Par TiTiCe

Katram Cilvēkam ir Talants. Talants ir jāattīsta. Talanta attīstīšana notiek caur tā pielietošanu, risinot noteiktas lietas. Sākuma attīstības stadijā, to apgūst, nepiedāvājot Apkārtējiem. Talantam attīstoties, Rezultātam uzlabojoties, Talanta izpausme Radošajā Produktā - precē vai pakalpojumā nonāk punktā, kad pašam ir prieks un gribas to piedāvāt citiem. Patreizējā Pasaules PolitEkonomiskā sistēma paredz pirkšanas/pārdošanas savstarpējās attiecības, kas nozīmē, ka jaunajiem un vai ar pieredzi bagātajiem, bet bez pietiekamiem zināšanu un vai naudas resursiem ir grūti sasniegt jaunus Cilvēkus iepazīstinot ar savu preci un pakalpojumiem.

Lai to risinātu, masu informācijas līdzekļa "Ideālā Valsts", uzņēmējdarbības nodaļa sastāv no vairākām Nodaļām - TiTiCe, Tirdziņi un projektā vēl vairāki specifiski risinājumi, kur katrs risinās savus uzdevumus.

TiTiCe - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, daudztirgotāju elektroniska tirdzniecības platforma, kas ir ērta tiem, kam ir liels apjoms preču pārdošanā.

Projektā ir 51 TiTiCe:

TiTiCe sastāv no:

1.Mājaslapas;

2. Pirkšanas/Pārdošanas aplikācijas;

3. PROMO Aplikācijas.

Projekts ir nepārtrauktā attīstībā, tam ir radīta bāzes mājaslapa, katrai pilsētai sarakstā un vairākām pilsetām mobīlās aplikācijas. "Ideālā Valsts" ir maza komanda, visu uzreiz nevar pabeigt, tāpēc palaists ir minimums un kur radīsies dzīve, aplikācijas tiks attīstītas tālāk. Zemāk var iepazīties ar Esošo stāvokli:

Pilsēta PROMO APP Android APP IOS APP
Aizkraukle 
Aizpute
Alūksne
Auce
Baldone
Baloži
Balvi
Bauska
Brocēni
Grobiņa
Gulbene
Ikšķile
Ilūkste
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Kandava
Ķegums
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Krāslava
Kuldīga
Lielvārde
Liepāja
Limbaži
Līvāni
Ludza
Madona
Ogre
Olaine
Pļaviņas
Preiļi
Rēzekne
Rīga
Rūjiena
Salacgrīva
Salaspils
Saldus
Saulkrasti
Sigulda
Skrunda
Smiltene
Talsi
Tukums
Valka 
Valmiera
Vangaži
Ventspils
Vīļāni