēts The Lancet, aprēķināts, ka ASV nomira 38 000 cilvēku. 2007 gadā Merck paziņoja, ka samaksās 4,85 miljardus ASV dolāru. 2011 gada martā, anesteziologs Scott Reuben, Professor of Anesthesiology and Pain Medicine at Tufts University in Boston, Massachusetts and chief of acute pain at Baystate Medical Center in Springfield, Massachusetts from February 1991 nāca klajā ar paziņojumu, ka ir viltojis 21 pētījumu. Vairāk par to TE, TE un TE. Dakteri sodīja un viņu pavadīja cietumā. Šis dakteris bija apmaksāts runas vīrs Fizer kompānijai. Protams, ka ASV FDA paziņojot, ka zāles tiek apturētas tirgot minimalizē to briesmas TE un TE. Kad sākās skandāls, vienīgā seka bija naudas sods un kompānijas CEO atkāpšanās. Tomēr, nākošajos gados sāka parādīties interesanta informācija USA Today ziņoja, ka 2004 gadā, kad šīs zāles tika apturēts tirgot, mirstības līmenis ASV samazinājās par 50 000 gadījumu, kas bija ļoooti netipiski. Raksts pieejams TE. Šajā rakstā apgalvots, ka visvairāk nāve samazinājās no sirds slimībām, ar ko tika asociēts VIOXX kaitīgums. Ron Unz, kas publicē The American Conservative, apgalvo, ka lielākā mirstība bija tieši starp 1999 gadu, kad zāles tika apstiprinātas un 2004 gadu, kad zāles tika pārtraukts tirgot. Kopā pa 5 gadiem ir nevajadzīgi miruši 500 000 cilvēku. Vairāk TE un TE.

Un kā rīkosies korporācija, ja tā tiks pieķerta biznesā? Vai atvainosies? Protams, ka nē. Somu Aalto University, 2015 gada nopublicēja pētījumu – On the Forgetting of Corporate Irresponsibility, preses relīze pieejama TE, Oriģināl papīrs TE. Vaina netiek atzīta un tiek darīts viss, lai cilvēki ātrāk par to aizmirstu. Lūdzu visu laiku atceries – akcionāri/īpašnieki, liek izdarīt visu, lai ātrāk aizmirstu.

Farmācijas zāļu lietošana ir Eksperiments. To neviens atklāti neteiks, bet padomā pati/-ts – dakteri iesaka vienu vai otru tabletīti, vakcīnu, lai ārstētu. Tai pat laikā nav zināms, ka tas 100% palīdzēs. Mēs katrs esam unikāli, ne tikai psiholoģiski, bet arī fizioloģiski. Kas der vienam neder citam. Lai prognozētu rezultātu ir jābūt 100% informācijas bāzei – par Tevi, par dažādiem variantiem, dažādos gadījumos, teiksim atkarībā no Tava DNS. Tomēr neviens ārsts netiek apmācīts tik padziļināti. Neviens ārsts pirms izraksta Tev recepti neveic DNS analīzes, lai noteiktu zāļu efektivitāti tieši Tev. Tāpēc uzsākot ārstēšanu tiek piedāvāts viens variants, ja nepalīdz iesaka citu, ja rodas neparedzētas komplikācijas, iesaka vēl citas zāles vai risinājumus, piemēram ķirurģisku iejaukšanos. Tas arī ir eksperiments. Gribētos redzēt šādu darba praksi celtniekiem, kas būvē jumtu – a Dievs vien zin, kā tur būs paskatīsimies, ja nebūs labi, nomainīsim materiālu… Vai piemēram, ja autobūvnieki tā sāktu būvēt. Vai ieroču ražotāji iedotu ieroci rokās un teiktu – lieto, paskatīsimies un ja pārāk daudz lietotāju cietīs, iedosim citu…ieroci, un skatīsimies vai lietotājs cieš vai necieš, ja necieš OK, ja cieš, iedosim citu ieroci.

Šāda situācija var rasties tikai no tā, ka produkts ir sliktas kvalitātes un vai nu ražotājam (īpašniekam) ir vienalga, vai ražotājs (īpašnieks) tā ir izdomājis no paša sākuma, lai kaut ko sasniegtu. Tev pašam ar laiku būs jāatbild uz šo jautājumu, jo kā jau minēju – MC projekts nav par Vakcināciju, bet par to – kā izveidot Ideālu Valsti. 

Teorētiski, ārstam ir jāziņo par šīm blaknēm. Informācijai uzkrājoties, ik palaikam tiek pārskatīts zāļu efektivitāte un lemta šo zāļu licenzēšana. Tieši šo ilgtermiņu eksperimentos iegūtie dati kalpo par pamatu noteiktu zāļu atsaukšanai. Piemēram augstākpieminētajos gadījumos. Uzsvēršu – tie nav vienīgie gadījumi, plašāks apskats būs atsevišķi. Uzsvēršu – klīniskie pētījumi balstās uz mazu pētījamo grupu, salīdzinot ar valsts, nācijas, etnosa sastāvu, tāpēc pilnīgus datus nevar iegūt, līdz zāles tiek palaistas tirgū un to sekas redzamas lielākā teritorijā.

Ejot pie ārsta pēc zālēm – Tu piedalīsies – ilgtermiņa medicīnas eksperimentā, kur neviens Tev nepateiks kādas sekas tas izraisīs tieši Tavā dzīvē. Un, ja ārsts nav apmācīts diagnosticēt šīs sekas, tad Tev pateiks – vecums Tev tāds.

Tas pats un bikiņ traģiskāk ir ar Vakcīnām.SPKC apgalvojums vecākiem, ka vakcīnas tiek rūpīgi pārbaudītas ir nepilnīgs. Par to sīkāk būs vēlāk, bet īsumā – vakcīnu testos neizmanto tīru Placebo. Placebo vietā, vakcīnu eksperimentos izmanto citu vakcīnu. Pretgripas vakcīnu vispār nav iespējams pārbaudīt. Visi, kas saņem pretgripas vakcīnu piedalās eksperimentā. Ir zināms, ka ne visiem pacientiem Vakcīna izraisa antivielu izstrādi. Neviens nemēģina noteikt vai bērns reaģēs uz vakcīnu un vai kāpēc tas nereaģē. Vienkārši ņem vakcinē, tad vēl un tad vēl, lai izraisītu atbildes reakciju. Bet tā, kā neviens ārsts netiek apmācīts – kādas slimības, kaites, bērnu attīstības traucējumi un ievainojumus izraisa vakcīnas, kā tos diagnosticēt un ārstēt – visa medicīnas kopiena apgalvo, ka slimību palielināšanās ir saistīti ar vides vai genētiskiem faktoriem, bet ne ar vakcīnu. 

Nevajag aizmirst, ka pateicoties Nirnbergas procesam, tika pieņemts tā saucamais Nirnbergas kods, kas radās viena iemesla dēļ – Farmācijas kompāniju (atvainojos Nacistu Vadība) medicīnas eksperimentu dēļ uz cilvēkiem. Nirnbergas tiesa notiesāja 24 farmācijas kompānijas IG Farber direktorus par – masu slepkavībām, verdzību un citiem noziegumiem pret cilvēci. Tomēr 7 gadus pēc tiesas sprieduma viņi tika atlaisti un sāka sadarbību ar ASV farmācijas kompānijām. Spilgtākais piemērs ir Fritz ter Meer, kas nosēdējis 5 gadus atgriezās tās pašas IG Farben padomē. Vairāk par Fritz ter Meer TE. Par IG Farben holokausta noziegumiem var palasīt Holocaust research project mājas lapā TE. Ebreju virtuālajā bibliotēkā var palasīt vairāk par šiem eksperimentiem TE. Tur starp citu stāsta, kā eksperimentēja ar Tuberkulozes vakcīnu. Interesants materiāls tika nopublicēts The New England Journal of Medicine. Šī raksta PDF fails pieejams Royal College of Surgeons in Ireland mājas lapā TE.

Izglītības sistēma un Pētījumi

Modernā medicīnas izglītība sagatavo speciālistus, kas ASV vien ik gadu slimnīcās nogalina 400 000 cilvēkus. Runa iet par kļūdām, kas noved pie pacientu nāves. Pētījums pieejams TE. Publikācija par to pieejama TE. Pētījums ir nevis par citām kaitēm vai invaliditātēm, kas iegūtas slimnīcā, bet par nāvēm. Medicīna nogalina. Ļoti informatīvs apskats par šāda veida pētījumiem ir nopublicēts TE. Starp citu 100% Pro vakseru mājas lapa. Var jau teikt, ka tas attiecas uz ASV, bet atbilstoši Pasaules Veselības Organizācijas lapā nopublicētajam – TE, Eiropā arī ir problēmas. Dati ir par 2000 gadu un tie uzrāda, ka – bilde labajā pusē.

Bikiņ vairāk informācijas par šo problēmu ir pieejams pētījumā – Overview of medical errors and adverse events, pieejams TE.

Kopš, 1991 gada valsts iekārtas apvērsuma – Latvijas mediķi tiek integrēti ar vien dziļāk un dziļāk šajā sistēmā. Mēs varam pašapmierināti glaudīt sev pa galvu un teikt, ka esam vislabākie, ka uz mums šī problēma – nepilnības izglītībā un veselības sistēmā – neattiecas un dzīvot, kā dzīvojam. Bet tas nav “Ideālas Valsts” pamatā. Mediķu izglītības sistēma Rietumos ir atkarīga no industrijas daudz vairāk, nekā tas tiek atzīts. Prasti runājot – mediķi tiek apmācīti strādāt ar to ko industrija saražo un sen atpakaļ, tika izdarīts viss, lai iznīcinātu to, ko dēvē par alternatīvo medicīnu. Tas tika izdarīts plānveidīgi un ar izciliem rezultātiem, par ko katrs varēs pārliecināties turpmākajās publikācijās. Ir neskaitāmi atklājumi un pat Nobela prēmijas mediķiem, kas varētu tikt ieklasificēts alternatīvajā medicīnā. Minēšu tikai tos atklājumus, kas saņēma Nobela prēmiju, lai nodemonstrētu, ka izglītības sistēma ir pakārtota – kas ir labi biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev.

Tas pats Anafilakses Nobela prēmijas ieguvējs Ričets – eksperimentāli pierādīja, ka Tuberkulozi var izārstēt ar jēlu gaļu. 1934. gadā nobela prēmija piešķirta par aknu terapiju ārstējot anēmiju TE. Tu esi piedzīvojusi/-si, dzirdējusi/is kaut vienu anekdotisku gadījumu, kad ārsts tuberkulozes slimniekam saka – farmāciju kompāniju tabletes nevajag, ēd jēlu gaļu. Tu spēj iedomāties, ka Tuberkulozes slimnīcā farmācijas uzņēmumu ķīmija tiktu nomainīta uz jēlu gaļu, ķiplokiem un dārzeņiem. To taču neuzskatītu par normālu situāciju. Ķiploks ir ļoti efektīvs cīņā ar tuberkulozi, ir arī eksperimentāli pierādīts. Piemēram aizej uz PubMed un atradīsi 28 pētījumu, kas to apstiprina TE. Kad plaušu dakterim, kas tieši ir specializējies uz Tuberkulozi, jautāju vai apstiprina, ka ķiploks palīdz, atbilde bija Jā. Kad jautāju, kāpēc tad neārstē ar ķiploku, bet ar dārgām farmācijas kompāniju ķimikālijām, atbilde bija – kas izkontrolēs, ka pacients ēdīs ķiplokus. ??? 

1929. gadā Nobela prēmija tika piešķirta par – “for his discovery of the growth-stimulating vitamins”, TE. Galvenā ideja, ka nepilnvērtīgs ediens izraisa slimību.

1937. gadā nobela prēmija tika piešķirta par – “for his discoveries in connection with the biological combustion processes, with special reference to vitamin C and the catalysis of fumaric acid”, pieejama TE. Šajā darbā piemēram tika atklāts, ka brūnie plankumi uz ādas izceļas no bojāta oksidācijas mehānisma. Ko Latvijas mediji iesaka – TE? Savā inaugurācijas runā, Nobela laureāts stāsta par draugu, kam bija problēmas ar hemorāģisko diatēzi un tas lūdza, lai tam atsūta C vitamīnu. Vitamīna tai laikā neesot bijis, tāpēc viņš aizsūtījis papriku parasto, ko uz to laiku bija izpētījis un noteicis, ka tajā ir ļoti liels C vitamīna apjoms. Paprika esot izārstējusi. Ko ārsti stāsta Latvijā par hemorāģisko diatēzi TE? …slimīgs stāvoklis, kad bez redzama iemesla vai arī no nelielas brūces notiek nesamērīgi liela un ilgstoša asiņošana. Ārstēšana. Slimniekam novērš asiņošanu, vai nu ārstējot pamatslimību (inf-u, kolagenozes, alerģiju), vai arī aizstājot trūkstošos recēšanas faktorus un trombocītus. Bieži jāpārlej asinis. Lieto medikamentus, kas neitralizē antikoagulantus.

Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev

Kā redzi – iemesli ir nosaukti daudz un dažādi, izņemot vitamīna trūkumu un ka ar to var ārstēt šo slimību. Iedomājies, ja šāds slimnieks aizietu pie ārsta un dakteris viņam teiktu – ēd papriku, pāries. Tai pašā runā viņš min, ka šo pašu kaiti ārstēja ar tīru vitamīnu C un dažādiem ekstraktiem no augļiem – citrona piemēram. Gandrīz pašās beigās, Nobela prēmijas ieguvējs saka – it seems that these substances will enrich the doctor’s inventory with a really useful new weapon for him to fight illnesses with. Izskatās, ka šīs substances bagātinās dakteru arsenālu ar ļoti efektīvu ieroci, lai uzvarētu slimības. Kurš dakteris izmanto Vitamīnu C slimību terapijā šodien?

Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev

Pēdējais piemērs. 1943 gadā Nobela prēmija tika piešķirta par – K vitamīna atklāšanu TE. Mūsdienās K vitamīni poti šauj iekšā katram jaundzimušajam, kā unikālu panaceju. Bet lūk ko savā runā saka paši balvas saņēmēji – nodrošinot mātei K vitamīnu, vai jaundzimušo īsi pēc piedzimšanas var izvairīties no slimīgām sekām. Tas ir – iztaisi jaunajai māmiņai analīzes, pārliecinies vai viņai nav K vitamīna deficīta, ja ir nodrošini papildus K vitamīna uzņemšanu. Ja tas nesanāk un mazulis piedzimis ar K vitamīna defecītu, papildini viņa ēdienkarti ar šo vitamīnu. Bet, – Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev. Tā nu arī neviens neparbauda māmiņas, neuzlabo mikronutrientu uzņemšanu toties visus sašauj ar vakcīnu, kas katram nav nepieciešams, bet toties kādu naudu ienes biznesam. Tikai Valsts varētu ietaupīt, ja būtu izstrādāta Vitamīna K un citu nepieciešamo Nutrientu skrīninga mehānismi. Nemaz nerunājot par to, kādas sekas izraisa K vitamīna potes saturs. Tu domā, ka K vitamīna potē ir tikai vitamīns? Kļūdies, tur daudz, kas ir, piemēram – alkohols.

Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev

2000 gadu sākumā, Dr. Marcia Angel no Harvard University, kas 20 gadus bija redaktors – New England Journal of Medicine, publiski paziņoja – “It’s simply no longer possible to believe much of the clinical research that is published or to rely on the judgment of trusted physicians and authoritative medical guidelines. I take no pleasure in this conclusions, which I reached slowly and reluctantly over my two decades as an editor of the New England Journal of Medicine.”

Tulkojums – Vairāk nav iespējams ticēt, lielākajai daļai klīnisko pētījumu, kas ir publicēti vai paļauties uz ticamiem ārstiem vai autoratīvām medicīniskām vadlīnijām. Man nav nekāda prieka šajos secinājumos, ko sasniedzu lēnām un negribīgi, kamēr divas dekādes strādāju, kā redaktors New England Journal of Medicine. 2004 gadā viņa nopublicēja grāmatu – The Truth About the Drug Companies: How They Deceive Us and What to Do About It, ko var iegādāties TE. Tikai 2 citāti:

“When the drug companies sponsor trials of their new drugs….they will design the study, and the studies are designed in such a way that the new drug is compared with a placebo – that is, with a sugar pill. It’s not compared with an older drug.”

Kad farmācijas kompānijas sponsorē izmēģinājumus savām jaunajām zālēm… tie izveidos pētījumu, un šie pētījumi ir veidoti tā, ka jaunās zāles ir salīdzināmas ar Placebo, kas ir cukurgraudiņš. Tie netiek salīdzināti ar iepriekšējām zālēm. Atgādināšu – vakcīnu studijās placebo vietā izmanto citu vakcīnu.

“One of the things that the drug companies have done through the experts that are on their payrolls is to change the standard as to what constitutes high cholesterol. For a while it was anything over 280; then it was anything over 240; then it was over 200. And each time you drop the threshold you have increased the market by millions of Americans.”

Viena no lietām, ko farmācijas kompānijas sasniedza ar sevis pašas apmaksātiem ekspertiem, tie panāca, ka standarti, kas nosaka augstu holesterola līmeni tika nomainīti. Ilgu laiku, tas bija augstāk par 280. Tad viss, kas virs 240, tad viss, kas virs 200. Katru reizi, kad standarts tika izmainīts, tie palielināja zāļu noietu tirgu miljoniem Amerikāņu.

Tāds pats process notiek arī ar slimību klasifikācijas mainīšanu, kur spilgts piemērs ir pēc Polio vakcīnas ieviešanas, kad nomainīta Polio definīcija samazināja saslimstību, kas protams bija pierakstīts klāt veiksmīgajai polio vakcīnai. Par to būs par Polio veltītajā nodaļā vēlāk.

Šīs kundzes publiskās izpausmes sacēla vētru. Lūk, ko šai sakarā izpētīja un nopublicēja – John P. A. Ioannidis ir Professor of Medicine and of Health Research and Policy at Stanford University School of Medicine and a Professor of Statistics at Stanford University School of Humanities and Sciences. Viņs ir direktors of the Stanford Prevention Research Center, and co-director, along with Steven N. Goodman, of the Meta-Research Innovation Center at Stanford (METRICS). He was chairman at the Department of Hygiene and Epidemiology, University of Ioannina School of Medicine as well as adjunct professor at Tufts University School of Medicine. 2005 gada pētījums – Why Most Published Research Findings Are False, pieejams TE. Citāts: 

There is increasing concern that in modern research, false findings may be the majority or even the vast majority of published research claims. However, this should not be surprising. It can be proven that most claimed research findings are false. Here I will examine the key factors that influence this problem and some corollaries thereof.

Patreiz pieaug bažas, ka modernajos pētījumos, kļūdaini (angļu vārds false tulkojas plašāk – nepatiess, kļūdains, neīsts, maldīgs, viltots, melīgs, mākslīgs, izvēlies pats) atklājumi var būt lielākā daļa vai pat dominējošā daļa no tiem pētījumiem, kas ir nopublicēti. Tam nevajadzētu būt pārsteigumam. Ir iespējams pierādīt, ka lielākā daļa atklājumu ir false. Savā pētījumā izskatīšu vairākus faktorus, kas to ietekmē.

Vai ar to viss beidzās? 2014 gadā, tas pats zinātnieks nopublicēja jaunu darbu – How to Make More Published Research True, pieejams TE, kurā varam lasīt – Currently, many published research findings are false or exaggerated, and an estimated 85% of research resources are wasted. Nekas nemainījās un nemainās.

Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev

2015 gada aprīlī, pasaulslavenais medicīnas žurnāls The Lancet redaktors Richard Horton, nopublicēja rakstu Offline: What is medicine’s 5 sigma?, kas pieejams TE. Citāts:

The case against science is straightforward: much of the scientific literature, perhaps half, may simply be untrue. Afflicted by studies with small sample sizes, tiny effects, invalid exploratory analyses, and flagrant conflicts of interest, together with an obsession for pursuing fashionable trends of dubious importance, science has taken a turn towards darkness. As one participant put it, “poor methods get results”.

Lieta pret zinātni ir vienkārša – liela daļa, zinātniskās literatūras, iespējams puse, var būt nepatiesa. Pētījumi ir veikti ar maz pētāmajiem, minimāliem efektiem, kļūdainām analīzēm un skandaloziem interešu konfliktiem, kopā ar apsēstību spiest uz apšaubāma svarīguma modes tendencēm, zinātne ir pagriezusies uz tumsas pusi. Kā viens dalībnieks teica “nabadzīgas/vājas metodes iegūst rezultātus”.

2015 gada aprīlī, Massachusetts Institute of Technology nopublicēja rakstu – How three MIT students fooled the world of scientific journals, kas pieejams institūta mājas lapā TE. Raksta ideja ir vienkārša – 3 studenti, īsā laikā uzrakstīja programmu, kas automatiski ģenerēja pētījumus un tad pēc tam šos pētījumus iesniedza publikācijām. Kas veiksmīgi tika arī izdarīts. 

Monopola un pilnīgas konkurences tirgi ir divas galējas formas un modernā tautsaimniecībā nav bieži sastopamas. Attīstītai tirgus saimniecībai vis­raksturīgākā ir oligopola tirgus forma. Tā var veidoties gan tirgus pieprasījuma, gan piedāvājuma pusēs vai arī abās pusēs vienlaikus. Lielie “trijnieki”, “četrinieki” vai “piecnieki” kontrolē nozares produkcijas noteicošās daļas ražošanu, tirgu, cenšas ierobežot konkurenci, saņemt augstu peļņu. Oligopoli stimulē zinātniski tehniskās pārmaiņas, jo zinātniskās pētniecības darbība ir ļoti dārga un oligopolisti var to finansēt. Ieiešana tirgū jaunām firmām ir stingri ierobežota vai pat neiespējama, tāpēc oligopolists var būt pārliecināts par to, ka viņš gūs peļņu, kuras daļu viņš var tērēt zinātniskās pētniecības darbībai.

Informācija ņemta un vairāk var palasīt par Oligopoliju Latviešu valodā TE, TE un TE. Vairāk par Oligopolijas problēmām dažādās industrijās, angļu valodā var palasīt TE, TE un TE.

2015 gada jūnijā, Plos One žurnālā, nopublicēts pētījums – The Oligopoly of Academic Publishers in the Digital Era – Akadēmisko izdevumu Oligopolija digitālajā ērā, kas pieejams TE un TE.

Pētījuma autori raksta, ka pēdējā laikā, plašas diskusijas raisījās par to, ka akadēmisko izdevumu tirgus ir ticis konsolidēts, sevišķi par šīs industrijas lielo peļņu. Tomēr līdz šim pētījumam šis proces nav ticis pilnvērtīgi analizēts. Šis pētījums vērtēja 45 miljonus pētījumu, kas bija pieejami Web of Science (ir tiešsaistes abonentserviss zinātniskās literatūras citēšanas indeksēšanas pakalpojums, ko nodrošina Thomson Reuters. Šajā servisā var meklēt citātus, pieejams TE), periodā no 1973 gada līdz 2013. Analīze parādīja, ka naturālajā un medicīnas zinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs, izdevniecības – Reed-Elsevier, Wiley-Blackwell, Springer un Taylor & Francis palielināja savu tirgus daļu, sevišķi ienākot ikdienā internetam (1990 gadu vidus). Piecas lielākās izdevniecības, 2013 gadā nopublicēja vairāk par 50% pieejamo pētījumu. Sociālās zinātnes disciplīnās šis rādītājs sasniedza pat 70%. Humanitārās disciplīnas palika relatīvi neatkarīgas, 5 lielākās izdevniecības izdeva tikai 20% pētījumu. Tāpat pētījums analizē, žurnālu migrāciju no mazām izdevniecībām uz lielām un to, ka tas ietekmēja to citēšanu. Tāpat tiks izdiskutēta šī ietekme. 

Tu varētu jautāt – kas tur slikts oligapolijā, ja visi tirgus dalībnieki ir godīgi un godprātīgi. Tā arī tas būtu, ja nebūtu dažu bet – ārpus šī pētījuma palika viens būtisks faktors – izdevniecību īpašnieki un kas nosaka farmācijas uzņēmumu reālpolitiku.

Balstoties uz šo pētījumu, alternatīvās medicīnas un alternatīvais masu medijs Natural News izveidoja inforgrafiku.

Var jau teikt, ka tas neattiecas uz Tevi un Taviem tuviniekim, bet viss ir bikiņ komplicētāk

Kas ir labi ir biznesam ir labi Tev. Kas nav labi biznesam, nav labi Tev

Īss ieskats par Vakcinācijas disidentiem

Jau no paša sīča saslimšanas sākuma, sāku iedziļināties, tā saucamās Vakcinēšanas disidentu (Antivakcinācijas kustība) – informācijas laukā. Ar laiku sāku sekot tiem, kas sevi dēvēja par ProVakcinatoriem. Salīdzinot vienas puses faktaloģiju un argumentāciju rodas noteikti secinājumi. Pagaidām teikšu tikai vienu – Neskatoties uz vispārpieņemto uzskatu – Vakcinēšanas disidentu kustība neiestājas pret vakcinēšanu – dažādo Vakcinēšanas disidentu bīdošie akadēmiski izglītotie dakteri, profesori, juristi, policisti, žurnālisti un pētnieki iebilst pret:

A) Bioķīmiskajiem piemaisījumiem vakcīnās;

B)To, ka visi tiek vakcinēti pēc principa “One size fits all”, jeb viens izmērs der visiem;

C) Uzņēmumi, kas ražo vakcīnas nenes nekādu atbildību par savu ražojumu; un

D) Tā saucamās Valsts iestādes neaizstāv pacientus, bet gan – Uzņēmumus un sevi.

Nonāk tik tālu, ka pat atbildīgākā ASV Valsts iestādes vadība, no pētījuma liek izmest datus, ka vakcinācija noteiktai grupai izraisa paaugstinātu autisma risku. Runa iet par simtiem % un lika iznīcināt visus papīrus, kas ir saistīti. Pēc tam šīs iestādes vadītāja pārgāja strādāt uz Farmokoloģijas gigantu Merk, vakcīnas divīziju. Protams, kad sākās skandāls, bijusī priekšniece tika aizvākta no šī amata. Patreiz aktīvisti cenšas panākt šīs lietas izskatīšanu ASV kongresā. Neveiksmīgi. Pieprasījums tika veikts, kongresmenis uzstājās, bet atbildē ir klusums. Vai tas ir pareizi? Vai cilvēki uzticēsies?

Vairāk par šo gadījumu būs atsevišķā rakstā.

Izvērtēt, pētīt un mācīties

Un tikai tāpēc, ka šīs problēmas nav atrisinātas, iesaka cilvēkiem izvērtēt vakcinēties vai nē!!!! Izvērtēt, pētīt, novērot valsts iestāžu un privātfirmu rīcību. Nevis vienkārši – atteikties, bet izvērtēt. Jo neviens negarantē, ka Tavam bērnam tas ir droši!!! Neviens. Vecāki paši, izvēlas nevakcinēties, jo nesaprot cik droši tas ir. Ja būtu droša vakcīna 99% no tiem, kas patreiz skaitās antivakcinatori savus bērnus vakcinētu.

Uzsvēršu – Ja būtu droša vakcīna 99% no tiem, kas patreiz skaitās antivakcinatori savus bērnus vakcinētu. Arī es.

Saproti pareizi – Vakcinācijas disidenti neiestājas pret Vakcināciju, bet gan pret Vakcīnas bioķīmisko sastāvu, kas sastāv no vairākām sastāvdaļām. Neatkarīgi no tā, kāds ir vīruss dzīvs vai pusmiris, tam ir nepieciešama noteikta vide. Tam ir JĀĒD, lai tas nenomirtu pavisam. Vakcīnas sastāvā barība ir nodrošināta. Šī barība ar injekciju nonāk bērnā. Kādas sekas? Atbilstoši nobela prēmijas ieguvēja un Alerģijas termina ieviesēja darbiem – alerģija. Organisma imūnsistēma niecīgo vīrusa devu iznīcinātu, tāpēc vakcīnā ir komponentes, kas nomāc imūnsistēmas noteiktas funkcijas, lai tajās vakcīnās, kurās ir dzīvs vai pusmiris vīruss, tas varētu izdzīvot. Šo vidi arī uztur tas, ko SPKC sauc par – Palīgvielām, konservantiem un stabilizatoriem. Atbilstoši University of Michigan Medical school izveidotajai Adjuvantu datubāzei, kas ir pieejama TE, 103 dažādi adjuvanti tika un tiek izmantoti. Ir Adjuvanti, ko izmanto pat 62 dažādās vakcīnās. Vakcinācijas disidenti iestājas pret šo Adjuvantu izraisītajām problēmām. Nevis mirušais, pusdzīvais vai dzīvais vīruss/baktērija vai pat toksīns izraisa problēmas. Veselības problēmas izraisa bioķīmiskie piemaisījumi, ko SPKC savā lapā sauc par – Palīgvielām, konservantiem un stabilizatoriem. Problēma ir tā, ka neviens daketris netiek mācīts par to iedarbību. Tai pat laikā speciālisti, kas ir apmācīti, strādā citās jomās un nav informēti par vakcīnu saturu. Skaldi un valdi.

Kā valsts politiskajā iekārtā mēdz būt Disidenti, tā arī jebkurā jomā ir savi disidenti. Ārsti, kas sit trauksmi, kas lasa zinātniskas un izglītojošas lekcijas par Vakcinācijas briesmām, ko izraisa Vakcīnās esošie bioķīmiskie piemaisījumi – ir Disidenti, bet ne Antivakcinatori. Tomēr dažādu iemeslu dēļ viņus NEDRĪKST saukt par Disidentiem (kāpēc, sapratīsi lasot turpinājumus), jo tad mainās šo cilvēku Rīcības būtība un tas cik tas ir vajadzīgs/lieki sabiedrībai.

Disidenti nav tikai ārsti, pētnieki, žurnālisti un vecāki. Lielo lomu disidentu kustība ieņem bijuši medicīnas korporāciju darbinieki un pārdošanas speciālisti. Par tādu kļuva arī Pfizer viceprezidents – Dr Peter Rost, kas izdeva grāmatu – The Whistleblower: Confessions Of a Healthcare Hitman (Trauksmes cēlājs:Veselības sistēmas slepkavas atzīšanās), kas pieejama TE

https://www.youtube.com/watch?v=TrCizlAOBAo

Gardasil izstrādātāji brīdina par briesmām TE. Japānas Valdība ir pat apturējusi Gardasil rekomendāciju jau 2013 gadā, raksts par to TE. Disidenti ir daudz un dažādi un ne tikai vecāki.

Politiskā Elite un Zinātnieki – Disidenti? Vai tie zin ko vairāk, ja lieto Speciālas Vakcīnas vai nevakcinē savus bērnus

Iepriekš paskaidroju, ka Vakcinācijas disidenti Nav pret Vakcināciju, bet pret bioķīmiskajiem piemaisījumiem Vakcīnās. 2009. gadā Vācijā izcēlās smags skandāls ap pretgripas vakcīnu. Izrādījās Valdība iepirka parastās pretgripas vakcīnas ar bioķīmiskajiem piemaisījumiem parastajiem cilvēkiem un atsevišķas vakcīnas sev mīļotajiem un armijai, kurās vairs nebija šo vielu. Par to ziņoja gan Spiegel TE, gan Times TE gan Vācu jaunumi Angļu valodā The Local TE. Ļoti daudz par to tika runāts Alternatīvajos medijos un Vakcinācijas Disidentu kustībā.

Atceries 4 problēmjautājumus – 1. Bioķīmiskie piemaisījumi, 2. One size fits all (viens izmērs der visiem), 3.uzņēmumi nenes atbildību un 4. Valdība neaizstāv pacientu intereses. Šis ir viens no daudzajiem gadījumiem, kad Valdība neaizstāv tautas intereses. Protams, ka nevienam nepatika, ka Valdība sev iepērk vienu produktu, kurā nav visa tā draza par ko runā Vakcinācijas disidenti, bet Tautai tai pat laikā iepērk citu produktu – ar drazu iekšā…

Līdz pagājušajam gadam ASV varēja iegūt atļauju nevakcinēties. Sekojot līdzi Valstī notiekošajam statistiski visvairāk atļaujas izņēma – Los Alamos. Vidēji pa ASV šādas atļāvas izņēma 1% bērnu, bet vienā no pasaules zinātnes centriem, šādu bērnu bija daudz vairāk. Pētījums par to ir TE. Diezin vai, ka šie medicīnā mazizglītotie uzķērās uz Vakcinācijas disidentu muļķībām un nonsensiem. Cilvēkam ir smadzenes un ja tam ir interese, tas atrod cita veida informāciju, ko neuzspiež lielais bizness.

Lūk ekrānšāviņš no aptaujas, ko rīkoja ASV TV NBC aptaujājot kongresmeņus – vai viņi ir vakcinējuši savus bērnus. Publikācija pieejama TE. Neviens nav sniedzis atbildi Nē, bet skaitļi izsaka visu.

Disidenti nav tikai Pētnieki, žurnālisti, juristi, policisti, vecāki vai Valdība. Cilvēki – profesori, pētnieki utt apvienojās un veido savas institūcijas, vāc naudu neatkarīgiem pētījumiem, izdod grāmatas, organizē konferences. Viena no šādām iestādēm – The Children’s Medical Safety Research Institute, apmeklēt var TE, apvieno sevī daudzus speciālistus. Zinātniskā padome sastāv no, turpmāk citāti no mājas lapas. Ņem vērā te būs tikai 4 pieminēti, jo to darbības lauks aizņem pārāk daudz vietas.

Dr. Christopher Shaw is a Professor in the Department of Ophthalmology and Visual Sciences at the University of British Columbia and holds cross appointments with the Department of Experimental Medicine and the Graduate Program in Neuroscience. He is the author of more than 100 peer-reviewed articles as well as numerous book chapters and special reviews. Shaw has edited four books on neuroscience themes. The main focus of his research has been on the Guamanian neurological disease spectrum, ALS-parkinsonism dementia complex (ALS-PDC). Recent work in the laboratory has developed animal models of the disease that are able to recapitulate all the essential behavioural and pathological features. The model is also being used to understand gene-toxin interactions, define neurodegeneration pathways involved, and to attempt therapeutic interventions at early, mid and late time points. Work in the laboratory also provided one of the first models of aluminum adjuvant-induced neuropathology and these studies have become a new research direction. He is the founder and a former director of Neurodyn, a biotechnology company based out of Prince Edward Island. Neurodyn’s efforts are directed at early phase detection and treatment for age-related neurological disorders. He has two children. The youngest has not been vaccinated. 

Dr. Romain K. Gheradi is a French specialist of neuromuscular diseases. He graduated in clinical Neurology and Pathology and has been a Professor since 1990. He is working at the Henri Mondor hospital, the second largest hospital of Assistance Publique – Hopitaux de Paris, located in Creteil and depending of Paris-Est University. He heads the department of Histology that includes both Neuropathologic and Clinical activities in the setting of Neuromuscular disease reference center. He also heads an experimental research team entitled “Cellular Interactions in the Neuromuscular system” (INSERM U955-E10) at the Institut Mondor de Recherche Biomedicale (IMRB). From 1983 to 2010, Gherardi has published 290 articles indexed in PubMed, and monitored 14 PhD and 10 MSc students on the topic of biology, pathology and clinics of the nervous and muscular system. He previously studied several immune-inflammatory and toxic neuromuscular disorders (almitrine neuropathy, zidovudine myopathy, statin myopathy, etc). He is currently working on innate immune reactions to myoinjury biodistribution of nanoparticles, and pathophysiology of ‘macrophagic myofasciitis’ a neurologic disease linked to the long term persistence of Alum adjuvant in monocyte/macrophage lineage cells. Gherardi is reviewer for Science, N Engl J Med, Lancet, Ann Neurol, Arthritis Rheum, Stem Cells, Stem Cell Dey, Neuromuscular Disord, Muscle Nerve, etc. On the topic of macrophagic myofasciitis, he was an invited speaker by the Centers for Disease Control, WHO Geneva, French government agencies, the French Parliament committee on Gulf War syndrome, and a variety of national and interactional scientific and medical societies.

Dr. Rita Colwell is Distinguished University Professor both at the University of Maryland at College Park and at Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health, Senior Advisor and Chairman Emeritus, Canon US Life Sciences, Inc., and President and CEO of CosmosID, Inc. Her interests are focused on global infectious diseases, water, and health, and she is currently developing an international network to address emerging infectious diseases and water issues, including safe drinking water for both the developed and developing world. Dr. Colwell served as the 11th Director of the National Science Foundation, 1998-2004. In her capacity as NSF Director, she served as Co-chair of the Committee on Science of the National Science and Technology Council. One of her major interests include K-12 science and mathematics education, graduate science and engineering education and the increased participation of women and minorities in science and engineering. Dr. Colwell has held many advisory positions in the U.S. Government, nonprofit science policy organizations, and private foundations, as well as in the international scientific research community. She is a nationally-respected scientist and educator, and has authored or coauthored 17 books and more than 750 scientific publications. She produced the award-winning film, Invisible Seas, and has served on editorial boards of numerous scientific journals. Before going to NSF, Dr. Colwell was President of the University of Maryland Biotechnology Institute and Professor of Microbiology and Biotechnology at the University Maryland. She was also a member of the National Science Board from 1984 to 1990. Dr. Colwell has previously served as Chairman of the Board of Governors of the American Academy of Microbiology and also as President of the American Association for the Advancement of Science, the Washington Academy of Sciences, the American Society for Microbiology, the Sigma Xi National Science Honorary Society, and the International Union of Microbiological Societies. Dr. Colwell is a member of the National Academy of Sciences, the Royal Swedish Academy of Sciences, Stockholm, the Royal Society of Canada, and the American Academy of Arts and Sciences, and the American Philosophical Society. She is Immediate Past- President of the American Institute of Biological Sciences (AIBS). Dr. Colwell has also been awarded 55 honorary degrees from institutions of higher education, including her Alma Mater, Purdue University and is the recipient of the Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star, bestowed by the Emperor of Japan, the 2006 National Medal of Science awarded by the President of the United States, and the 2010 Stockholm Water Prize awarded by the King of Sweden. Dr. Colwell is an honorary member of the microbiological societies of the UK, Australia, France, Israel, Bangladesh, Czechoslovakia, Royal Irish Academy, and the U.S. and has held several honorary professorships, including the University of Queensland, Australia. A geological site in Antarctica, Colwell Massif, has been named in recognition of her work in the polar regions. Born in Beverly, Massachusetts, Dr. Colwell holds a B.S. in Bacteriology and an M.S. in Genetics, from Purdue University, and a Ph.D. in Oceanography from the University of Washington.

Dr. Yehuda Shoenfeld was the head of a Department of Medicine since 1984, until March 2011, and he has founded in 1985 and is now heading the Zabludowics Center for Autoimmune Diseases, at the largest hospital in Israel- the Sheba Medical Center, which is affiliated to the Sackler Faculty of Medicine in Tel-Aviv University, in Israel. Dr. Shoenfeld is the Incumbent of the Laura Schwarz-Kipp Chair for Research of Autoimmune Diseases in Tel-Aviv University. His clinical and scientific works focus on autoimmune /rheumatic diseases, and he has published more than 1600 papers in journals such as New Eng J Med, Nature, Lancet, Proc Nat Acad Scie, J Clin Invest, J Immunol, Blood, FASEB, J Exp Med, Circulation, Cancer and others. His articles had over 31,000 citations (H index upper 1%) . He has written more than three hundreds and fifty chapters in books, and has authored and edited 25 books, some of which became cornerstones in science and clinical practice, such as “The Mosaic of Autoimmunity”, “Infections and Autoimmunity” and the textbook “Autoantibodies” and “Diagnostic criteria of autoimmune diseases”, all of which were published by Elsevier and sold by the thousands. He is on the editorial board of 43 journals in the field of rheumatology and autoimmunity and is the founder and the editor of the IMAJ (Israel Medical Association Journal) the representative journal of science and medicine in the English language in Israel, and also is the founder and Editor of the “Autoimmunity Reviews” (Elsevier) (Impact factor 6.4) and Co-Editor of “Journal of Autoimmunity” (IF=9.2). For the last 20 years Prof. Shoenfeld is the Editor of “Harefuah” – The Israel journal in medicine (Hebrew) and edited the Israel Medical Encyclopedia (10 volumes, 5000 items). He had organized over 20 international congresses in autoimmunity. Dr. Shoenfeld received in Vienna, Austria, the EULAR prize 2005: “The infectious etiology of anti-phospholipid syndrome”. He has received a gold medal from the Slovak Society of Physicians for his contribution to Israel – Slovakia collaboration (March 2006), and is honorary member of the Hungarian Association of Rheumatology. In UC Davis, USA, Dr. Shoenfeld received the Nelson’s Prize for Humanity and Science for 2008. In 2009 he was honored as Doctoris Honoris Causa, from Debrecen University (Hungary), and from 2009 he is honorary member of the Slovenian National Academy of Sciences. Dr. Shoenfeld has educated a long list of students (>25) being heads of departments and institutes.

Iesaku, katram apmeklēt šo lapu, paskatīties, kas vada šos procesus, lai saprastu – vai apgalvojums, ka zinātniskā pasaule ir vienota savos uzskatos un Valsts iestādes atspoguļo VISU informāciju un izglītības sistēma māca PILNVĒRTĪGU informāciju – ir vai nav patiess.

Nevajag domāt, ka šāda veida cīņa norisinās tikai ap Vakcīnām

Šāda cīņa norisinās ik katrā jomā, kur Lielā biznesa intereses nonāk pretstatā tautas interesēm. GMO, Klimata izmaiņas, Pesticīdi, pārtikas piedevas, kara industrija, vēža ārstēšana, statinu zāļu negatīvā ietekme, svins zobu plombēs, mamogrāfija, kas izraisa vēzi, flours ūdenī, frakings utt. Latvijas mediji neziņo par visu, tāpēc priekšstats ir tāds, ka ir tikai Vakcinācijas disidentu kustība, bet cīņa ir visās frontēs.

Piemēram – ēdiens modernajā ASV ir ķimikāliju un ĢMO pilns. Cilvēku milzīgā cīņa par ēdiena tīrību ir novedusi tik tālu, ka populāri ēdienu tīkli spiesti atteikties no ĢMO un noteiktām ķimikālijām. Kā Tu iespējams saproti – Kas ir labi biznesam, tas ir labi Tev, kas nav labi biznesam – nav labi Tev, tāpēc ideja, ka cilvēki cīnās par tīru ēdienu patīk ne visiem. 2014 gada martā, eksperti veica pētījumu un paziņoja, ka vēlme ēst tīru ēdienu ir – psihiska slimība un deva tai pat nosaukumu – “Orthorexia Nervosa”, pētījums pieejams TE. Šo terminu 1997 gadā ieviesa Steven Bratman. Tas vēl nav ietverts DSM-5 (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders – mentālo slimību bībele/katalogs/klasifikators). Nekas noteikti, ka 6 izdevumā, tas jau būs iekšā. Tā, ka ņem vērā, ja vēlies ēst tīru ēdienu – Tev ir psihiska rakstura problēmas.

Vēl viens piemērs – 2015 gada martā, Lancet onkoloģijas žurnāls nopublicēja Pasaules Veselības Organizācijas, Starptautiskās Vēža izpētes aģentūras (WHO IARC) ziņojumu –  Carcinogenicity of tetrachlorvinphos, parathion, malathion, diazinon, and glyphosate TE, TE un TE, ka Monsanto produkts Roundup (un citi insektīdi), kas satur glyphosate iespējams ir kancerogēns, jeb vēzi izraisošs. Protams, ka šo produktu plaši izmanto Latvijā. Var jau likties – Pasaules veselības organizācijas Starptautiskā āģentūra vēža izpētē ir autoratīva iestāde ar unikāliem speciālistiem, kas labi pārzin savu darbu, bet izrādās, ka Tas, kas labi biznesam ir labi Tev un tas, kas nav labi biznesam nav labi Tev likums darbojās arī šajā gadījumā. Kas tālāk notiek – vai monsanto pasaka, ka ak Dievs mēs nezinājām, piedodiet, tagad pārtrauksim ražot šo indi un kompensēsim pētījumus, lai noteiktu saslimstību un kompensētu visus cietušos ar bezmaksas ārstēšanos? Protams, ka nē, tieši otrādi pasaka atklāti, ka PVO zinātnieki ir nekompetenti – Based on the overwhelming weight of evidence, Monsanto strongly disagrees with IARC’s classification of glyphosate, oficialais paziņojums ir pieejams TE. Vai šī kompānija iesaistījās diskusijās, mēģina izveidot jelkādu mijiedarbību ar zinātniekiem no WHO IARC, lai nopamatotu savu pozīciju vai cenšas panākt visu, lai vietājās ASV pašvaldības neatzīst tās produktu par kancerogēnu? Spried pati/-pats – 2015 gada oktobrī, Reuter ziņoja Monsanto asks California to pull plan to list herbicide as cancer cause TE – Monsanto lūdz Kaliforniju apturēt nodomu, kas herbicītu ievietotu sarakstā, kā vēzi izraisošu. Protams, ka Monsanto uzstāj un pamato savu viedokli ar zinātniekajiem pētījumiem. Tas ir tikpat garš materiāls, kā par Vakcīnām. Tas ir mats matā, tieši tas pats stāsts, tikai Farmakoloģijas uzņēmumu vietā ir citas jomas megagigants ar citiem/tiem pašiem īpašniekiem. Par ĢMO un disidentu cīņu ar to būs turpinājumos, lai sniegtu plašāku ieskatu, ka visur ir viens un tas pats – Kas ir labi biznesam ir labi Tev un kas nav labi biznesam nav labi Tev, bet, tie kas domā savādāk ir pret zinātni un idioti.

Un cilvēki apvienotā cīņā uzvar Goliātu. Tas ir būtiski, jo atskatoties var redzēt, ka tas, kas notiek tagad notika vēl un vēl un vēl pirms kāda laika un citās jomās. Piemēram cīņa pret Asbesta izmantošanu, BPA, DDT pesticīdi, diethylstilbestrol (tas pats desplex augstāk), svins benzīnā, zāles – thalidomide, herbicīts Agent Orange, pārtikas piedeva – Olestra, chlorofluorocarbons, hidrogenētas eļļas, Tabaku utt.

Zināšanas un Tautas vienota rīcība noteiktu problēmu risināšanā un inovāciju ieviešanā ir viens no pamatelementiem – “Ideālai Valstij”.

1934 gadā Nobela medicīnas prēmiju saņēma – Professor George Minot, no Harvard Medical School, Dr. William Murphy, no tās pašas iestādes un Professor George Whipple, no School of Medicine, par to ka viņi pierādīja un ieviesa Anēmijas ārstēšanas metodi, visapkārt pasaulei, balstoties uz – aknu terapiju. Kā parastu anēmiju – dzelzs trūkumu, tā arī noasaņošanas anēmiju. Apbalvojuma piešķiršanas runu ar īsu ieskatu šīs terapijas vēsturē var iegūt apmeklējot Nobela Prēmijas mājas lapu TE.

Patiesībā ne tik aknu terapiju, bet uz ēdienu balstītu. Akna izrādījās visefektīvākā. Viens no balvas saņēmējiem savus pētījumus uzsāka jau 1920 gadā.

Interesanti ir tas, ka, atbilstoši Nobela mājas lapas info, šī terapija tika ieviesta visapkārt pasaulei un ļoti veiksmīgi. Tikai tagad slimnīcās nevienu neārstē no anēmijas ar ēdienu, tikai un vienīgi ar Farmācijas kompāniju ražojumiem.

Iedomājies, tāpat, kā ir Nobela medicīnas prēmija par to, ka Alerģiju izraisa – Vakcīnā esošie proteīni, tāpat arī ir Nobela prēmija Medicīnā, ko pasniedza jau pagājušajā gadsimtā un  tai būs jau 100 gadi, par to, ka ārsts parādīja un nodemonstrēja no kā izceļas Vēzis un līdz ar to kā to ārstēt. TE, TE, TE, TE, TE, TE, TE un TE. Vairākus gadus pēc šīs prēmijas saņemšanas dakteris bija šokā, ka uz to brīdi nav izstrādātas nevienas alternatīvas metodes vēža ārstēšanā. Kā tad ārstēja ar ķīmijterapiju, tā arī tagad ārstē. Vienīgi ķīmijterapijas toksīnu/indes kokteiļa ķīmiskais sastāvs mainās. A visas pārējās metodes skaitās šarlatāniskas. Mediķu, mediķu asociāciju un farmācijas kompāniju ieskatā, protams. Bet Nobela prēmija paliek. Un Vēža ārstniecība nav nemaz tik grūta vai sarežģīta, ja iedziļinās un saprot Nobela prēmijas laureāta darbu.

Kad Latvijas sabiedrība nonāks, līdz laiktelpas punktam nākotnē, kad atzīs un sapratīs, ka ne viss ko māca skolā ir balstīts uz PILNU/ PILNĪGU/ PILNVĒRTĪGU informāciju un ir nepieciešams papildizglītoties izmantojot Disidentu rīcībā esošo informāciju un pieredzi, tad pievērsīsimies šai tematikai, jo problēmām – kāpēc to nemāca skolā un kāpēc 25 gadu laikā Latvija nav izveidojusies par Ideālu Valsti – ir vienas un tās pašas saknes.

Mediķi ne reizi vien kopā ar lielo biznesu Meloja un piedalījās Melu izplatībā

Cilvēces modernajā vēsturē ir neskaitāmi piemēri, saistīti ar Medicīnu/Veselību, kad Tiek deklarēts – Nav bīstami, ir veselīgi – izrādījās Bīstami un Ļoti Bīstami.  Atgādināšu tikai visspilgtāko piemēru – Cigaretes. Vēl nieka 50 gadus atpakaļ – Ārsti paši piedalījās reklāmās un reklamēja, ka ir OK. Dakteri, balstoties uz zinātni, TAD apgalvoja, ka Cigaretes neizraisa Vēzi. Nospiežot uz bildi kreisajā pusē – bilde atvērsies jaunā logā, palielināta. Kas no šī apgalvojuma sanāca mēs zinām.

Atkarībā no disidentu cepšanās iemesla nomaini Cigaretes uz Vakcīnām, DDT, Agent Oragnge, svinu benzīnā utt neizraisa par to ko  cepas disidenti – autisms, vēzis, bēnu attīstības atpalicības utt. Nekas nemainās. Nekas.

Lūdzu ņem vērā – tā laika mediķi TĀ DOMĀJA, jo viņiem tā teica – skolā, mediķu asociācijas un biznesa kopmānijas. Tabakas nekaitīgumu uzrādīja neskaitāmi pētījumi. Kompāniju finansēti, protams. Nekāda starpība ar tagad esošo situāciju. Vai piemēram Virtuļa reklāma bērniem ar vitamīnu B. Un šādu piemēru ir daudz. Tam būs veltīts atsevišķa publikācija, lai redzētu, ka, kā un kāpēc visu laiku kāpjam uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.

Camel savu produktu pat reklamēja, kā tādu, kas palīdz – gremošanai. Nospiežot bildi labajā pusē atvērsies jauns logs ar palielinātu bildi. Pēc ilgas aktīvistu cīņas pret smēķēšanu mēs esam tur kur esam – visi zin, ka Tabakas dūmi ir kaitīgi, pīpēt aizliegts sabiedriskās vietās un tagad notiek cīņa, lai aizliegtu pat mašīnās. Šī cīņa sākās tad, kad bija Padomju savienība un diemžēl informācija par cīņas norisi – notikumi, cilvēki, metodes – mums tad nebija ikdiena, bet īsumā – tā ir tādi pati, kā tagad notiek pret Vakcinācijas Disidentiem. Milzīgās un bagātās tabakas kompānijas cīnījās un pretojās pret smēķēšanas ierobežošanu. Radīja pētījumus, kas pierādīja, ka cigaretes ir veselīgas. Algoja dakterus, kas uzstājās TV, Radio un Presē. Lobēja (kukuļoja) valdību un valsts iestāžu atbildīgās amatpersonas. Vadīja Tabakas disidentu līderu nomelnošanas kampaņas. Darīja visu, lai iesaistītu pēc iespējas plašākas tautas masas smēķēšanā. Izstrādāja reklāmas kampaņas, lai iesaistītu sievietes.

Visam tam jau esam gājuši cauri ne vienu reizi vien. Trakākais tas, ka Vakcīnas jautājums NAV vienīgais temats, kas tiek risināts karstos strīdos un cīņās – antibiotikas (arī teica, ka ir veselīgi un deva visiem pēc kārtas, tagad apzinās problēmas), bisphenol-A, sāls, cukurs (1955 gadā, reklāma Life Magazine uzsvēra, “Science shows how sugar can help keep your appetite and weight under control” “zinātne demonstrē, kā cukurs samazina apetīti un kontrolēt svaru”), tauki, globālā sasilšana, laikapstākļu modifikācijas, ģenētiski modificētie produkti, Roundup, oranžais aģents utt.

Tu neticēsi, bet pat diskusija par ķimikāliju ietekmi uz bišu saimju izmiršanu ASV ir tik par karsta un diskutabla kā Vakcinācija. Zinātniekus ASV, kas nostājas pret oficiālo Valsts/Korporāciju postulātu, ka pesticīdi nekaitē bišu kolonijām vajā, diskreditē tieši tāpat, kā Vakcinācijas disidentus. Pie tam Valsts iestādēm ir zināms jau desmitgadēm, ka pesticīdi nogalina bites. Piemēram pētījumā, kas pieejams Massachusetts Institute of Technology, glyphosate report by Rosemary Mason MB ChB FRCA on behalf of a global network of independent scientists, beekeepers and environmentalists 2014. The Chemicals Regulation Directorate, the European Food Safety Authority and the European Commission Are in the hands of the Pesticides Industry TE. 2016 gada janvārī, Environmental Protection Agency, nopublicēja – Preliminary Pollinator Assessment to Support the Registration Review of Imidacloprid, pieejams TE. Tie visi ir jautājumi un temati par kuriem notiek asas cīņas starp lielo Biznesu un disidentu aktīvistiem, kur Valsts iestādes ieņem savu neviennozīmīgo lomu. Latvijā šīs diskusijas nav pārstāvētas.

Man nepietiek ar apgalvoumu par kaut ko, piemēram – vakcīna izraisa autismu. Man ir svarīgi saprast mehānismus, kas noved pie autisma. Tam ir 2 iemesli – man nav pārliecība, ka visi šausmu stāsti par vakcīnu blaknēm, ko lasu ir patiesi – tāpēc, ka ir grūti kaut kam tik šausmīgam noticēt.

Otrkārt – Ir cilvēki, kam pietiek, ja pasaka ir tā vai šitā. Bet ir cilvēki, kuriem, lai pieņemtu apgalvojumu ir jāsaprot, no kā Tas sastāv. Tieši tāpēc patriezējās diskusijas jebkurā jomā ir neauglīgas – ir daļa, kam pietiek ar apgalvojumu un ir daļa, kam nepietiek informācijas, lai pieņemtu galīgo lēmumu. Uzskatu, ka katram cilvēkam uz zemes ir svarīgāk saprast mehānismus, kas noved pie tās vai citas blaknes, kur cilvēku saslimstības līmenis, vai individuālais gadījums ir tikai SEKA.

Minēšu divus piemērus. Jebkurš cilvēks zin un mediķis apstiprinās, ka mazskustīgs dzīvessveids noved pie aptaukošanās un ieteiks fiziskas aktivitātes. Tas ir skaidrs, kā diena. Ne visi cilvēki ir gatavi sākt fiziskās aktivitātes. Tomēr nekur neatradīsi informāciju aptaukošanās iemesla mehānikai. Pārzinot mehāniku var atrast citu ceļu sasniegt rezultātu. Cilvēkā no dažādiem avotiem ienāk dažādi toksīni, pesticīdi, herbicīdi, smagie metāli un citas indes, kas kaitē kopējai veselībai. Lai no tiem tiktu vaļā, organismā pastāv dažādi attīrīšanās (detoksifikācijas) mehānismi. Kur akna ir tikai viens no mehānismiem. Svīšana fiziskās aktivitātes laikā ir cits mehānisms. Kad ienākošo toksīnu daudzums ir lielāks nekā izejošais toksīnu daudzums, toksīni sāk uzkrāties. Asinis un akna sevī neglabā toksīnus. Organisms tos noglabā mīkstajos audos (taukos), nervu sistēmā un kaulos. Aptaukošanās nav no mazkustīga dzīves veida, bet gan tāpēc, ka organisms nevar izvadīt visus ienākošos toksīnus ārā un sāk tos uzglabāt arī mīkstajos audos – taukos. Svīšana, kas notiek fiziskās slodzes laikā ir viens no veidiem, kā toksīni izvadās. Papētiet amatieru kultūristus, kas apmeklē sporta zāles un rij toksiskos proteīnus – tie arī ir aptaukojušies. Savādāk, bet ir. Tikai sportojot ar sviedriem, tiek nodrošināta toksīnu izvadīšanu. Svīšana mīlēšanās laikā nodrošina toksīnu izvadīšanu, tāpēc ir patiesi apgalvojumi, ka sekss palīdz tievēt un tai pat laikā apgalvojums, ka pētījumos pierāda, ka pazudušo kaloriju daudzums nav liels, tāpēc nevar samazaināt svaru arī ir patiess. Bet ne jau kaloriju daudzums padara resnu, bet toksīni tajos ēdienos ko uzņem. Ja gribi notievēt tad ir jāsaprot problēma – toksīni un tas, kādos ceļos un veidos tie iekļūst – cigaretes, ēdiens, dzērieni. Tie ir tikai vairāk zināmie, bet ne pēdējie. Nedegošie matrači arī ir avots. Modernās pret ūdens, pret krunkāšanās drēbesutt arī ir toksīnu avots. Cepšana nepiedegošajās pannās arī nodrošina ienākošos toksīnus, ne tikai ēdot, bet pat elpojot virs pannas. Ķimikālijas/toksīni pannās un plastmasas konteineros samazina antivielu skaitu (publikācija TE). Gribi tikt vaļā no liekā svara – identificē ienākošo toksīnu avotus, atsakies no tiem un paies laiks – organisms pats tiks galā. Un tikai tad, ja gribi paātrināt tievēšanas procesu izmanto jebkuru iespēju svīst – skrien, cilā svarus, ej saunā vai mīlējies.

Spilgts un bēdīgs piemērs ir tieši zīdaiņi. Vecāki, dažādu iemeslu dēļ atsakās barot sīci ar krūti un pāriet uz mākslīgo pienu. Liela daļa no šiem bērniņiem paliek milzīgi resni. Kad pienāk laiks, kad atsakās no mākslīgā piena, bērniņš atgriežas normālā svarā. Kā jaunie vecāki ir novērojuši – bērniņam nav mazkustīgs dzīves veids. Tieši otrādi tas ir ļoti aktīvs. Toksīni mākslīgajā pienā ir tas, kas padara zīdaini resnu. Bet te arī ir jāatcerās – ka bērniņam ir noteikta detoksifikācijas kapacitāte un ja salīdzinot ar citu bērnu viņš ir resnāks, tas nozīmē, ka šī kapacitāte ir mazāka.

Ja Tu redzi resnu cilvēku – tas nenozīmē, ka viņš ir slinks vai rij bezgalīgi. Tas nozīmē, ka viņam ir problēma ar toksīnu izvadīšanu un viņš šo problēmu padara sliktāku – smēķējot, nekustoties utt. Ja redzi tievu cilvēku, tas nenozīme, ka viņs kustās, ēd vai smēķē mazāk, tas nozīmē, ka viņam ir paveicies un organisma detoksifikācijas metodes ir daudz daudz efektīvākas.

Pirmais piemērs neizsauks lielu pretestību. Tāpēc, kā otro piemēru izvēlējos – holesterolu un statīna zāles. Uz doto brīdi valda uzskats, ka liels holesterola līmenis asinīs ir slikti un ar to ir jākaro ar statina zālēm. Viss jau it kā ir skaidrs, tikai ir viens bet – holesterols piedalās arī (uzsvēršu arī, jo tas piedalās arī citos svarīgos procesos) asinsvadu sieniņu atjaunošanas procesos. Ja asinsvada sieniņas cieš, organisms pastiprināti izlaiž asinīs holesterīnu, lai tas palīdz aizlīmēt/salīmēt sieniņu. Tieši tāpat, kā palielināts antivielu skaits cilvēkam asinīs parādās tikai tad kad iebrucējs nokļūst tur kur nevajag, tā arī holesterols asinīs tiek ielaists, lai salabotu problēmu. Tā kā organisms nezin, neprot piegādāt antivielas tieši tajā vietā, kur atrodas uzbrucējs tad organisms īsā laikā sāk ražot milzīgu skaitu antivielu, kas piepilda asinsvadus un visu organismu, līdz viena no antivielām atradīs iebrucēju un iezīmēs to iznīcināšanai. Tas pats ir ar holesterola līmeni – organismā nav mehānismu, kas nogādātu nepieciešamo holesterīnu tieši tur, kur ir bojājums, tāpēc asinīs tiek ielaists liels apjoms un tas agrāk vai vēlāk nonāk adresē. Ja grib tikt galā ar palielināto holesterīna līmeni, tad ir jāsaprot – kas bojā asinsvadu sieniņas. Viens no iemesliem ir – sāls. Tā taču apgalvo. Bet, kā jau vienmēr – ne viss ir tik vienkārši, tieši tāpat, kā ar vakcināciju. Te ir jāuzsver – sāls, jeb Nātrija hlorīds nenodara pāri asinsvadiem. Atbilstoši The Registry of Toxic Effects of Chemical Substances, orāla sāls uzņemšana, paliek toksiska cilvēkam tikai ja tas apēd 12 gramus uz katru kilogramu sava dzīvsvara. Tas ir 80kg personai uzreiz ir jāapēd gandrīz kilo. Problēma ir kur citur, tieši tāpat, kā ar vakcīnām – piemaisījumi. Ražošanas procesā neiegūst 100% tīru Nātrija hlorīdu, jeb sāli. Tam ir piemaisījumi. Un viens no piemaisījumiem ir silīcijs – smiltis vai stikls. Protams, ka silīcijs ir vajadzīgs organisma metabolisma procesos, bet tai pat laikā stikls berž asinsvadu sieniņas, kas noved pie to bojāšanās un holesterīna ieplūšanu asinīs. Un jo vairāk ēd šādu sāli, jo vairāk bojājumu un vairāk holesterola. Stikls sālī nav vienīgais faktors, kas bojā asinsvadus, tāpēc svarīgi ir zināt un pārzināt, kas konkrētam cilvēkam veic bojājumus, atteikties no tā un tad, kad organisms tiks galā ar bojājumiem – holesterola līmenis samazināsies. Tieši tāpat, kā samazinās antivielu skaits, kad iebrucējs ir uzvarēts. Tieši tāpat, kā ar Vakcīnām un citām pret lielā biznesa interesēm, statīnu zāļu lietošanā ir liels disidentisms. Par to kaitīgo ietekmi notiek tikpat liela cīņa, kā par Vakcinēšanos. 2014 gadā, ASV FDA papildināja un atjaunoja lapu par Statīnzāļu riskiem, TE. Iesaku izlasīt katru, kas lieto pretholesterola zāles, lai zinātu un saprastu ar ko tas saskarās. Vairāk par statiniem TE, TE un The Impact of Statins on Biological Characteristics of Stem Cells Provides a Novel Explanation for Their Pleotropic Beneficial and Adverse Clinical Effects TE.

Nevienu neaicinu pārtraukt lietot zāles, tieši tāpat, kā neaicinu nevakcinēties – aicinu izglītoties, caur mehānismu izprašanu, lai vari saprast un izvēlēties piemērotāko risinājumu sev un saviem tuviniekiem.

Ja receptē saka, ka uz izlaistajiem 1 miljons dozām ir novēroti 1 mirstības gadījums, 1 gadījums, kāds no sindromiem, 1 gadījums, kāda no citām blaknēm, tad mani interesē saprast, kas vakcīnā ir tāds, kas izraisa, kādā un kurā no cilvēka sistēmām tādas drausmīgas sekas un kam tas var izraisīt sekas. Gribu zināt pie kura ārsta man vest sīci, kādus testus veikt, lai 100% būtu pārliecināts, ka mans sīcis nav starp šiem – 1 gadījums uz miljonu. Vai līdz ar to esmu pret? Vai tie vecāki, kas grib uzzināt un saprast un kam nepietiek ar pliku apgalvojumu ir Antivakcinatori? Tie ir nopeļami un zākājami?

Gribētu uzdot jautājumu Tev, kas rodas no labā pusē esošo vakcinācijas disidentu folkloras bildes. Oriģinālā tā saka – ņemot vērā, ka vakcīna var padarīt par invalīdu, izraisīt smadzeņu bojājumu vai nogalināt mazuli, pilnīgi neparedzami. Ikkatras mātes instinkts ir pasargāt viņas mazuli. Arogances augstākais līmenis ir lūgt mātei vakcinēt tikai, lai pasargātu Tavu bērnu.

Ņemot vērā, ka vakcinācija padara par invalīdu, nogalina, rada smadzeņu bojājumus – atpalicība zīdaiņa un bērna attīstībā, pilnīgi neparedzami. Ārstus medicīnas skolā nemāca par vakcinācijas bojājumiem, kā tos diagnosticēt, ārstēt un prognozēt/testēt – kurš bērniņs cietīs un kurš nē. Tas ir neviens Tev nagarantē, ka tas nebūs Tavs bērns, kas cietīs. Kam ir tiesības Tev prasīt vakcinēt Tavu bērnu tikai tāpēc, lai pasargātu viņa, kāda cita bērnu? Kam ir tiesības prasīt Tev savainot, nogalināt, padarīt par invalīdu, iegūt bērnu ar attīstības atpalicību, tikai tāpēc, lai Tā bērns nesaslimtu ar slimību, kas neizraisa nāvi? Kam ir tiesības apsaukāt un noniecināt vecākus, kas uzdod jautājumus?

Lūdzu parādi man kaut vienu Vakcīnu Disidentu, kas

Par tādu kļuva nevis pētīšanas rezultātā, bet gan Piedzima

https://www.youtube.com/watch?v=wy3VuGAehOo

Tas cik daudz, kurš, ko un no kurienes zin par vakcīnu ir visa pamatu pamatā. Neviens vakcinācijas noliedzējs NAV piedzimis par tādu. Sākumā visi tic un paļaujas, ko saka Valdība, speciālisti, grāmatas, žurnāli un mediji. Visos kopš piedzimšanas un augšanas ir ielikts iekšā, ka vakcīnas ir Labi un pareizi un tā mēs augām un tālāk vakcinējam savus bērnus. Tikai maza daļa no tiem cilvēkiem, kas tieši saskaras ar vakcinācijas problēmām – sāk pētīt un skatīties. Uzsvēršu – katrs bērns cieš. Zīdaiņu un bērnu attīstības atpalicība ir viens no smadzeņu bojājumu veidiem, ko ir iespējams konstatēt, bet kurš, cik daudz vecāku to zin? Cik daudz mediķus ir mācījuši skolās? Cieš ikkatrs. Tikai ne visi zin, ka ir cietuši. Autisms ir visslavenākais attīstības traucējums, bet ja sīcis sāk runāt vēlāk nekā vajag, tas arī ir dēļ smadzeņu bojāšanas. TE. Tāpēc nevajag domāt, ka mazumiņs cieš. Cieš visi, lielākā vai mazākā mērā. Tikai mazumiņš sāk meklēt un pētīt un paliek par skeptiķiem. Nav svarīgi vai tie ir ārsti vai parasti “neizglītotie cilvēki“, bet kam starp citu ir citas izglītības un smadzenes, lai saliktu 1+1. Atbilstoši veiktajiem pētījumiem, tieši labi izglītoti ir tie, kas sāk pētīt, lai saprastu. Piedodiet, bet ja Cilvēks ir iemācījies domāt, analizēt un uzdot jautājumus, kā žurnālists vai Jurists, viņš to darīs un atradīs informāciju, ko nezinās tas, kas nemeklēs, piemēram Pediatrs, kas paļaujas uz esošajām zināšanām. Vai tāpēc, ka cilvēks nav mediķis viņš nav spējīgs saprast? Tas ir apmēram tieši tāpat, kā aizliegt pavāram nomainīt lampiņu tikai tāpēc, ka viņš nav elektriķis. Vai aizliegt jaunietim ķimerēties motorā, jo tas taču nav mehāniķis. Tas ir tas pats, kā aizliegt mājsaimniecei gatavot, jo viņa taču nav pavārs. Jā, medicīnas studenti mācās daudz plašākas un fundamentālas lietas salīdzinot ar citām profesijām. Juristi, mācās daudz plašāk Jurisprudenci, nekā dakteri. Vai tāpēc mēs aizliegsim dakteriem apgalvot, ka balstoties uz esošo likumdošanu viņam ir šādas vai tādas tiesības? Viņš taču nav jurists, kā tad viņš var ko tādu apgalvot? Lūdzu saproti pareizi – katrs Cilvēks iemācās kādu jomu plašāk, nekā līdzcilvēks, jo šī zināšanu bagāža dod iespēju risināt dažādu indivīdu problēmas. Katrs sabiedrības loceklis dzīvo savā unikālā dzīves telpā/vidē ar sev raksturīgām problēmām. Lai tās atrisinātu viņam nepieciešams mazs informācijas apjoms no tā, ko zin Speciālists ar plašām zināšanām un spēj risināt daudz dažādāku problēmu spektru. Piemēram dakterim ir problēmas ar apmaksu par nostrādātām virstundām. Viņš vēršas pie jurista, kas sniedz ieskatu maaaaaazā daļiņā no milzīgās likumdošanas. Vai kāds sauks dakteri pēc konsultācijas ar juristu par mazizglītotu, un liks tam turēt muti ciet, jo viņam nav jurista izglītība, kā to dara dakteri, kas iestājas, ka viņi zin visu, a pārējie ir muļķi, ja uzdod jautājumus par vakcinēšanu? Nē. Bet, ko darīt situācijā, ja dakteri, tā apmācības laikā netiek mācīti par Vakcinācijas radītajām slimībām, bojājumiem un sekām, kas starp citu ir iestrādāta LV un citu valstu likumdošanā? Ko darīt, kam prasīt padomu, ja tie paši dakteri netiek mācīti un apmācīti šo pēcvakcinācijas seku diagnostēšanā, testēšanā un ārstēšanā.

Nav cilvēka, kas piedzimst pret vakcināciju, NAV !!! Visi uzauga ar informāciju/pārliecību, ka vakcīnas ir drošas un vajadzīgas un tikai laika gaitā pārsvarā personīgas pieredzes iespaidā, papildizglītojoties paliek par “Vakcinācijas disidentiem” vai kā tos nievājoši sauc, lai no tiem aizgrieztos citi – Antivaxeri.

 

Vai tiešām bija tik drausmīgi? kā ir tagad un no kā tad patiesībā mira??

Galvenais arguments par labu tam, ka ir jāvakcinē, tiek piedāvāta miršanas statistika no 1900 gada. Ja palasa, tad tiešām mati ceļas stāvus. ASV CDC mājas lapā izliktajā statistikā par nāvi no infekcijas slimībām, var redzēt, ka cipari sākas ar 800 nāves gadījumiem uz 100 000. Bilde apakšā. Ar oriģināl materiālu var iepazīties TE.

Tai pat laikā, neviens nekad nestāsta un nerunā kādos apstākļos dzīvoja šie cilvēki. Šajā īsajā materiālā, būs tikai daži piemēri no  laika dzīves, kā bērnus ārstēja, ko dzēra. Tas ir tikai 1 iemesla dēļ – lai saprastu, ka mira nevis dēļ drausmīgajiem vīrusiem, bet gan dzīvessveida un medicīnas prakses dēļ. Ak jā, tajā laikā mediķi iedalījās 2 daļās, tas ko patreiz sauc par homeopātiem un tiem pašiem homeopātiski izglītotajiem, bet bikiņ vairāk atvērtajiem uz jauno. Ar laiku viss, kas bija saistīts ar to ko uzskata par homeopātiju un ārstēšanu ar ēdienu, tika izmests no skolas ārā. Tas tika izdarīts plānveidā un ļoti mērķtiecīgi. Līdz ar to pacienti tagad lieto tikai un vienīgi farmācijas kompāniju ražotās ķīmijas.Viss pārējais ir muļķības no tumsonības ēras un likumdošanas līmenī padarīts nelikumīgi. Neskatoties uz to, ka ir Nobela prēmija medicīnā, kas piešķirta par ārstēšanas terapiju ar ēdienu (augstāk pieminēta anēmijas ārstēšana)Ak Dievs, bet tā jau var tikai domāt tikai neattīstīts un neizglītots cilvēks, kā es piemēram.

Pati mirstība šai laikā bija lielāka. Atbilstoši the National Bureau of Economic Research publicētajiem statistikas datiem – VITAL STATISTICS RATES IN THE UNITED STATES 1900-1940 By FORREST E. LINDER, Chief Statistician for Vital Statistics and ROBERT D. GROVE Social Science Analyst, kas ir pieejami TE, no dažādiem iemesliem izņemot dzīvi mirušajiem, mira 1300 cilvēki uz 100 000 un tad samazinājās. Lūdzu piefiksē – samazinājās. Bija štati ar lielāku mirstību un bija ar mazāku. Vidēji sanāca 1300. Tas ir būtiski, jo lai izprastu korelāciju ir jāskatās, kāda vide bija augsti mirstošās vietās un kāda ar zemu mirstību.

The New England Journal of Medicine nopublicētajā The Burden of Disease and the Changing Task of Medicine apskata populārākos nāves iemeslus ASV no 1900 – 2000 gadam un izveidoja interaktīvu grafiku. Materiālu un grafiku var apskatīt TETE un TE. Ja paskatās uz bildi apakšā var redzēt, ka miršanas iemesli ir mainījušies, bet visa pamatu pamats paliek – Vide kurā cilvēks dzīvo.

1900 gadā vēl nebija ne ūdens, ne kanalizācijas attīrīšanas iekārtu. Nebija centrālās apkures katrā mājā. Nebija daudzveidīga pārtika, antibiotikas un viss tas, pie kā mēs esam pieraduši. Bet bija toksiskas mājas krāsas, tapetes un citi elementi. Lielās pilsētās mira no smoga. Kad laika gaitā zinātnieku un pētnieku vidū izveidojās sapratnes par vīrusiem, radās tas ko sauc par germ theory, kuras galvenā ideja ir tā, ka vīruss/baktērija ir vainīgs pie slimības. Uz to laiku bija zināmas daudz dažādas indes – Toksīni. Un apsviedīgie mediķi un uzņēmēji sāka izmantot šos toksīnus uz pilnu klapi. Ideja bija vienkārša – slimību izraisa vīruss/baktērija, tātad to vajag noindēt. Problēma tikai tā, ka tajā laikā nebija nekādas sapratnes par šo toksīnu iedarbību uz cilvēka veselību. Daudzās blaknes un problēmas arī izraisīja situāciju, kad sāka veidoties atbildīgas valsts iestādes, kas kontrolēja ar ko ražotāji/mediķi ārstē savus pacientus.

Tikai viens piemērs 1892 gadā, ASV, notika tieses sēde – Louisa Carlill v Carbolic Smoke Ball Company un kalpo vēl līdz šai dienai mācot jurissprudences studentus ASV. Carbolic Smoke Ball Co. ražoja un pārdeva produktu, kas saucās – “smoke ball”. Tā solīja ārstēt no gripas vīrusa. Tai laikā cilvēki no tās bija ļoti nobijušies, jo 1889 – 1890 gada pandēmijas laikā aizgāja bojā vairāk kā 1 miljons iedzīvotāju. Var palasīt vairāk TE.

Phenolu – degunā??? Mūsdienās tas nebūtu iespējams. Fenols ir indīga un bīstama viela. Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras sagatavotajā – praktiskas vadlīnijas par Darba ņēmēju veselības un drošības aizsardzību pret risku, kas saistīts ar ķīmisko vielu izmantošanu darbā, kas ir pieejams TE. Ļoti viegli iekļūst organismā, pat caur nebojātu ādu. Nonākot organismā, praktiski uzreiz sāk iedarboties uz galvas smadzeņu audiem, aknām un nierēm. Pat nelielas fenola devas var izraisīt ļoti nopietnus veselības traucējumus. Akūti saindēšanās gadījumi bieži noved pie nāves. 

 Jā, tajā laikā mira no slimībām – pneimonijas, gripas, tuberkulozes, vēdera infekcijas, sirds slimības utt. Bet cik šajās nāvēs bija vainīgi tieši mediķi, farmācijas uzņēmumi un tā laika sapratne un zināšanas par apkārtējo pasauli?

1300 mirušo uz 100 000 iedzīvotāju izklausās milzīgs skaitlis, bet cik tad mirst Latvijā tagad? Salīdzinājumam – atbilstoši Slimības Profilakses un kontroles Centra sagatavotajai statistikai par 2014 gadu, kas ir pieejama TE un pats dokuments TE (Diemžēl lapa ir nomainīta un visas saites vairs nav aktuālas):

Uzsvēršu vēlreiz – Latvijā mirstība uz 100 000 iedzīvotājiem bija: 2008 gadā – 1425,5. 2009 gadā – 1397,8. 2010 gadā – 1433,9. 2011 gadā – 1386,1. 2012 gadā – 1428,2. 2013 gadā – 1425,1. 2014 gadā – 1413,8. Piezīme Prim1 pie gadu skaita – 2008.gadā 2 gadījumos nav zināms vecums, 2009., 2010., 2012., 2014. gadā – 1 gadījumā un 2013.gadā – 3 gadījumos. Nu statistiku tas pārāk nemaina. Katrā ziņā, laikā kad nebija ne modernās medicīnas, ne attīrīšanas iekārtas, ne viss tas ar ko mēs šodien tā lepojamies, kā nebijuši sasniegumi civilizācijā un medicīnā – 1900 gada ASV cilvēki mira mazāk nekā mirst tagad Latvijā. Pie tam lūdzu ievēro, ka 1900 gadā miršanas tendence samazinās, līdz 1940 gadā nolaidās līdz 1000 iedzīvotājiem uz 100 000.

Protams, ka var apelēt uz to, ka Latvija noveco un izmirst – demogrāfiskais stāvoklis ar mīnusu. Bet tieši tāpat varam apelēt uz to, ka mirstība grafikā samazinājās, jo uz ASV emigrējuši milzīgi liels skaits cilvēku,  emigrē vēl joprojām, lielā dzimstība, kas bija ASV 60-70 gados un līdz ar to statistika zemāk ir neobjektīva.

Jā tie visi ir faktori, bet te ideja ir cita – Velns nav tik melns, ja zin, kas un kā. Svarīgākais ir tas vai mēs zinām visus apstākļus, kas ASV un citviet Eiropā 1900 gadā iespaidoja tik lielu mirstību? Un te nu ir robs… Par to būs lielāks materiāls vēlāk. Te būs tikai apkopojums, lai dotu sapratni – ne viss ir tik vienkārši. Iedomājies – neatkarīgi no vecuma, tai laikā farmakoloģijas uzņēmumi un akadēmiski izglītoti ārsti ar tabaku, kokaīnu un heroīnu ārstēja – dažādas slimības. Jaunām māmiņām ieteica alu dzert.

Blatz Beer reklamēja alu jaunām māmiņām un teicās, ka tas ir labi arī sīcim. Reklamēja, ka iesals alū ir ļoti barojošs sevišķi šajā laikā. Apiņus reklamēja un apgalvoja, ka tie darbojas, kā apetīti stimulējošs toniks.

Nevēlies cigaretes, kas ārstē Astmu un veselu kaudzi kaklu slimību. Jā, bērniem jaunākiem par 6 gadiem neiesaka lietot. Nez cik daudz bērni pīpēja šādas cigaretes, ja Dakteris vecākiem saka, ka smēķēšana palīdz pret astmu un citām kakla problēmām un tās viņiem pārdod? Kā tas ietekmēja viņu imunitāti un veselību? Atceries tos kadrus no vecajām kinohronikām, kad bērni smēķēja – ka tik viņi neārstējās no astmas vai kakla slimībām.

1895 gadā, Minnesota Pharmaceutical Manufacturing Company reklamēja savus cigārus, ka tie neboja veselību, jo ir tīri un zinātniski:

Bērnam sāp zobi – lūdzu tablete ar kokaīnu:

Ak bērnam aug zobiņi – kāda problēma – patentēts sīrups ar morfīnu palīdzēs.

Ak sīcis grib končiņu – lūdzu ir ar kokaīnu un dažādām garšiņām – spinātu, sapnis ne garša – mmmmmm. Sēņu garšu vispār mmmmmm. Pasaka. Iedomājies vecākus, kas pirka saviem sīčiem tādas konfektes… Bet atkal – cik daudz no kokaīna atkarīgu bērnu bija? Cik stipra imunitāte? Ar kādām slimībam slimoja šo končiņu lietotāji?

Problēmas ar alkoholu – mums ir zāles ar kokaīnu:

 

Bērniņam grūti aizmigt. Ko Tur! Tavs farmakologs palīdzēs ar opija un alkohola kokteili, galvenais dozu ievērot – 5 dienu mazulim – 5 piles. 2 nedēļas vecam – 8 piles. 5 gadniekam – 25 piles. Pieaugušajam 1 tējkaroti opija un alkohola maisījumu. Skan veselīgi.

Problēmas ar kaklu, ko niekus pamēģini kakla pastilas ar kokaīnu, piparmētru un eikaliptu. Lietot ik pēc 4 vai 6 stundām. Parasti kakls nesāp 4 stundas. Tas var iekaist pat uz nedēļām divām. Kokaīna pastilas bērnam divu nedēļu garumā ik pēc 4 – 6h?

Gribi iedzert labu vīnu. Viegli – vīns ar kokaīnu.

 

Moka klepus? Nekādas problēmas horoīns palīdzēs. 

Dr Seth Arnold’s Cough Killer tika tirgots kopš 1800 gada un solīja izārstēt no klepus, astmas, malārijas, pneimonijas un daudzām citām slimībām. Tās sastāvā bija morfīns.

Agrākajos laikos Coca Cola tika gatavota no Kokaīna. Reklāmā teikts – “Intelektuālais dzēriens” sevī satur vērtīgu toniku un nervu sistēmas stimulatoru no Kokas krūma un Cola (vai Kola) riekstiem. Tam ir ne tikai delikatēzes garša, tas ir uzmundrinošs, atsvaidzinošs un spēcinošs dzēriens, bet arī vērtīgs Prāta Toniks un zāles pret visām nervu slimībām – galvas sāpēm, histērija, melanholija utt. Ak Tev ir melanholiska meita – neķer krenķi CoCa Cola. Sieva histēriķe, lūdzu mīļa dzer vesela. Valdībai arī noderētu – ak Latvijas iedzīvotāji histērija, ka paceļ sev algas par 600 – 700 EUR – da labi – dzeriet CoCa Colu.

Izrādījās, ka veselībai tas nav labi, notika likumdošanas maiņa tāpēc parādījās jaunas reklāmas, ka Cola ir bez kokaīna. Nospiežot uz bildes tā atvērsies jaunā logā, lai vari izlasīt ērtāk tekstu.

Tajā laikā mājas krāsoja ar toksiskām krāsām. Tapetes saturēja toksīnus, kas mums uzdzītu šermuļus. Ārstēja ar radioaktīvām vielām.

Bet visdrausmīgākais, ar ko saskāros bija tas kā ārstēja ādas ēdi – ar rentgena aparātu.

Grāmatā “Fungal Disease in Britain and the US 1850 – 2000”, kuras galvenais redaktors ir – General Editor: John V. Pickstone, Centre for the History of Science, Technology and Medicine, University of Manchester, England (http://chstm.manchester.ac.uk) sadaļā ‘The X-ray Revolution’ stāsta par to, kā un cik daudz tika apstaroti bērni. 1904 gadā Raimonda Sabourauds reputācija, kā labākais speciālists cīņa ar ēdi sasniedza nebijušus augstumus, kad tas ieviesa rentgena aparāta terapiju ārstējot šo slimību. Viņš cīnījās nevis pret pašu sēnīti, bet, lai dabūtu nost matus no galvas, kur pati sēnīte dzīvoja. Radioaktīva depilācija, tā sakot. Rentgena aparātus, medicīna izmantoja kopš 1890 gada vidus. Pārsvarā tos izmantoja nevis lai izgaismotu pacientu, bet ārstēja ādas slimības. Ar rentgenu ārstēja Ādas slimības !!!  Ap 1900 gadu rentgena pielietošanai medicīnā bija 2 puses – tie varēja izgaismot pacienta ķermeni un ārstēt noteiktas slimības, bet tai pat laikā nogalināt, ja bija pārāk lielas dozas. Vispamanākais blakus efekts bija ādai. Tai laikā par radiāciju daudz nezināja. Tā laika The Lancet (!!!) žurnāls pat nopublicēja rakstu, ka ar rentgenaparātu ir vieglāk skūties nekā ar žileti. Tai laikā ar ādas ēdi cīnījās izmantojot Thallium acetate, ko izmantoja kā žurku indi (!!!! uz galvas bērnam!!!!), bet tā kā šai procedūrai bija blakus efekti… tad nolēma izmantot rentgena aparātu. Pacientam vajadzēja mierīgi sēdēt 40 minūtes. Sabourauds uzstāja ka 5 sesijas ir pilnīgi nekaitīgas. Padomā tikai 5 sesijas pa 40 minūtēm. !!!Mums neļauj ilgāk par sekunžu simtdaļām, ik pēc pusgada, aparātā, kas ir neskaitāmas reizes vājāks!!! Tajā laikā rentgena aparāti bija stiprāki. Pēc šādas sesijas āda sadega, mati izkrita. Iedomājies, ka imūnsistēma cieta. Vai daudz tā tika ārstēti? 1907 gadā Londonā to nolēma izmantot skolās !!! Tajā laikā pret šo terapiju arī bija disidenti. Dr Dawson Turner, who worked in the Electrical Department at the Edinburgh Royal Infirmary, sevi pasniedza, kā ilgi strādājošu ar rentgena aparātu un smagi cietušu. 1909 gada martā, Times žurnālā viņš uzrakstīja savu pieredzi un domas. Viņs iestājās, ka bērnus nedrīkst tā apstarot. Uz to atbildēja divi direktori no London hospital electro-therapeutic departmenta un apgalvoja, ka viss ir droši. Bija arī vecāki, kas sāka pretoties, savu bērnu apstarošanai. Uz to laiku rentgena aparātus izmantoja ne tikai sēnīšu iznīdēšanai.

1946 gadā Nobela prēmiju ieguva Hermann J. Muller “for the discovery of the production of mutations by means of X-ray irradiation” TE. Prasti runājot par to kā rentgena radiācija veic gēnu mutācijas. Seksuāli transmisīvās slimības ārstēja ar – dzīvsudrabu. Ļoti interesants materiāls šai sakarā nopublicēts – Journal of Military and Veterans’ Health, A peer reviewed journal published by the Australasian Military Medicine Association. Tātad ticams avots. Raksts – Syphilis – Its early history and Treatment until Penicillin and the Debate on its Origins, pieejams TE.

1948. gada Nobela prēmiju ieguva zinātnieks par – Paul Müller “for his discovery of the high efficiency of DDT as a contact poison against several arthropods”. Tas ir izsituma tīfu, kas tai laikā plosījās ārstēja ar dichloro-diphenyl-trichloromethylmethane, saīsinājumā DDT. Par ko jau īsumā minēju.

Kā Tu domā, kādas sekas uz bērnu un pieaugušo veselību atstāja šāda sēnītes un citu ādas slimību ārstēšana? Kā Tu domā – cik daudz no šiem bērniem un pieaugušo pēc tam slimoja ar citām slimībām dēļ radiācijas novājinātās imunitātes? Cik daudz bērnu un pieaugušo palika par narkomāniem ikdienā, sekojot Dakteru ieteikumiem? Cik daudz bija narkomāna dzerot ikdienas dzērienu – CoCa Cola. Kāda bija šo cilvēku veselība? Kā jauno māmiņu nodzirdīšana veicināja māmiņu un viņu bērniņu veselību. Es nemaz nerunāju par Eugēniju. Kokaīns smagi sit pa sirdi. Cik daudz cilvēku mira no pārdozēšanas? Kā tas ir ietverts statistikā? Kā visi šie faktori ietverti statistikā? Kur ir šo un citu faktoru analīze?

Vakcinācijas disidentu galvenais arguments mirstības samazināšanā ir vairāku faktoru kopums – attīrīšanas iekārtas, pilnvērtīgs ēdiens, personīgā higiēna – kas palīdz un stiprina imūnsistēmuun veselības sistēma. Neviens par to nešaubās, ka tas ietekmē un palīdz, bet cik daudz? Kā izmērīt tīra ūdens un attīrīšanas iekārtu efektivitāti cīņā ar slimībām? Salīdzināsim stāvokli ekonomisko sankciju un kara skartajos reģionos, kur iznīcinātas lielākā daļa attīrīšanu iekārtu vai tās nedarbojas dēļ sankcijām – ar reģioniem, kur notiek pretēji procesi.

Atceries Ebolas briesmas? Ļoti interesanta publikācija ir parādījusies – The Global Network for Neglected Tropical Diseases, kas ir Sabin Vaccine Institute iniciatīva (institūts nosaukts par godu Polio vakcīnas izstrādātājam – Dr. Albert B. Sabin)  mājas lapā – Untouched: How 284 Liberian Communities Remained Ebola Free, kas pieejama TE un Sabin Institute mājas lapā TE.

https://www.youtube.com/watch?v=njgVH5RI8Og

Īsumā – visapkārt valstij tika ieviesta IWASH (Improved Water, Sanitation and Hygiene) programma. Programma tika ieviesat 284 kopienās. Viens no mērķiem bija panākt, lai kakas (defecation-free) nemētājas uz ielas. Izrādījās – kad sākās Ebolas uzplaiksnījums 284 kopienas, kurās bija panākts – defecation-free, neskatoties uz to, ka dažas atradās vissmagāk cietušajos reģionos – visas, bija Ebolas brīvas. Tā pat ziņojumi parādīja, ka tajos rajonos, kur tika sākti šie procesi, bet nebija sasniegts – defecation-free statuss, saslimstība bija 17 reizes mazāka. Uzsvēršu – nevis 17% mazāka, bet 17 reizes mazāka. Bildē – Roku mazgāšana āfrikā, kur ievieš šo programmu. Bilde ņemta no iniciatīvas mājas lapas.

Kā Pro-Vakcinatori saka – iešpricē špricīti un staigā nebaidīdamies no slimības.

1990 gada 6 augustā, Apvienoto Nāciju Drošības padome ieviesa sankcijas pret Irāku. Mēs nediskutēsim, ka tas bija noziegums pret cilvēci, ne par to iet runa. Sankcijas paredzēja ierobežot daudz dažādu preču piegādi, tai skaitā ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtām nepieciešamās. ASV vadītā koalīcija sākumā iegāja – sabombardēja – dienvid rajonus TE. Kara bombardēšana noveda pie situācijas, ka tika iznīcinātas liela daļa attīrīšanu iekārtu, slimnīcu, ēdienu ražotņu un Irākas iedzīvotāji ieslīga dziļā nabadzībā un badā. Tā rezultātā īsā laikā iedzīvotāji sāka pastiprināti slimot un aizgāja bojā milzīgs skaits vakcinētu bērnu (un pieaugušo) no slimībām pret kurām bija vakcinēti. Cik tieši ir aizgājuši bojā no sankcijām, neviens konkrēti nevar pateikt, tomēr cipari ir no 350 000 līdz 1 miljonam bērnu. Piemēram Apvienotās nācijas noziņoja, ka ne mazāk par 570 000 bērnu (ne pieaugušo, bet bērnu), par to noziņoja New York Times TE. Katrā ziņā milzīgs skaits. Kam ir interesanti var palasīt Angliski TE, TE, TE un starptautiskajā epidemioloģijas žurnālā TE.

Zemāk būs dažas statistikas par bijušo un esošo stāvokli. UNICEF mājas lapā TE (106 lpp), pieejamā statistikā par imunizācijas aptveri ir norādīti sekojoši dati:

Pievērs uzmanību BCG, jeb tuberkulozes vakcinēšanās rādītājam. 1990 gadā tas bija 96%, 1995 gadā 97%, 2000 gadā 93% utt. BBC savā rakstā TE, apgalvo, ka pirms sankcijām veselības sistēma pilsētās bija pieejama 97% iedzīvotāju un laukos – 79% iedzīvotāju. Pasaules veselības organizācijas mājaslapā esošā dokumentā – Impact of sanctions on the population of Iraq, kas ir pieejama TE ir interesanta statistika. Šajā dokumenta apgalvots, ka pirms 1990 gada, tīrs ūdens bija pieejams 93% iedzīvotāju. Turpat var atrast ikdienas ēdiena raciona salīdzinājumu starp 1990 gadu un 2000 gadu:

Pasaules Veselības Organizācijas sagatavotajā dokumentā, kas pieejams TE, sekojoši dati par ēšanu ir norādīti

Pie tam piezīmē par Pirms 1990 gadu teikts – klāt jārēķina papildus vidēji 500 kalorijas, kas bija pieejami ārpus raciona. Cilvēki sāka ēst mazāk un sliktāk. Sekojošā tabulā uzskaitīta nepietiekama ēšana un sadalīts pēc smaguma pakāpes. Atskaitē uzsvērts, ka pieejamais ēdiens bija zem kvaltitātes standartiem.

Kanalizācija un tīrais ūdens samazinājās. Atbilstoši tam pašam dokumentam, lūk kā izskatījās pārpludinātās ielas.

65% iedzīvotāju nebija pieslēgti pie kanalizācijas sistēmas. Puse no tiem, kas bija pieslēgti, ziņoja par periodiskām problēmām. Dažās pilsētu teritorijās ārpus Bagdādes tikai 9% iedzīvotāju bija pieslēgti pie kanalizācijas sistēmas. Zemāk esošajā statistikā parādīts, kā palielinājās saslimstība ar tuberkulozi.

Kā redzi, neskatoties uz augsto prettuberkulozes vakcinācijas līmeni, tuberkulozes līmenis palielinājās ļoti. Pat ļoti. Salīdzināsim ar masalām. Pēc statistikas, masalu vakcinācija bija robežās no 75 līdz 80. Measles global status, ko sarakstīja Stephen Berger, MD ziņo TE, kā saslimstības līkne Irākā, gāja šajā laika posmā:

Liela starpība mirstībā bija arī starp Dienvid reģionu, kur iebruka ASV un Ziemeļiem, kur šādas intensitātes nebija, līdz ar to bija dažāda infrastruktūra. Pasaules Veselības Organizācijas sagatavotajā dokumentā, kas pieejams TE, 24 lpp ir sekojoši mirstības rādītāji bērniem līdz 5 gadiem, Irākas Centrālajos un Dienvid reģionos.

Nākošajā statistikā parādīts tas pats rādītājs, tikai ziemeļu rajonos.

Nākošaja bildē Difterijas un Garā klepus gadījumi, šai posmā.

Pasaules veselības organizācijas dokumentā ir atzīts, ka Holēras un Vēdertīfa gadījumi uzplaiksnīja dēļ ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtu iznīcināšanas. 

Var jau protams, teikt, ka pateicoties vakcīnām saslima mazāk, tomēr, kārtējo reizi ne viss ir tik vienkārši.

Oxfordas Žurnālu, izdotajā HealthClinical Infectious Diseases publicētajā pētījumā – “Herd Immunity”: A Rough Guide, kas pieejama TE, pārliecinamies, ka terminu ieviesa Topley WWC un Wilson GS, darbā “The spread of bacterial infection: the problem of herd immunity”, pieejama TE, pirmo reizi lietoja šo terminu. te atkal viss nav pateikts, process bija komplicētāks, bet pagaidām pieņemsim to, ko saka Oxfordas speciālisti.

Lūk ko viņi raksta savā papīrā – Te ir noteikti pierādījumi, ka starp populāciju (runa iet par pelēm), kas sastāv no slimību uzņēmīgiem un imunizētajiem indivīdiem, relatīvā imunitāte imunizētajam, nepasargā imunizētos no slimības un nāves, kad notiek epidēmija. Izskatās, ka imunitātes pakāpe, kas var pasargāt indivīdu, ja tas dzīvo starp sev līdzīgiem izzūd, kad to apkārtnē ir slimības uzņēmīgi indivīdi.

Citiem vārdiem sakot – vakcinējies, Tu, vai nevakcinējies, bet, ja sākusies epidēmija – jo piemērām sanitārepidemioloģiski, higiēnas, ēšanas apstākļi ir smagi degradējušies un vīrusi peld pa upi vai guļ brūnos klučos uz ielas – nekas Tevi nepasargās. Kā to starp citu pierādīja piemārs ar Ebolas vīrusa neskartajiem reģioniem. Atceries Vakcīnas pret Ebolu nav. Cilvēki nebija vakcinēti. Viņu vide bija tīra – defecation-free, ēdiens daudz maz normāls un neviens neslimoja, neskatoties uz to, ka dažas kopienas (ciemati) atradās ar Ebolu vissmagāk skartajos reģionos. Tai pat laikā – Irākā, bez ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtu darbības apturēšanu/iznīcināšanu un ar dramamatisku ēdiena samazināšanu, pie 96 – 97% vakcinācijas aptveres, tuberkulozes un citu slimību rādītāji un mirstība – dramatiski izauga.

Tāpēc diemžēl ar rūgtumu ir jāsecina, ka Slimības Profilakses un Kontroles Centrs (SPKC) savā mājas lapā sagatavotajā informācijā Vecākiem par Vakcināciju, kas ir pieejama TE, ir diezgan tālu no pilnīgas Patiesības.

Lūdzu ņem vērā – personīgi nevienu neicinu nevakcinēties. Problēma ir bikiņ komplicētāka. SPKC savā mājas lapā apgalvo:

Bikiņ zemāk lasām, ka:

Tai pat laikā neko nepasaka, ka zīdaiņiem antivielas neveidojās. Tu esi kādreiz domājusi/-is – kāpēc līdz 1gada vecumam vakcinē tik bieži ar vienu un to pašu vakcīnu?

Tas ir tāpēc, ka no dabas zīdaiņiem antivielas neveidojās. Viņš tās iegūst no mātes piena, kas savas dzīves laikā ir izslimojusi slimību un organisms uz to veido antivielas. Vakcīnu ēras sākumā, tieši tāpēc nevakcinēja zīdaiņus. Ļoti interesantas rindas var atrast WHO sagatavotajā un nopublicētajā “Vaccine immunology” TE, – Antibody responses to most PS antigens are not elicited during the first 2 years of life. Antivielu atbildes reakcija, lielākam vairumam antigēnu netiek izsaukta pirmo 2 dzīves gadu laikā.

Lai panāktu jelkādu reakciju vakcīnās sāka pievienot dažādus adjuvantus, kas panāca, ka imūnsistēma sāk reaģēt. Bet ne uz visiem, tieši tāpēc arī ir tik bieža vakcinācija.

Bet tas mūs noved pie cita jautājuma – ja jau lielai daļai aizsardzība neveidojas, tad, kas notiek ar “kolektīvo imunitāti”? Kāpēc zīdaiņi nemirst tūkstošiem? Mātes piens to pasargā. Kamēr māmiņa baro ar savu krūti, bērniņs ir pasargāts. Teorijā, jo izrādās māmiņas, kas nav izslimojušas slimību, bet ir vakcinētas pret slimību – neveido antivielas pret to. 2015 gada aprīlī, Latviju pāršalca ziņa, ka no 2000 gada Latvijā ir miruši 35 bērni, kas nebija vakcinēti. 5 bērni vecumā līdz 7 gadiem mira no difterijas. Latvijā pret difteriju potē kopš 30 gadiem. Vai kāds pārbaudīja vai mātei pienā bija antivielas uz difteriju? Vai pārbaudīja, ka māmiņa bija sapotēta pret difteriju? Ja bija potēta un nebija antivielu, tad diemžēl ir jāsecina, ka mazuli nogalināja Vakcinācija. Ja savukārt nevakcinē, tad kāds ir ēdiens, kādi ir toksīni apkārt, kāda ir ikdienu aktivitātes, kādas zāles ir lietotas? utt Bet, kas to visu pārbaudīs?

Šis ir tikai viens aspekts – vakcinēt vai nevakcinēt ir ļoti komplicēts jautājums. Galvenais ir izdarīt visu – lai A) stiprinātu valsts iestāžu iespēju kontrolēt vakcīnu saturu; B) pilnveidot apmācībā nodotās zināšanas; C)Sekot līdzi un pārņemt citu Valstu pieredzi, kas ir sabiedrības veselības veicinoša.

Pašās beigās citāti no Austriešu aktīvista dažādās jomās un kārtējā disidenta darba – Medical Nemesis. Atļaujos ievietot šo citātu, jo grāmatas oriģinālus atradu ASV Vermontas universitātē TE, Columbia University in New York TE, Nacional Center for Biotechnology Information TE, ka arī žurnālā Epidemiology and Community Health TE.

Ir jāsaprot, ka viss ir atkarīgs no tā ko zinām un cik daudz zinām. Un šīs zināšanas ir tādas, ka nodrošina vienu informācijas daļu – vakcīnas ir drošas. Tā saka visiem – mediķiem un parastajiem cilvēkiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi jau no paša sākuma izdalīt tematus, kurus pētīt, lai saprastu ir droši vai nav, un nevis tāpēc, ka tas ir sarežģīti, bet gan tieši patreizējās Ticības dēļ sabiedrībā:

 1. Cilvēka Psiho/Fizioloģiskā un Emociju mehānika, uzbūve un struktūra. Tieši tas nosaka, ko zinām, kā zinām, kāpēc tā zinām un kāpēc tādā vai citādā situācijā ir tāda vai šitāda Emocija;
 2. Vakcinācijas kalendārs;
 3. Nobela Prēmija medicīnā – Vakcinās esošie proteīni – izraisa tas, ko sauc par Alerģiju;
 4. Vakcīnu ražošanas process – A)Vide kurā Vakcīnās esošie vīrusi tiek audzēti, B) Ražošanas process, kā tiek atdalīts vīruss vai toksīns no audzēšanas vides, un šīs vides proteīnu iekļūšana vakcīnās C) Ķīmiskās un bioloģiskās palīgvielas, ko pievieno Vakcīnām;
 5. Vakcīnas ražošanas procesa un Vakcīnas bioķīmiskā satura evolūcija no Vakcīnas pirmsākumiem līdz mūsdienām. Slimību uzplaiksnīšanas piemēri pēc Vakcīnas bioķīmiskā satura izmaiņām. Vienāds nosaukums un krāsa – divi dažādi bioķīmiskie saturi;
 6. Kāpēc NEVAR Ticēt Valsts iestādēm, kad runa iet par vakcīnu bīstamību – Apvienotās karalistes atbildīgās komisijas 30 gadu darba analīze. Netici visam tam, ko Tev saka, tikai tāpēc, ka to saka amatpersona, jeb, kas amatpersonām ir svarīgāk – pacients / koncepcija / biznesa intereses. ASV atbildīgā institūcija par Vakcināciju tika pieķerta viltojot pētījumu datus, kas uzrāda palielinātu autismu noteiktā pacientu grupā. Šīs iestādes vadītāja, pēc šo datu sagrozīšanas pārcēlās uz MERK vakcīnas departamentu. Patreiz ASV kongresā notiek šīs lietas izskatīšana;
 7. 100+ nezināmi pētījumi Latvijas Mediķiem. Neskatoties uz apgalvojumu, ka pētījumu nav, tie ir un daudz;
 8. Pro/Anti Vakcinācijas argumenti – Sanitārepidemioloģija/Ēdiens pret Vakcinēšanu. Pierādījumi un Argumenti;
 9. Vakcinēto Veselība/Mirstība karazonās, bēgļu nometnēs un specifiskos embargo (ar ūdens un kanalizāciju attīrīšanu) skartajos reģionos. Jeb kāpēc mirst no tā pret ko vakcinē?;
 10. Izplatītākie mīti par Vakcinēšanu;
 11. Kāpēc Vakcinācijas dēļ, mirst nevakcinētie bērni?;
 12. Kas ir labāk izslimot bērnības slimības vai Vakcinēt?
 13. Imūnsistēma un Vielmaiņa;
 14. Vakcinācijas idejas, terminu un prognožu evolūcija. Vakcinācijas sākumā balstoties uz zinātni (tāpat, kā tagad) uzskatīja, ka vakcinēt nepieciešams noteiktās epidemioloģiskās situācijās, predisponētu grupu (ne visi cilvēki var saslimt ar konkrētu slimību). Tika prognozēts, ka slimība tiks uzvarēta ar 1 poti uz mūžu. Izrādījās, ka aizsardzība ir pagaidu un ik pa laikam nepieciešama papildus vakcīna vēl un vēl un vēl;
 15. Vēsturiskā pieredze un statistikas dati;
 16. Zarnu Mikrobiomes ietekme uz veselību;
 17. Virusoloģija – katra vīrusa eksistence ir iespējama noteiktas vides stāvokļu diapazonā. Lai Imūnsistēma darbotos 100% tai nepieciešama optimāla bioķīmiska vide. Samazinoties Imūnsistēmas Bioķīmiskās vides sastāvā esošajiem elementiem Vīruss sāk nekontrolēti vairoties un nodarīt kaitējumu ar saviem blakus produktiem – toksīniem/indēm;
 18. Vēsturiski fakti par Vakcīnās esošajiem liekajiem piemaisījumiem un to graujošās sekas uz jebkura vecuma cilvēku veselību;
 19. Topošo un Diplomēto medicīnas darbinieku un atbildīgo Valsts iestāžu darbinieku Izglītība, Apmācība, Kvalifikācijas celšana un Informētība. Kādas tēmas un kāda faktaloģija šajās tēmās tiek nodota? Kādi jautājumi tiek izskatīti? Kas plāno, atlasa un veido Informāciju, ko tālāk nodot Topošajiem un Diplomētajiem Mediķiem un Valsts atbildīgo Institūciju darbiniekiem;
 20. Citu valstu pieredzes, pētījumu, diskusiju, problemātikai veltītas informācijas un pieredzes monitorings un šīs jaunās informācijas un pieredzes iestrāde Latvijas Likumdošanā, apmācības un kvalifikācijas celšanas sistēmā;
 21. Kas kontrolē un seko līdzi, lai šī apmācība balstītos uz vispusīgu un dažādu informāciju un nevis vienveidīgu, kā ir tagad. KĀPĒC ir tā, ka nav NEVIENA iestāde vai indivīda, kas ar to nodarbotos?;
 22. Informatīvā telpa un “Globālā un Lokālā pārvaldības sistēma”, jeb kāpēc ir tā, kā ir un kam tas ir  izdevīgi;
 23. Apgalvojums par Vakcinācijas nekaitīgumu ir melīgs, jo Latvijā likumdošanas līmeni ir noteikts, ka Vakcinācija izraisa smagas veselības sekas dažādu slimību un pat nāves veidā. Tomēr atbilstoši tai pašai likumdošanai, Latvijas mediķi NETIEK apmācīti, kā diagnosticēt un ārstēt šīs sekas. Neviena no Latvijas mediķu mācību iestādēm neapstiprināja un nenorādīja kuri speciālisti tiek apmācīti, lai diagnosticētu un ārstētu Vakcinācijas negatīvās sekas. Neviena. Līdz ar to apgalvojums par nekaitīgumu ir melīgs, jo bērni slimo un cieš no slimībām, kas ietvertas likumdošanā, bet LATVIJĀ NAV NEVIENA SPECIĀLISTA, KAS IR APMĀCĪTS a) KONSTATĒT SAIKNI STARP VAKCĪNU UN SLIMĪBU, b) NAV DIAGNOSTIKAS METOŽU, KĀ TO PAVEIKT; c) NAV ĀRSTA, KAS SPĒTU IZĀRSTĒT; Tikai viens piemērs – Vecākiem ir bijusi situācija, kad pēc Vakcīnas saņemšanas bērns ilgstoši un spalgi kliedz. Atbilstoši MK noteikumiem 1040 (pieejams TE) – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītām komplikācijām, pielikuma 3.12 punktam, spalga un ilgstoša kliegšana ir vakcinācijas izraisīta blakusparādība. Tomēr nav neviena vecāka, kam tas būtu pateikts. Nav neviens ārsts, kas prastu savienot un diagnosticēt saikni un nav neviens ārsts, kas prastu efektīvi ārstēt. Parasti saka – tas ir normāli pāries pats. Un pāriet arī, tikai pēc tam iegūstam milzīgu skaitu bērnu ar attīstības atpalicību. Šie paši MK noteikumi nosaka laika diapazonu pēc kura slimība vai noteikti simptomi var parādīties. Laika robežas dažādiem simptomiem un slimībām variējas diezgan lielā diapazonā – no dažām stundām līdz pat gadam, tomēr neviens ģimenes ārsts vai slimnīca vai cita ārstējošā iestāde neveic aptauju, diagnosticēšanu un necenšas noskaidrot vai ienākošais pacients ir ar pēcvakcinācijas seku vai citu slimības iemeslu. Līdz ar to statistika neuzrāda visu un apgalvojumi par nekaitīgumu ir melīgi.
 24. Esošās Medicīnas sistēmas disidenti, to darbi, likteņi un sasniegumi. Alternatīvais redzējums ārstējot cilvēkus, par pamatu ņemot noklusētos zinātnes faktus, kas Farmakoloģijas biznesu padara lieku;
 25. Kāpēc ir jāļauj bērnam izslimot noteiktas slimības. Kādus papildaizsardzības elementus iegūst imūnsistēma, aizsardzībā no smagākām slimībām. Kam un kā ir jāseko līdzi savā un bērna veselībā, lai tas NESLIMOTU vai izslimotu vieglā formā un iegūtu mūža imunitāti un māte iegūto imunitāti varētu nodot savam bērnam (caur mātes pienu), kamēr tam nav izveidojusies sava. Pētījumā – Association of measles and mumps with cardiovascular disease: The Japan Collaborative Cohort (JACC) study, kas pieejams TE, tika konstatēts, ka – Measles and mumps, especially in case of both infections, were associated with lower risks of mortality from atherosclerotic cardiovascular disease. Tas ir – tie, kas izslimoja masaliņas un cūciņas, un sevišķi tie, kas izslimoja abas divas kaites – mira retāk no sirds slimībām.
 26. Zīdaiņa imūnsistēmas attīstība, jeb kāpēc pirmajos dzīves mēnešos un ilgāk – vakcīnas ir pilnīgi bezjēdzīgas;
 27. Ir vēl viena milzīga problēma – farmāciju kompāniju redzējums uz Vakcinēšanas tirgu. Tie prognozē, ka tirgus tuvākajā laikā dubultosies. Tas ir desmitu desmitiem miljardu. Vakcinācijas izraisītās sekas ārstēšanas mērāmas jau simtiem miljardu lielā biznesā. Tas nav iespējams, bez jaunu vakcīnu ieviešanas un uz doto brīdi jau ir plāni par 200 vakcīnu ieviešanu. Problēma tikai tā, ka cilvēki ne pārāk gribēsies vakcinēties papildus, tāpēc ASV ir aizlieguši visus izņemot, un vakcinē visus pēc kārtas – slimus un veselus. Ievieš represijas un aizliedz iet skolā. Tagad iet runa, ka visiem pieaugušajiem obligātā kārtā būs jāvakcinējas. Austrālijā aizliegts saņemt pabalstus, ja neesi vakcinējis. Šī tendence attīstās visā pasaulē. Mums Latvijā Rotavirusa vakcīna ieviesa nelikumīgi. NELIKUMĪGI. Farmācijas kompānija piedāvāja un neizskatot Likuma noteiktā kārtībā, Vakcīnu ieviesa. Kas un kā būs tālāk?
 28. Vakcinācija – viens no Alerģijas iemesliem, atklājums, kam ir vairāk par 100 gadiem, bet mediķiem to nemāca! Kāpēc?

Pirmais, ko pierādīsim – Vakcinācija ir Alerģijas pamatiemesls

Kā var pierādīt, ka Vakcinācija izraisa Alerģiju? Vienkārši – Izlasot, to ko nemāca skolā! Un ne jau nu neatzītu vakcinācijas disidentu darbus, bet gan Nobela Medicīnas Prēmijas ieguvēja un Alerģijas termina ieviesēja uzrakstītos darbus. Sadaļā “Vakcinācija viens no Alerģijas iemesliem” ir apkopoti šo zinātnieku darbi, Nobela Prēmijas pasniegšanas runa un citi pētījumi, kas pierāda, ka Vakcinācija izraisa Alerģiju. Lai nokļūtu šai sadaļā, lūdzu nospied TE.

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share