Kas mēs esam

 

Masu informācijas līdzeklis “Ideālā Valsts” Reģ. Nr 000740369, ir jaunas koncepcijas masu informācijas līdzeklis, kura saturu veidojat Jūs, Jūsu industrija, Jūsu profesionālās ievirzes notikumi, pasākumi, labais, sliktais, problēmas, problēmsituācijas risinājumi, priecīgais un ne tik. Mēs, kā medijs radām Jūsu industrijai informācijas apmaiņas platformu; preču un vai pakalpojumu pārdošanas digitālos servisus; preču un vai pakalpojumu digitālās reklāmas risinājumus; reklamējam to visu un cieša sadarbībā ar Jūsu Institūcijas dalībniekiem izzinām problēmas, risinājumus un centīsimies palīdzēt to īstenot dzīvē. Mūsu vietnes adreses, kur darbojas šie noteikumi, ir: aizkraukle.titice.lv, aizpute.titice.lv, aluksne.titice.lv, auce.titice.lv, baldone.titice.lv, balozi.titice.lv, balvi.titice.lv, bauska.titice.lv, broceni.titice.lv, cesis.titice.lv, daugavpils.titice.lv, dobele.titice.lv, edienupiegade.vip, gardeziem.lv, grobina.titice.lv, gulbene.titice.lv, idealavalsts.lv, ikskile.titice.lv, ilukste.titice.lv, jekabpils.titice.lv, jelgava.titice.lv, jurmala.titice.lv, kandava.titice.lv, kegums.titice.lv, kraslava.titice.lv, kuldiga.titice.lv, lielvarde.titice.lv, liepaja.titice.lv, limbazi.titice.lv, livani.titice.lv, ludza.titice.lv, madona.titice.lv, muzejos.lv, naktstaurini.lv, ogre.titice.lv, olaine.titice.lv, plavinas.titice.lv, preili.titice.lv, promo.gardeziem.lv, promo.muzejos.lv, promo.teatros.lv, promo.valmiera.titice.lv, rezekne.titice.lv, riga.titice.lv, rujiena.titice.lv, salacgriva.titice.lv, salaspils.titice.lv, saldus.titice.lv , saulkrasti.titice.lv, sigulda.titice.lv, skrunda.titice.lv, smiltene.titice.lv, talsi.titice.lv, teatros.lv, tirdzini.lv, tukums.titice.lv, valka.titice.lv, valmiera.titice.lv, vangazi.titice.lv, veikalos.titice.lv, ventspils.titice.lv, vilani.titice.lv,

 

Kādus privātos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam

 

Komentāri

 

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

 

Datnes

  Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.  

Kontaktu formas

 

Sīkdatnes

  Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.   Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.   Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.   Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.  

Iegultais saturs no citām vietnēm

  Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.   Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē. Tehnoloģiiski izmantojot modernākās iekārtas un programmatūru.

No kādiem trešo pušu avotiem mēs iegūstam datus

Ne no viena.  

Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

  Atbilstoši Latvijas likumdošanai, mums, kā masu informācijas līdzeklim ir tiesības paturēt savus informācijas avotus anonīmus. Tomēr esam spiesti rīkoties atbilstoši likumam, ja notiek likumpārkāpumi. Neesam komercprojekts klasiskā veidā, tāpēc nekādu informāciju trešajām pusēm nenododam un nepārdodam.  

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

  Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.   Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.  

Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

  Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.  

Kur mēs sūtam jūsu datus

  Apmeklētāja komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu mēstuļu atpazīšanas pakalpojumu.  

Jūsu kontaktinformācija

Nevienam nenodosim, izņemot likumdošanā paredzētos gadījumus.

Papildus informācija

Nepieciešamības gadījumā, sūtiet jautājumus ar epastu.

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Tehnoloģiiski izmantojot modernākās iekārtas un programmatūru.

No kādiem trešo pušu avotiem mēs iegūstam datus

Ne no viena.