Mediķi apgalvo, ka vakcinācija neizraisa saslimšanu

Ideālā Valsts

Ceļā uz Ideālo

Mediķu nepilnīgā izglītībaVakcinācijaVeselība

Mediķi apgalvo, ka vakcinācija neizraisa saslimšanu

Latvijas atbildīgās institūcijas un mediķu pārstāvji nepārtraukti atkārto un uzsver, ka saslimšanas iespēja pēc vakcinācijas – tāda nepastāvot.

Veselības ministrijas sagatavotajā un nopublicētajā bukletā vecākiem – Informatīvs materiāls Vecākiem par bērnu vakcināciju, kas nopublicēts TE, ir rindas:

 

“Pēc vakcinācijas organisms, līdzīgi kā slimības laikā, tiek pakļauts slimību izraisošas baktērijas vai vīrusa iedarbībai, bet vakcīnā šie slimības izraisītāji ir nedzīvi, novājināti vai pārveidoti un NEIZRAISA SASLIMŠANU

Atslēgas frāze – Neizraisa saslimšanu

Jāpiebilst, ka šī informācija bija publicēta Slimību profilakses un kontroles centra (turpmāk tekstā – SPKC) mājaslapā kā atsevišķa lappas puse, kas tā arī saucās – Vecākiem par vakcināciju. Kad tika ieviesta jaunā mājaslapa visa informācija pazuda, palika tikai šis buklets.

Bukletu Sagatavoja SPKC un tas ir publicēts Latvijas Veselības Ministrijas mājaslapā, līdz ar to šī ir oficiālā mediķu un Ministrijas nostāja – vakcinācija neizraisa saslimšanu.

Pie tam šī pati informācija tiek izplatīta pašvaldību mājas lapās, kā piemēram – Ķekavas TE.

Tas pats tiek apgalvots Nacionālā Medicīnas Palīdzības dienesta mājaslapā pieejamā rakstā par Gripu, kas pieejams TE

 

Imunitāti pret gripu var izveidot arī mākslīgi, ievadot organismā vakcīnu, kas satur dzīvu novājinātu gripas vīrusu antigēnus. Tie organismā izraisa antivielu veidošanos, bet neizraisa slimību.

2016 gadā, SPKC sagatavotajā informatīvajā bukletā par Gripu, kas ir pieejama Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas sociālo lietu pārvalde” lapā TE,

 

tiek apgalvots un uzsvērts atsevišķā modulī, lai iedabūtu vakcinācijas skeptiķiem konkrētu ziņu:

 

Atceries – vakcīna neizraisa saslimšanu ar gripu, bet veicina organismu izstrādāt antivielas (aizsargvielas) pret gripas vīrusu!

To pašu apgalvo neskaitāmi mediķi. Šeit citēšu tikai 1 citātu, jo tas ir ļoti ļoti būtisks.

2008 gada 10 decembrī, Delfi portālā parādījās apmaksātas informācias raksts – Gripa. Vakcinēties vai nē? Pieejams TE.

Apmaksātajā informācijas rakstā piedalījās – ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Sarmīte Veide. Pediatre Anna Birka un ģimenes ārsti Andris Baumanis un Imants Lanks.

Uz apmaksātās informācijas jautājumu – Teorētiski no vakcīnas, kurā vīruss ir lielākā koncentrācijā cilvēks var saslimt vieglā formā?

Uz ko ģimenes ārsts Imants Lanka atbild:

A: Imants Lanka: Nē, saslimt nevar ne ar vienu vakcīnu, ja tā ir šķelta vīrusa vakcīna. Visas mūsu Latvijas tirgū pieejamās vakcīnas ir šķelta vīrusa vakcīnas.


J: Tātad vakcīna neizraisa vieglas formas saslimšanu?
A: Imants Lanka: Nē, tā neizraisa vieglas formas saslimšanu. Pati organisma reakcija  uz vakcīnu var būt kā neliela diskomforta sajūta, kas pāriet 2 dienu laikā. Teorētiski var būt pat temperatūra, bet tā nav saslimšana, bet tā ir reakcija uz vakcinācijas procesu, kad tiek aktīvi ieslēgta imūnā sistēma un izstrādātas antivielas.


J: Sakiet vai gripas vakcīnai ir kāda negatīva blakus ietekme?
A: Andris Baumanis: Kā jau sveša olbaltumviela, tā teorētiski var ietekmēt mūsu organismu, jebkurai medicīnas precei ir savas pozitīvas un savas negatīvās puses. Tā ir diplomātiska atbilde, protams. Retos gadījumos cilvēka organismam var būt alerģiska reakcija uz svešas olbaltumvielas ievadīšanu organismā.

Kāpēc būtisks? Tam ir vairāki iemesli:

  1. Uzskatāmā veidā demonstrē mediķu kopējo uzskatu, ko tiem ir iemācījuši skolās un neskaitāmos mediķu apmācības kursos, ka – jebkura mūsdienu vakcīna neizraisa slimības;
  2. Lai nodemonstrētu, ka “Ideālā Valsts” nav mūsu pašu Arogances dēļ un nevis dēļ Putina, Obamas, Imperiālistiem, Krieviem, Ebrejiem un citiem bubučiem, “Ideālā Valsts” kā piemēru paņēma medicīnu un Aksiomu, ka Vakcinācija ir Veselības panaceja un demonstrē, kā mediķi un valsts iestādēs strādājošie mijiedarbojās ar citādi domājošajiem, kas noved pie tā, ka problēma nevis tiek risināta un notiek amatpersonu/mediķu iedziļināšanās, bet gan SPKC ierosina krimināllietu pret citādi domājošu cilvēku. Šajā citātā ģimenes ārsts saka: “Kā jau sveša olbaltumviela, tā teorētiski var ietekmēt mūsu organismu”. Nevis teorētiski, bet praktiski ietekmē, par ko tās atklājējs saņēma Medicīnas Nobela Prēmiju jau pirms 100 gadiem. Nobela medicīnas prēmijas saņemšanas runa piejema rakstā – Nobela laureāts par Vakcīnām – Mēs esam veidoti tā, ka NEKAD nedrīkstam saņemt proteīnus asinīs, kas nav modificēti kunģa un zarna trakta sulās, TE. Cits pētnieks, kas pētīja olbaltumvielu/ proteīnu ietekmi uz organismu ieviesa terminu – Alerģija, ko mediķi lieto patreiz un savā ikdienas dzīvē izmanto šī mediķa/pētnieka izstrādāto alerģijas testu. Dotajā brīdī mediķi neuzskata, ka vakcīna izraisa Alerģiju un apgalvo tikai un vienīgi:”Retos gadījumos cilvēka organismam var būt alerģiska reakcija uz svešas olbaltumvielas ievadīšanu organismā”
  3. Mediķu zināšanas par Injekcijas ietekmi uz veselību ir nepilnīgas un tiem ir zināmas tikai un vienīgi viena medaļas puse – vakcīnas palīdz un neizraisa veselības bojājumus. Mediķus nemāca, kā diagnosticēt veselības bojājumus saistībā ar Vakcināciju. Tas kādus veselības bojājumus “neizraisa” var iepazīties TE.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Par Autoru

Varat atstāt komentāru šeit