Lokālā reakcija pēc injekcijas? Alerģija un vai autoimūnā slimība ir klāt!!!

Ideālā Valsts

Ceļā uz Ideālo

AlerģijaVakcinācijaVeselība

Lokālā reakcija pēc injekcijas? Alerģija un vai autoimūnā slimība ir klāt!!!

Uz brīdi aizmirsīsim, ka Nobela Medicīnas prēmijas ieguvējs – Richet pētīja atkārtotu injekciju sekas, dzīvniekiem. Pievērsīsimies, Alerģijas termina ieviesēja darbam, jo tas pētīja atkārtotu injekciju ietekmi uz bērnu veselību. Vakcināciju saņēma daudzi bērni. Daļai bija reakcijas, daļai nebija. Atkarībā no daudziem faktoriem, bet galvenais bija tas, cik daudz seruma saņēma pacients. Uzsvēršu – Alerģijas termina ieviesējs pētīja un aprakstīja slimības gaitu tikai un vienīgi tiem bērniem, kam parādījās reakcija pēc injekcijas. Šodien mēs tās saucam – lokāla reakcija injekcijas vietā. Tu neatradīsi nevienu valsts vai privāto iestādi, kas apgalvotu vai informētu savus pacientus, ka lokālā reakcija injekcijas vietā ir Alerģija. Neatradīsi nevienu informācijas vienību, pat mazāko, ka šprice padara alerģisku, neskatoties uz to, ka Alerģijas termina ieviesējs pētīja tikai un vienīgi tos bērnus, kam parādījās lokāla reakcija injekcijas vietā.

Vakcinatori ikdienā uzsver, ka smagas reakcijas notiek 1 gadījumā uz miljonu. Nekad netiek runāts par viegliem un vidēji smagiem veselības bojājumiem, ko izraisa vakcinācija. Nekad. Vai alerģija ir viegls, vidējs vai smags veselības traucējums, kas ir cēlies no vakcīnas? Lai vai kā, lūk ko saka Latvijā par lokālām reakcijām. Potes.lv saviem lasītājiem apgalvoja.

 

Potes.lv lapas vairs nav un šīs lapas kopija uz 2021 gada 21. jūliju, nav saglabāta.

Lokālās reakcijas ātri pazūd. To arī Alerģijas termina ieviesējs pamanīja un deva nosaukumu – serum sickness, bet pēc tam – Alerģija. Viens no populārākajiem jauno māmiņu informēšanās avotiem Māmiņu klubs apgalvo saviem lasītājiem:

 

Oriģināl publikācija pieejama TE.

Kā redzat, minēti dažādi varianti, tikai ne mazākā mērā pacienti, netiek informēti par to, ka lokālā reakcija injekcijas vietā ir Alerģija.

Latvijā viens no autoratīvākajiem Vakcinatoriem – Vakcinācijas centrs, reklamējot jauno ID pretgripas vakcīnu apgalvo:

 

Uz 2021 gada 21 jūliju, Centram vairs nav mājaslapas. Ir saglabāta kopija, ko var aplūkot TE.

Protams, neviena vārda, ka iegūta alerģija.

Jebkura injekcija, kas sevī satur proteīnus, noteiktai iedzīvotāju daļai izraisa lokālu reakciju injekcijas vietā – lasi alerģiju, arī antibiotiku šprice. Lūk ko rakstīja Zales.info:

 

Zalesinfo.lv galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem labāk orientēties plašajā zāļu līdzekļu pasaulē, pievērst uzmanību kvalitatīvai farmaceitiskai aprūpei un veicināt pareizu zāļu līdzekļu lietošanu.

Zalesinfo.lv portāla autori ir:

Farmaceits Andrejs Nikolajevs – projekta vadītājs
Farmaceite Natālija Kovaļevska – zinātniskā vadītāja

Mājaslapa patreiz ir under constraction, bet tās kopiju var aplūkot TE.

Protams neviena vārda, ka lokālā reakcija arī ir Alerģija. Arī Zemgales Veselības centrs saviem klientiem piedāvā vakcīnu, kas izraisa – lokālo reakciju vakcinācijas vietā:

 

Šī akcija un info ir pieejama Zemgales Veselības Centra mājaslapā TE.

Ministru kabineta noteikumos 1040 – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām, sadaļā, Vakcinācijas izraisītās komplikācijas – TE, ir minēts:

 

 

 

 

Tas ir – pirmā injekcija padara organismu jūtīgu, šo procesu Alerģijas termina ieviesējs aprakstīja savos darbos un otrā injekcija ar to pašu proteīnu izsauc, to ko sauc par Alerģiju, Anafilaktoīda reakcija un Anafilaktisko šoku.

Laikrakstu loma cilvēku maldināšanā ir milzīga. Protams, ka tā nav viņu vaina, jo žurnālisti tikai atreferē to, ko saka speciālisti, bet ko darīt, ja speciālists nav mācījies alerģijas termina ieviesēja darbus?

 

Diemžēl laikraksta diena mājaslapa ir pārtaisīte un saite uz rakstu nedarbojas.

Jāatceras, ka pēc jebkuras potes var būt blaknes. Tās ir normālas !!! Alerģija ir normāli??? Temperatūra, kas pāriet, sacietējumi, pietūkumi tas viss Alerģijas termina ieviesēja darbā par to, kas izraisa Alerģiju – injekcija ar proteīnu (olbaltumvielām).

Iedomāsimies uz brīdi, ka mediķiem stāstītu un tie mācītos, kādus tieši eksperimentus un kādu pacientu novērojumi, noveda Alerģijas termina ieviesēju pie Alerģijas termina ieviešanas.

Iedomāsimies uz mirkli, vai speciālists, kas būtu mācījies un apguvis, ka injicējot organismam nepiederošu olbaltumvielu, tas tiek sensitizēts pret šo olbaltumvielu? Nē! Bet lūk ko apgalvo 2011 gada, 11. augustā, tajā laikā Zāļu valsts aģen­tūras Zāļu blakusparādību monitoringa nodaļas vadītāju, patreiz Zāļu Valsts Aģentūras Farmakovigilances nodaļas vecāko eksperte Inesi Studere, kas raksta autore: Ludmila Glazunova, Bērnu Veselības Avīze, 2011. gada jūnijā un ko pārpublicēja māmiņām un tētiem – Vakcīnu blakusparādības – kā ir patiesībā? TE – sekojošo:

 

Speciāliste no Latvijas apgalvo, ka vakcīnas satur svešas olbaltumvielas. Ko izpētīja Richets un Pirquets? Svešu olbaltumvielu injekcija pirmajā reizē, padara organismu jūtīgu. Kā šis process norisinās cilvēkbērnos, aprakstīja Pirquet. Otrā injekcija, šīs pašas svešās olbaltumvielas, izraisa Anafilaktisko jeb Alerģisko reakciju. Speciāliste apgalvo, ka tās sastopamas – samērā bieži. Tur pat piebilstot – tā, kā šo reakciju izpausmes pāriet dažu dienu laikā, tās tiek uzskatītas par mazāk būtiskām. Alerģiska Reakcija parādās uzreiz pēc injekcijas, alerģija saglabājas uz visu mūžu. Vai speciāliste grib teikt, ka Alerģija ir sīkums?

Kā, Tu, domā – ja mediķus un citus speciālistus izglītotu, ka Vakcīna, pirmās injekcijas laikā, ar svešajiem olbaltumiem padara jūtīgu organismu pret šīm svešajām olbaltumvielām un atkārtota injekcija ar šiem pašiem svešajiem olbaltumiem izraisa anafilaktisko/alerģisko reakciju vai atkārtotā saskarē ar šiem pašiem svešajiem olbaltumiem tos apēdot, ieelpojot, uzģērbjot utt izraisa Anafilaktisku/Alerģisku reakciju – speciālisti turpinātu uzskatīt, ka šīs reakcijas ir – mazāk būtiskas?

Bikiņ zemāk, tā pati speciāliste apgalvo visai loģisku un pareizu lietu:

 

Bet kurš tad ir redzējis un pētījis zāļu aprakstu un lietošanas instrukcijas? Šīs instrukcijas ir jāmeklē. Tās nav pieejamas pat SPKC centra mājas lapā. Cik daudzi ģimenes ārsti un citi vakcinatori ir lasījuši šīs instrukcijas? Cik daudzi speciālisti zin kādas tieši blaknes ir jāziņo? Dominējošā vairumā gadījumu, dakteri pasmejas sejā, ja pasaki viņam, ka veselības bojājums radies no vakcīnas.

Tieši tāpat, kā tas bija noticis ar Dimu Ivanovu, kad ārsti neatzina, ka vakcīna bija vainīga – Vienpadsmitgadīgais Dima Ivanovs vēl arvien ir komā, TE. Video sižetā zemāk.

https://www.youtube.com/watch?v=sdMuRpaw6n8

Protams, ka Valsts iestāžu un Vakcinatoru ieskatā, vakcīna nebija vainīga, bet padomā, kā viņi var būt savādākās domās, ja pat neskatoties uz to, ka likumdošanas līmenī ir noteikts, ka krampji ir Vakcīnas izraisīts veselības bojājums, ja nevienu (NEVIENU) mediķi neapmāca, kā diagnosticēt to. Nav neviena specifiska testa, lai abus notikumus saistītu. Un neeksistē nekāda protokola šīs saistības noteikšanai. Nav.

Kāpēc informācija par šo puiku ir te ievietota, lai arī runa iet par Alerģiju?

Patreiz, nekur pasaulē neatzīst, ka viens no faktoriem, kas padara organismu Alerģisku ir Vakcīna. Kad sapratīsi, ka tas notiek un ka tieši tas notiek, sāksi skatīties, kādas svešas olbaltumvielas ir vakcīnā.

Vakcīna ir Trojas zirgs

Pareizāk sakot – svešās olbaltumvielas ir trojas zirga karapūlis, kas izraisa Alerģiju/ Anafilaksi un Autoimūnās slimības. Tikai, tad, kad tiks pieņemts, ka Vakcinācija – trojas zirgs ar tajā esošajām svešām olbaltumvielām – izraisa Alerģiju, Valsts iestādes iegādāsies iekārtas un medicīnas darbinieki tiks apmācīti jaunām testēšanas metodēm, kas nodrošinās pierādījumu bāzi. Tikai tad, ja Valsts līmenī tiks atzīts, ka Vakcīna (trojas zirgs) ir viens no Alerģijas iemesliem.

Arī šajā rakstā, tiek apgalvots, ka pēcvakcinācijas – augsta temperatūra ir bieži novērota.

 

Pirquet nenovēroja nevienu bērnu, kam nebija lokāla reakcija. Viņš speciāli uzsvēra, ka savā darbā publicēja tikai tos drausmīgākos gadījumus, bet reakcijas ir daudz un dažādas un temperatūra pēc vakcinācijas bija viena no tām. Pirmā injekcija padarīja jūtīgu pret svešo olbaltumvielu un šajā sensatizācijas process noritēja augstas temperatūras pavadīts. Ja, speciāliste apgūtu skolā Pirquet darbu, tad noteikti zinātu, ka tā ir zīme, ka alerģija būs.

Bet cik tad bieži ir šīs ikdienas blakusparādības, kuras mediķi neuztver kā nopietnas? Tai pašā rakstā varam lasīt:

 

 

 

Tas ir dažādām vakcīnām tās ir milzīgas 1 cilvēkam no 4. 25%, kas saņēma DTaP vakcīnu būs Alerģija uz kaut ko. Lai Tu saprastu situācijas nopietnumu, atļaušos izkopēt gabalu no šī raksta:

Vakcīna pret difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu (DTaP)
Vieglas (biežas) blakusparādības:
Paaugstināta temperatūra – apmēram 1 no 4 potētajiem
Apsārtums, pietūkums vakcinācijas vietā – apmēram 1 no 4 bērniem
Sāpīgums vakcinācijas vietā – apmēram 1 no 4
Vieglāka uzbudināmība – apmēram 1 no 3
Miegainums un slikta apetīte – apmēram 1 no 10
Vemšana – apmēram 1 no 50

Vidējas (retākas) blakusparādības:
Krampju lēkme – apmēram 1 no 14 000 potēto
Nepārtraukta raudāšana trīs un vairāk stundas – apmēram 1 no 1000
Ļoti augsta temperatūra – 40,5°C un vairāk – apmēram 1 no 16 000

Smagas (ļoti retas) blakusparādības:
Ilgstošas lēkmes, bezsamaņa
Smadzeņu bojājumi
Sīs blaknes ir tik retas, ka ir grūti noteikt, vai to cēlonis bijusi vakcīna.

Tas ir – blakusparādības, jeb veselības bojājumi tiek iadalīti 3 kategorijās – Viegli, Vidēji un Smagi veselības bojājumi. Vai šie vieglie, vidējie  un retie veselības bojājumi ir tik reti? Saproti pareizi, te ir minēta statistika tikai par vienu vakcīnu, bet to taču ir daudz daudz reizes vairāk. Sevišķi īpatna ir pēdējā piebilde – šīs blaknes ir tik retas, ka ir grūti noteikt vai to cēlonis ir vakcīna. Meteorīts no svešas galaktikas arī nav biežs viesis uz zemes. Tomēr šo reto parādību speciāli apmācīti cilvēki, ar speciālām iekārtām uzmeklē un ar speciālām iekārtām izpēta tik smalki, ka var pat noteikt no kurienes tas nāk. Pēc šīs loģikas iznāk, ka tikai tas, kas notiek bieži ir iespējams izpētīt un atklāt. Bet alerģija ir milzīgi bieži, tikai nezkāpēc oficiāli apgalvo, ka Nav zināms, kas organismu padara jūtīgu.

Pilnīgāku ieskatu var iegūt apmeklējot ASV CDC mājaslapu ar speciāli šim jautājumam veltītu saturu – Possible Side-effects from Vaccines, TE. Tur ir milzīgs saraksts.

Ak, jā, bikiņ piemirsu, bet ko tur brīnīties – speciālistiem pat nemāca to cilvēku darbus, kuru terminus tie lieto ikdienā. Aizmirsu, ka nav ne diagnosticējošas tehnikas, ne speciālistu, kas ar tiem operē. Prasti runājot – mediķiem nav nemazākās sapratnes par to visu.

Izmantosim ārzemju pieredzi, pētījumā – Surveillance of adverse events following vaccination in the French armed forces, 2011-2012, kas pieejams TE ir stāstīts – tika pētīts veselības bojājumu ziņojumi pēc vakcinācijas franču armijā, kur vakcinācija ir obligāta. Visas reakcijas tika sadalītas trijās grupās – non-serious (nenopietnas), serious (nopietnas) and unexpected (negaidītas). Te ir jāņem vērā, ka Francijas armijā, tieši tāpat, kā citos Valsts militārajos formējumos dien Sabiedrības veselīgākie. Aktivitātes svaigā gaisā, zem lietus un purvā nodrošina tiem stipru imunitāti ar kuru pārējie sabiedrības locekļi nevar palielīties. Mēs arī nezinām to karavīru apjomu, kas neziņoja par savām kaitēm. Šis pētījums ir balstīts uz brīvprātīgo ziņošanu, bet nevis obligātu pēcvakcinācijas sekošanu katram atsevišķi. Piemēram ASV atbildīgās iestādes uzskata, ka oficiālajā statistikā iekļūst tikai 1% reālo veselības bojājumu. Franču pētījums noteica, ka vidēji uz 100 000 dozām bija 24,6 veselības bojājumu.

Atgādināšu – oficiāli Latvijā, kur protams sabiedrības kopējais veselības stāvoklis nav tik labs, kā Franču armija iesauktajiem jauniešiem, mums situācija ir pilnīgi savādāka:

 

 

Latvijā uz 800 000 vakcīnām ir saņemti 60 ziņojumi. Tas ir – vai nu Latvijas iedzīvotājiem ir daudz daudz labāks veselības stāvoklis par franču karavīriem vai nu ziņošanas sistēmā iesaistītie ārsti nezin, kas ir jāziņo. Francijas armijā, kur iesauc cilvēkus ar visstiprāko imunitāti uz 100 000 gadījumiem bija 24,6 veselības bojājumi, kamēr Latvijā uz 100 000 vakcinācijām – 7.5 gadījumi. Atbilstoši Latvijas vakcinatoriem – neviens no vakcīnas Latvijā nav ne miris ne arī vakcīna izraisījusi kādas paliekošas sekas. Skaisti, bet ko lasām Franču armijas pētījumā – nopietni gadījumi ir – 1.3 uz 100 000. Nopietnie gadījumi ietver sevī:

The serious VAEs included two cases of Guillain-Barré syndrome, one case of optic neuritis, one case of a meningeal-like syndrome, one case of rheumatoid purpura, one case of acute asthma and three cases of fainting.

Divi Gullian-Barre sindromi, viens gadījums optiskā neirīta, viens gadījums meningeālam sindromam līdzīgs, viens gadījums reimatoīdās purpuras, akūtas astmas gadījums un trīs gadījumi ar ģīboņiem. Starp citu – Franči novēroja, ka visvairāk veselības bojājumi, pēc vakcinācijas, radās no prettuberkulozes potes.

Vai Latvijā neslimo ar Guillain-Barre sindromu? Reimatoīdo purpuru? Astmas slimnieku starp vakcinētajiem nav? Vai pēc vakcinēšanas nekrīt ģīboņos? Tad, kā tas ir iespējams, ka Francijas armijā, kur vakcinē večus stiprus kā rutkus uz 100 000 vakcinēšanām iegūst 1.3 nopietnus gadījumus, bet Latvijā nevienu? Lūdzu ņem vērā, ka tajā citātā ir runāts, ka vakcīnas gadā saņem 800 000, bet kad runa iet par sekām, tur ir ietverts laika posms par 5, 10, 15 vai 25 gadiem, nezinu jāprasa speciālistei. Tas ir 800 000 vakcīnu devas ir jāreizina uz 5, 10, 15 vai 25, un tad iegūsim vēl brīnumaināku skaitli.

Kāpēc tas ir brīnumains skaitlis? Tāpēc, ka pētījumā – Adverse Events After Routine Immunization of Extremely Low-Birth-Weight Infants, kas ir publicēts TE. Runa pētījumā iet tikai un vienīgi par sepsi – organisma vispārēja smaga saindēšanās, kuras cēlonis ir strutas radošo mikroorganismu un to toksīnu cirkulācija asinīs un limfā. SEPSE ierosina stafilokoki, streptokoki, pneimokoki, gonokoki, zarnu nūjiņas un anaerobi. Mikroorganismiem iekļūstot audos, rodas iekaisums, kam raksturīgs apsārtums, pietūkums, sāpīgums un paaugstināta t. Organisms cenšas inf.u ierobežot: leikocīti izveido aizsargvalni ap inf. perēkli. Ņemts TE. Smaga seka pēc vakcinēšanās skaitās tad, kad pacientam nepieciešama hospitalizācija.

The incidence of sepsis evaluations increased from 5.4 per 1000 patient-days in the preimmunization period to 19.3 per 1000 patient-days in the postimmunization period (adjusted rate ratio [ARR], 3.7; 95% CI, 3.2-4.4). The need for increased respiratory support increased from 6.6 per 1000 patient-days in the preimmunization period to 14.0 per 1000 patient-days in the postimmunization period (ARR, 2.1; 95% CI, 1.9-2.5), and intubation increased from 2.0 per 1000 patient-days to 3.6 per 1000 patient-days (ARR, 1.7; 95% CI, 1.3-2.2).

Vai Latvijā nedzimst priekšlaicīgi un ar samazinātu svaru? Atgādināšu, pētījums bija tikai un vienīgi par sepsi, ne par citām veselības problēmām. Vai Latvijas statistikā kaut vai tas ir ietverts? Nav. Nav tāpēc, ka Latvijas medicīnas personāls nav apguvis Vakcīnu izraisītu veselības bojājumu diagnosticēšanu, saistīšanu un ārstēšanu. Viņi pat netiek apmācīti, ka lokālās reakcijas pēc injekcijas ir Alerģijas priekšvēstnesis. Ir Alerģija.

Labi, Latvijas mediķi nav Lasījuši ne Richet ne Pirqouet darbus. Tā notiek, tā tas var būt, jo cilvēks nevar zināt ko lasīt. Bet vai tas nav īpatnēji, ka Farmokoloģiskās kompānijas, kas strādā vairāk, kā par 100 gadiem un kuru galvenie īpašnieki nemainās un novēl savu īpašumu nākošajam ģimenes loceklim, līdzīgi kā mūsu oligarhi atstāj īpašumus saviem bērniem, kurus iesaista savās biznesa shēmās, nekad nav dzirdējuši par Anafilaksi un Alerģiju?

Vai tikai Latvijā uzskata, ka lokālas reakcijas injekcijas vietā ir mazsvarīgas? Nē, tā ir vispasaules prakse. Pasaules veselības organizācija savā mājas lapā – www.vaccine-safety-training.org TE, sniedz sekojošu informāciju.

 

 

 

Kā redzi, prettuberkulozes pote izraisa pat 95% saņēmēju reakciju. Dotajā brīdī nav iespējams 100% pateikt, pret ko tieši organisms sacēlās, palika alerģisks, jo nav zināmi visi svešie olbaltumi vakcīnā.

Ja jaunzēlandes speciālisti būtu lasījuši Ričeta un Pirqueta darbus, tad dermatologu mājas lapā DermNet NZ TE, nevarētu atrast melus, gan šokējošu informāciju.

 

Pirmkārt Dermatologi apgalvo, ka lielākā daļa uz ādas notiekošie procesi ir asociēti ar normālu iekaisuma procesu. Tā ir puspatiesība, kas balstās uz novērojumu, bet ne uz procesu. Tas ir tāpat, kā iziet ārā uz ielas, novērot, kādu laiku saules kustību pa debess jumu un apgalvot, ka saule rinķo ap zemi. Tieši tas ir noticis, jo neviens speciālists nav lasījis Richeta un Pirqueta darbus un nezin svešo olbaltumvielu lomu sensitizācijas procesā. Ja ir lasījuši un nav salikuši 2+2, tad tas neliecina par profesionalitāti. Ja ir lasījuši un salikuši kopā 2+2, tad viņus vajag tiesāt, jo pieļāva, ka bērniem tiek apzināti bojāta veselība.

Jaunzēlandes dermatalogi apgalvo, ka lokālās reakcijas ir līdz pat 80%, atkarībā no vakcīnas veida. Bet kā mēs redzējām tajā pašā Pasaules Veselības Organizācijas statistikā, šis skaitlis ir 95%. Vai tas ir kompetences paraugs, ja pat skaitļus uzrāda nepareizi? Lūdzu pievērs uzmanību rindiņās par masalām. Latvijā Tu neatradīsi šādu informāciju, bet Tev ir jāzin un jāsaprot, ka vīruss vakcīnē mutē. Tas ir ražošanas procesā tika ievietots masalas vīruss ar vienu celmu, bet ķimikāliju ietekmē, vīruss mutēja citā celmā.

Un šitā rinda ir šokējoša, jo pirmkārt, šāds mutējies vīruss vakcīna nevar fiziski pasargāt poti saņēmušo no vīrusa celma, kas cirkulē dabā. Līdz ar to, bara imunitātei nepieciešamie procenti samazinās dramatiski.

Jebkura ādas reakcija pēc injekcijas ir nevis normāla iekaisuma procesa izraisīts, bet gan organisma atbildes reakcija uz svešo proteīnu, kas iedalās 2 daļās – 1 injekcija padara sensitīvu uz konkrētu/-iem proteīniem un otrajā palaiž atbildes reakciju, kura ir atkarīga vai otrā saskarsme būs – injekcija, barība, ieelpotais gaiss, materiāla mijiedarbība uz ādas.

Lielbritānijā ir tieši tāda pati situācija TE.

 

Lielbritānijas speciālisti iet pat tālāk un apgalvo, ka tā kā miljoniem cilvēku vakcinējas, daži saslims ar slimību pēc tam. Parasti ārsti tā arī saka. Bet te ir milzīga problēma – pirms to pateikt, ārsti nekad neveic testus. Nekad nenozīmē analīzes. Ja kāds no vecākiem pasaka – mans sīcis saslima īsi pēc vakcinēšanās, tad, lai atkratītos no idiota tas arī tiek teikts. Vecākam vairs nav ar ko atbildēt.

Ja, Tev tā notiek, tad saki ārstam, ka pirms ārsts izsaka savus verdiktu, tam ir jāveic pacienta izmeklēšana, slimības vēstures noskaidrošana, jānozīmē nepieciešamās analīzes, lai A) apstiprinātu diagnozi un B) izslēgtu citus variantus un tikai tad, tas ir Kompetents atbildēt. Bez visa tā speciālists zīlē kafijas biezumos.

Ļoti interesanta informācija ir iekļauta www.immunize.org mājas lapā – Medical Management of Vaccine Reactions in Children and Teens TE un Medical Management of Vaccine Reactions in Adult Patients TE. Interesanta tāpēc, ka ārstējot veselības bojājumus, kas radušies pēc vakcīnas injekcijas tiek ieteikts dozēt medicīnas preparātus, bet tās pašas vakcīnas administrē neievērojot šo faktoru.

Pasaules Veselības Organizācijas sagatavotajā dokumentā – Information sheet observed rate of vaccine reactions influenza vaccine, kas pieejama TE, dod statistisku ieskatu par pretgripas vakcīnu izraisītu alerģiju.

 

Kā redzi, reakcijas ir ļoti bieži. Tev ir jāsaprot, ka viena vakcīna sensitizē vienu grupu bērnu/pieaugušo. Cita vakcīna sensitizē citu grupu. Vēl cita vakcīna sensitizē vēl citu grupu, cita vakcīne sensitizē… Un tā pa apburto apli, līdz iegūstam, kas ar Alerģiju slimo milzīgs skaitlis bērnu. Dienā, kad radīsies sapratne par to, ka tieši vakcīnā esošie svešie olbaltumi ir veselības trojas zirgs, radīsies bāze saprast un izprast citas slimības un sevišķi autoimūnās:

 

Tas, ka komiteja neatklāja tiešu saistību, nenozīmē, ka tās nav, jo tas ir atkarīgs no tā, kā tika pētīts. Bet par to varēs runāt tad, kad būs skaidri pieņemts Vakcīna izraisa Alerģiju vai nē.

Zāļu valsts aģentūras sniegta statistika par saņemtajiem ziņojumiem par Covid-19 vakcīnu blakusparādībām (dati atjaunināti: 19.07.2021.).

Līdz 2021. gada 18.jūlijam ir saņemti 1 839 ziņojumi par Covid-19 vakcīnu iespējamām blakusparādībām. Līdz 2021. gada 18. jūlijam vakcinācija veikta 1 275 533 reizes, ietverot vakcināciju gan ar pirmo, gan ar otro vakcīnas devu.

mRNS vakcīnu (Comirnaty, Spikevax/Moderna) lokālās reakcijas blaknes   – 1469. Sāpes injekcijas vietā, tūska injekcijas vietā, apsārtums injekcijas vietā, silta āda injekcijas vietā, veidojums injekcijas vietā, nieze injekcijas vietā, ekstravazācija injekcijas vietā, hematoma injekcijas vietā, iekaisums injekcijas vietā, pireksija, nogurums, astēnija, drebuļi, gripai līdzīgi simptomi, sāpes, diskomforts krūšu rajonā, slāpes, ģeneralizēta tūska, gļotādas tūska.

Print Friendly, PDF & Email

Par Autoru

Varat atstāt komentāru šeit