Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu - Ideālās Valsts NAV.

Tam par iemeslu tiek minēti daudzi bubuči.

"Ideālā Valsts" vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls - Arogance.

Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kuras tam nav vai saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas - pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību, prasmes un koriģē savas rīcības vektoru, bet vēršas pret sevī neesošas informācijas nesošo indivīdu. 

Mēs pārāk maz zinām par Pasauli, kurā dzīvojam. Pārāk maz zinām par Valsti, kurā dzīvojam. Neņemam vērā un neizmantojam Pagātnes pieredzes. Tauta it, kā vēlas kaut ko, gaida un cer uz katrām vēlēšanām, bet kad Saeima tiek ievēlēta, pienāk kārtējā vilšanās. Kārtējo reizi tiek runāts par nekompetenci, korupciju utt, bet ārpus redzesloka paliek pats pats galvenais.

Masu Informācijas Līdzekļa "Ideālā Valsts" mērķis ir runāt tikai un vienīgi par to.

Iepērcies vienā no 50 pilsētām

Sākumlapa

TiTiCe

Pasūti ēdienu mobilajā

Sākumlapa

Lejupielādē

Ideālā Valsts

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share