Polio Epidēmija

Mutējošs Polio vakcīnas vīrusa celms izraisa vairāk paralīzes nekā dabā esošais.

ASV National Public Radio, 2017 gada 28 jūnijā nopublicēja rakstu ar nosaukumu un apgalvojumu – Mutant Strains Of Polio Vaccine Now Cause More Paralysis Than Wild Polio. Polio vakcīnas mutējošais celms izraisa vairāk paralīzes nekā Dabā cirkulējošais.


Raksts pieejams TE.

Pirmo reizi, bērni, kas ir paralizēti no polio vakcīnas mutējoša vīrusa celma ir vairāk nekā bērni, kas saslimst no dabā cirkulējoša vīrusa.

Līdz šim brīdim (raksts iznāca 28 jūnijā) 2017 gadā, visapkārt pasaulei, tikai 6 gadījumos bērns saslima no brīvā dabā cirkulējoša polio vīrusa. Tai pat laikā jau 21 gadījums (atgādinājums, žurnālists operē ar datiem uz 28 jūniju. 29 augustā Sīrijā vien bija 39 gadījumi). Šie gadījumi izskatās līdzīgi Dabā cirkulējošā polio vīrusa saslimšanas gadījumiem. Tomēr labaratorijas testi uzrāda, ka tie tika izraisīti no polio vakcīnas paliekām, kas nokļuvušas vidē, mutējušas un ieguvušas spēju paralizēt nevakcinētos bērnus (neiesaku pieņemt apgalvojumu, ka saslimst nevakcinētie bērni).

“Šī patiesībā ir ļoti interesanta mīkla. Rīks, ko lieto lai atbrīvotos no slimības izraisa slimību,” komentē Raul Andino, PhD mikrobioloģijas profesors no Kalifornijas Universitātes San Francisko.

Orālā polio vakcīna, ko lieto galvenokārt jaunatīstītajām valstīm satur vīrusa formu, kas tiek vājināta labaratorijā. Bet tas joprojām ir dzīvs vīruss (neprecīzs apgalvojums virusoloģijā notiek aktīva diskusija, kurai nav viennozīmīga rezultāta par to vai  vīruss ir dzīvs vai nav. Lai klasificētu jelko par Dzīvu ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem, kur viens no kritērijiem ir vairošanās. Vīruss atbilst tikai 1 kritērijam – vairošanās. Tomēr tad nedomā, nepieņem lēmumus, nenogaida, neveido stratēģiju, bet vairojas tikai un vienīgi tad, ja tam ir nodrošināti noteikti apstākļi ar visām nepieciešamajām izejmateriālu sastāvdaļām paškopēšanās procesam. Līdzīgi, kā datorvīruss).

Andino pēta kā vīrusi mutējas. Pētījumā, kas publicēts Marta mēnesī (pieejams TE) tika atklāts, ka labaratorijā vājināts vīruss, ko lieto orālā polio vakcīnā var ļoti ātri atgūt savu spēku, ja tas sāk izplatīties pats par sevi. Kad bērns tiek vakcinēts ar dzīvu polio vīrusu, vīrus sāk paškopēties zarnās un tiek izkakāts. Vietās ar sliktu sanitāro stāvokli, fekālijas var nokļūt dzeramajā ūdenī un vīruss var izplatīties no cilvēka uz cilvēku.

“Mēs esam atklājuši, ka tikai dažām mutācijām ir jānotiek un tās notiek strauji pirmajā mēnesī vai divos pēc vakcinācijas,” skaidro Andino. “Tiklīdz vīruss sāk savu cirkulāciju kopienā, tajā notiek turpmākās mutācijas, kas padara to neatšķiramu no brīvā dabā cirkulējošā.”

Jūnija mēnesī, Pasaules veselības Organizācija ziņoja par 15 paralīzes gadījumiem Sīrijā no Polio vakcīnas. Šie gadījumi nāca pēc 2 citiem gadījumiem Kongo Demokrātiskajā Republikā.

“Sīrijā būs vairāk gadījumu,” saka Michael Zaffran, Pasaules Veselības Organizācija polio izskaušanas direktors. Viņš apgalvo, ka labaratorijas strādā, lai pārbaudītu desmitiem paralīzes gadījumu, lai apstiprinātu vai tie ir vakcīnas izraisīti vai nē.

Ik gadu notiek vienas divas epidēmijas, ko izraisa vakcīnu mutējošie vīrusa celmi. Parasti šādas epidēmijas notiek konfliktu zonās, kur veselības aprūpes sistēma ir sabrukusi (nepateiktais ir tas, ka šādās kara zonās ir iznīcināta arī kanalizācijas un attīrīšanas iekārtu sistēma, kā arī ēdiena kvalitāte ir dramatiski kritusi. Salīdzinošā situācija tika aprakstīta rakstā Vakcinācija pret Attīrīšanas iekārtām, Kanalizāciju un ēdienu, kas pieejama TE, un pēc kuras publikācijas SPKC mēģināja ierosināt krimināllietu par apmelošanu pret raksta autoru, kur viens no apgalvojumiem bija, ka patreiz hibrīdkara apstākļos raksta autors ir kremļa trollis, kas grauj Latvijas epidemioloģisko stāvokli. Pubikācijas esence ir sekojoša – 

Atceries Ebolas briesmas? Ļoti interesanta publikācija ir parādījusies – The Global Network for Neglected Tropical Diseases, kas ir Sabin Vaccine Institute iniciatīva (institūts nosaukts par godu Polio vakcīnas izstrādātājam – Dr. Albert B. Sabin)  mājas lapā – Untouched: How 284 Liberian Communities Remained Ebola Free, kas pieejama TE un Sabin Institute mājas lapā TE.

Īsumā – visapkārt valstij tika ieviesta IWASH (Improved Water, Sanitation and Hygiene) programma. Programma tika ieviesat 284 kopienās. Viens no mērķiem bija panākt, lai kakas (defecation-free) nemētājas uz ielas. Izrādījās – kad sākās Ebolas uzplaiksnījums 284 kopienas, kurās bija panākts – defecation-free, neskatoties uz to, ka dažas atradās vissmagāk cietušajos reģionos – visas, bija Ebolas brīvas. Tā pat ziņojumi parādīja, ka tajos rajonos, kur tika sākti šie procesi, bet nebija sasniegts – defecation-free statuss, saslimstība bija 17 reizes mazāka. Uzsvēršu – nevis 17% mazāka, bet 17 reizes mazāka. Bildē – Roku mazgāšana āfrikā, kur ievieš šo programmu. Bilde ņemta no iniciatīvas mājas lapas.

Kā Pro-Vakcinatori saka – iešpricē špricīti un staigā nebaidīdamies no slimības. Un tad turpmākajā rakstā tika nodemonstrēts stāvoklis Irākā, kur ēdiena kvalitāte samazinājās un kakas mētājās uz ielas, un slimības neskatoties uz augsto vakcinācijas aptveri aizgāa kosmosā. Tika arī nopublicēts dokuments, kur Herd Imunity koncepta ieviesējs saka, ka nav nekādas nozīmes ir indivīds vakcinēts vai nav, ja ir sākusies epidēmija.). Visi paralīzes gadījumi notikuši Sīrijas austrumos, netāļu no Irākas.

Piebilde – tai vietā kur notiek vakcinēšanas kampaņa.

“Šādas epidēmijas notiek ļoti reti (informatīva manipulācija, lai lasītājos radītu drošības sajūtu, jo vakcīnas izraisīti paralīzes gadījumi ir vairāk nekā brīvā dabā sastopamie gadījumi un pret tiem notiek dārga un ilgstoša cīņa. Nevajag arī aizmirst, ka atbilstoši NMPD polio ir 2 tipi – paralīzes un neparalīzes formas, kur paralīzes forma ir tikai 2-4%. Ja pielieto šo modeli, tad cipars 39 paralīzes gadījumiem jāreizina ar no 25 – 50, lai iegūtu kopējo saslimušo skaitu, kas sevī ietvertu arī neparalizējošos gadījumus) un vietās kur bērni nav saņēmuši vakcīnu,” saka Zaffran. Regulārā polio vakcīna aizsargā bērnus no vakcīnas mutējošā celma, tieši tāpat, kā tā pasargā no brīvā dabā cirkulējošā. Vakcīnas mutējošā vīrusa epidēmijas, viņš skaidro: “notiek vietās, kur ir daudz nevakcinētu bērnu, kas pieļauj vīrusa cirkulāciju.” Šī arī ir manipulatīva informācija, jo pēc amatpersonas loģikas sanāk, ka epidēmija izceļās, ja bērns nav vakcinēts, lai gan tai pat laikā ir pasliktinājusies sanitārepidemioloģiskais stāvoklis un ēdiens ir mazkvalitatīvs, kas noved pie cilvēku imūnsistēmas pavājināta stāvokļa un izkakātie vīrusu kvantitāte palielina saslimstību. Virusoloģijā labaratorijas apstākļos audzētiem vīrusiem, kur tiek nodrošināti maksimāli labvēlīgi apstākļi tikai 1 no miljona sāk savu paškopēšanās procesu. Tas pats ir arī reālajā dzīvē – minimāla vīrusu kvantitāte vidē organismu nesaslimdinās, ja tas pilnvērtīgi uzņem barībvielas un ir stiprs, ja barībvielas samazinās, ūdens attīrīšanas un kanalizācijas sistēmas sagrautas un fekālijas mētājas uz ielas vīrusu kvantitāte daudzkāršojas un novājināti organismi rada labvēlīgu vidi vīrusa paškopēšanas procesam).

Polio vīrusa celma mutācija nav vienīgā, kas notiek. Katra dzīva/pavājināta vīrusa vakcīna to var izraisīt. Piemēram 2008 gada Oktobrī Lancetā tika nopublicēts – Rotavirus vaccines: viral shedding and risk of transmission, kas pieejams Med Pubā TE un Lancetā TE. Un ko sarakstīja Anderson EJ, Department of Pediatrics, Northwestern University Feinberg School of Medicine, Division of Infectious Diseases at Children’s Memorial and Northwestern Memorial Hospitals, Chicago, IL 60614, USA. e-anderson3@northwestern.edu. Latviski tas būtu apmēram šādi – Rotavīruss izraisa gastroentrītu gandrīz ikkatram bērnam līdz 5 gadu vecumam. Imunitāte pret rotavīrusu nav pilnīga, ar iespēju par atkārtotu saslimšanu viscaur dzīvei. Dzīva rotavīrusa vakcīna tika izstrādāta, lai aizsargātu bērnu pret smagiem brīvā dabā cirkulējošiem rotavīrusa infekcijām. Vakcīnas vīrusa celma transmisija no vakcinēta bērna uz nevakcinēto bērnu slēpj sevī potenciālu bara imunitātei, tai pat laikā ir risks no vakcīnas iegūtas slimības imūnsistēmu apspiestiem cilvēkiem. Pārlūkojot  pirms licenzēšanas pētījumus noteicām, ka vīrusa transmisija bija augstāka vecajām tetravalent (4 dažāda celma vīrusi) vakcīnām, nekā patreiz izmantotajā monovalent (viens celms). Cilvēkiem ar pavājinātu imūnsistēmu, būtu ieteicams izvairīties no vakcīnu saņēmušā bērna izkārnījumiem vismaz 14 dienas. Tā, kā vakcīnas vīrusa celma transmisija ir mazāka, kā bija, to ir ieteicams lietot.

Par to pašu, ka saslimst nevakcinētie ar pavājinātu imunitāti runā Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis rakstā – Poliomielīts ir klāt, bēgļi arī, kas nopublicēts 2015 gada 10 septembrī TVNET TE. Raksta ievadā P.A. stāsta, ka vakcīnas izraisīts poliomielīts ir atklāts Ukrainā un norāda, ka izraisīja vakcīna, un ik pa laikam Latvijas ūdenstilpnēs to arī atrod un saslimst nevakcinēti bērni ar pavājinātu imunitāti.

Šis ir ļoti svarīgs elements, lai saprastu, ka:

1. Saslimst ar pavājinātu imūnsistēmu, kas var būt dēļ tā, ka lieto A)specifiskus medikamentus vai medicīniskas manipulācijas, B)nepietiekams uzturs.

2. Pavājināta imūnsistēma var būt, kā vakcinētiem tā arī nevakcinētiem. Parasti ir nevakcinētiem, jo pavājinātas imūnsistēmas dēļ, tiem neiesaka vakcinēties.

3. Saslimst ar to vīrusu, kas dominē vidē. Vakcīna palielina izkakātā, izklepotā, izspļautā, izvemtā vīrusa skaitu. Brīvā dabā cirkulējošo vīrusu skaita ziņā ir mazāk, nekā no vakcīnas. Līdz ar to saslimst ar vakcīnas celmu un nevis ar brīvā dabā cirkulējošo.

4. Nav būtiski vai esi vakcinēts vai neesi, ja Tev ir Stipra imunitāte, tādus poliomielīts nesaslimdina.

 

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share