Vakcinācija, kā viens no Alerģijas iemesliem

Ideālā Valsts

Ceļā uz Ideālo

AlerģijaVakcinācijaVeselība

Vakcinācija, kā viens no Alerģijas iemesliem

Dotajā brīdī Latvijā un Pasaulē apriori pasniedz, ka nav zināms no kā izceļas Alerģija. Ir zināms, ka Alerģisko reakciju var izraisīt daudz dažādas vielas, bet nav zināms, kas tieši liek organismam palikt Alerģiskam.

Tiek izvirzītas daudz dažādas teorijas un pat izteiktas absurdas lietas – Alerģija ir iedzimta slimība vai dēļ nerviem/stresa. Populāras vietnes pat klaji melo, kas viss kopā noved pie situācijas, ka sabiedrības vairākums tic meliem. “Vakcinācija veselības panaceja vai bende?” rakstu sēriju ietvarā iepazīsieties ar Medicīnas Nobela Laureāta un Alerģijas termina ieviesēja darbiem, kas nodemonstrēs, ka jau sen ir zināms, ka Vakcinācija ir viens no iemesliem, kas izraisa alerģiju, bet diemžēl, neviens ārsts par to netiek mācīts, līdz ar to – viņi to nezin, nespēj diagnosticēt un statistika par Vakcīnas izraisītajām problēmām neparādās. Izpratīsiet, kā veidojās sapratne par Anafilaksi un Alerģiju, sapratīsiet, ka tas ir viens un tas pats un ka Autoimīnās slimības ir tas pats, kas Alerģija, tikai skar citas ķermeņu sistēmas, tāpēc vizuāli izskatās, kaut kas cits, bet patiesībā ir viens un tas pats.

Lūdzu, pievērs uzmanību, ka visur, neatkarīgi no valsts vai iestādes, tiek apgalvots, ka Vakcinācija var izraisīt – “Smagu, akūtu alerģisku reakciju”, jeb angliskajos tekstos – “a severe allergic reaction”, bet nekur nebūs atzīts, ka Vakcinācija izraisa vieglas vai vidējas pakāpes reakcijas (kas tās tādas ir?) un ka Vakcinācija ir tā, kas padara organismu jūtīgu uz vienu vai otru alergēnu, lai gan par šādiem pētījumiem viens Pētnieks saņēma Nobela Prēmiju Medicīnā, bet otru pētnieku un dakteri godā par Alerģijas termina ieviesēju. Sevišķi tiek uzsvērts, ka smagas reakcijas ir retas, piemēram – 2015 gada, 15 oktobrī, U.S. National Library of Medicine mājaslapā, tika nopublicēts jaunums – Vaccines Rarely Cause Life-Threatening Allergic Reactions: CDC Just 33 people from 25 million immunized were affected, researchers report. Materiāls pieejams TE. Pats pētījums pieejams – Journal of Allergy and Clinical Immunology TE. Materiālā galvenā ideja ir tā, ka Vakcinācija ļoti reti izraisa smagas un dzīvībai bīstamas sekas – no 25 miljoniem vakcinēto, tikai 33 esot cietuši. It kā jau skaisti, bet tā ir manipulācija, jo neparāda cik tad vispār un ko izsauc. Zemestrīce var būt ar smagām sekām, kuras redz un zin visi un var būt ar vieglām sekām, ko ikdienā pat nesaista ar zemestrīci. Alerģija ir viena no vieglajām sekām, ko neuztver, kā Vakcinācijas seku, jo to mediķiem skolā nemāca, publikai masu medijos nestāsta…

 

Alerģijas iemesli

Ko Latvijā saka

Latvijas Astmas un Alerģijas mājaslapā – www.astmaalergija.lv apgalvots – …kādēļ imūnsistēma pārmērīgi reaģē, nav pilnībā noskaidrots vēl līdz šai dienai… Nospiežot uz zemāk esošo bildi nonāksi mājas lapā.

 

Latvijas Alerģijas un Astmas asociācijas mājas lapā apgalvo, ka A)Alerģija ir imūnsistēmas darbības traucējumi un B) Kādēļ, tā reāģē nav noskaidrots, līdz pat šai dienai.

Tas pats apgalvots Delfi rakstā – Mūsu dzīvi maina alerģija, kas pieejama TE.

 

TVNET nopublicētajā Materiālā – Neatminamā mīkla Alerģija (pieejams TE), Starptautiskā medicīnas centra Uniklīnika alergologs Māris Bukovskis apgalvo, ka “…diemžēl joprojām līdz galam vēl nav noskaidrots, no kā rodas alerģija un kā to izārstēt – ir tikai noskaidrots, kā gūt pār to kontroli”. Nospiežot uz bildi var nokļūt uz oriģinālmateriālu.

 

Tas pats dakteris portālam www.vesels.lv saka, ka Alerģija ir mantojama un ka iemesli nav zināmi. Nospiežot uz bildi nonāksi pie raksta.

 

Mājas lapā www.slimibas.lv un wikipedia vispār nopublicējuši melus (kā vēlāk redzēsi). Nospiežot uz katru no bildes apmeklēsiet aktuālo lapu.

 

 

 

Ne visi Cilvēki ir ieguvuši specializētu izglītību par Alerģijām, tāpēc, tas ko publicē žurnālisti ir ļoti būtisks moments, kas sabiedrībā veido izpratni par jautājumu. Kā redzējām speciāli izglītoti mediķi uzskata – lasi, tā viņi bija mācīti – ka nav zināms alerģijas izcelšanās iemesls. Bet katram, kas saskarās ar Alerģiju ir nepieciešams saprast iemeslu, tāpēc neatkarīgi no profesijas un izglītības Cilvēks meklē atbildi kā un kāpēc rodas Alerģija. Spilgts piemērs par to kas un kā veido izpratni ir nopublicēts Es Pati rakstā TE, kas pēc tam pārpublicēts www.valmiera.pilseta24.lv Nospiežot uz bildi nokļūsi uz oriģināl materiālu.

 

Tā masu mediji pārpublicējot nepilnīgu informāciju, arī nejauši un netīši izplata mītus.

Tāpat Cilvēku izpratnes veidošanā piedalās Farmācijas kompānijas ar saviem Public Relation projektiem un Valsts iestādes, piemēram – Pārtikas un Veterinārā dienesta veidotā www.partikasdb.lv kas apgalvo, ka…

 

Tomēr vissvarīgākais informācijas avots, kas nosaka, vai vakcinācija izraisa Alerģiju vai nē un izpratni par to mediķu un speciālistu vidū ir – Ministru kabineta noteikumi Nr.1040 – Kārtība, kādā ārstniecības persona ziņo par vakcinācijas izraisītajām komplikācijām un šī nolikuma ietvarā pieņemtais pielikums – Vakcinācijas izraisītās komplikācijas. Noteikumi ir pieejami TE. Būtībā šajā pielikumā ir minētas visas sekas – slimības, sindromus, nāvi un citas sekas, ko var izraisīt vakcinācija.

A) Vietējās reakcijas – Abscess injekcijas vietā, bakteriāls, aukstais abscess, limfadenīts, limfmezgla palielināšanās, strutains limfadenīts, izteikta vietējā reakcija, nedzīstoša čūla injekcijas vietā; 
B) Centrālās nervu sistēmas (CNS) komplikācijas – vakcīnizraisīts paralītisks poliomielīts (akūta šļauganā paralīze (AŠP), encefalopātija, encefalīts, meningīts, krampji, febrili krampji, afebrili krampji;
C) Citas komplikācijas – anafilaktoīda reakcija, anafilaktiskais šoks, hipotenzijas—adinamijas epizode (kolapss), artralģijas – sāpes locītavās, biežāk skar nelielās perifērās locītavas, persistējošas, tranzitoras, ģeneralizēta BCG infekcija (“diseminēts BCG-īts”), osteīts/osteomielīts, sepse, toksiskā šoka sindroms, ķermeņa temperatūras paaugstināšanās (drudzis), tromboci­topēniskā purpura, vakcīnizraisīta masalu infekcija personai ar imūndeficītu, ilgstoša spalga kliegšana, augšdelma nerva neirīts, nāves gadījums.
Pēdējais MK noteikumu 1040 punkta noformulējums – Citas nopietnas komplikācijas – Jebkura ārstniecības personas vai pacienta skatījumā nopietna* komplikācija pēcvakcinācijas periodā, kas iepriekš nav minēta.
Piezīme. * Izraisa pacienta nāvi vai apdraud pacienta dzīvību, vai nepieciešama pacienta hospitalizācija vai esošās hospitalizācijas pagarināšana, vai izraisa paliekošu vai būtisku pacienta darbnespēju vai invaliditāti, vai izraisa teratogēnu efektu. Līdz 60 dienām, pēc vakcīnas saņemšanas. Par iespējamu teratogēnu efektu ziņo, konstatējot to pirms vai pēc bērna piedzimšanas. Jebkura vakcīna var būt izraisītājs.

Kā redzams no Tabulas – Alerģija netiek saistīta ar Vakcīnas administrēšanu. Tiek pieminēts, ka Vakcīna izsauc smagu, akūtu alerģisku reakciju.

 

Alerģijas iemesli

Ko Ārzemēs saka

Pasaules Alerģijas Organizācija, kuras biedrs ir arī pārstāvji no Latvijas – WAO White Book on Allergy 2013 Update, kas ir pieejama TE, nav neviena vārda, ka vakcinācija var padarīt Cilvēku jūtīgu pret vienu vai otru alergēnu.

 

Tieši tāpat, kā Latvijā šīs organizācijas pārstāvji apgalvo, ka nav zināms, kas padara organismu jūtīgu.

 

SPKC mājaslapā, kā Papildus informāciju vecākiem par vakcināciju min ASV CDC. Nospiežot uz bildi nonāksi lapā – vairs nē ar 2016. gada decemri SPKC nomainīja dizainu un vairs nekas nav pieejams.

 

Kā redzams ASV CDC mājas lapā atzīts, ka kā jau jebkurš medikaments, Vakcīna var izraisīt blakusparādības un pat smagas alerģiskas reakcijas – materiāli pieejami TE un TE, bet nekur mājas lapā neatradīsiet apgalvojumu, ka Vakcīna ir tas, kas padara ķermeni jūtīgu pret noteiktiem alergēniem. 2017 gada aprīlī, Latvijā SkeptiCafe par godu Imunizācijas nedēļai sarīkoja pasākumu – Patiesība par Vakcināciju. Pasākumā piedalījās:

Dr. Lienei Čupānei uzdevu jautājumu – vai vakcinācija var izraisīt Alerģiju, un vēlējos noskaidrot, ko Mediķus māca par to. Atbilde:

 

Tas vai Vakcīnas padara Cilvēka ķermeni Jūtīgu pret noteiktiem alergēniem, savos eksperimentos nodemonstrēja daudz dažādu ārstu un pētnieku jau 1900 gada sākumā. Viens no šiem pētniekiem, Charles Richet saņēma Nobela Prēmiju medicīnā tieši par pētījumiem, ko viņš veica pētot, kā atkārtota injekcija (vakcinācija) ietekmē organismu. Charles Richet pētīja atkārtotas injekcijas ietekmi uz suņiem. Citi pētnieki pētīja citus dzīvniekus. Bija pētnieki, kas pētīja bērnu reakcijas uz atkārtotām injekcijām (vakcināciju). Viszināmākais uzvārds ir – Clemens von Pirquet, kas ieviesa terminu Alerģija. Charles Richet saņēma Nobela prēmiju par saviem pētījumiem un Termina Anafilakse ieviešanu. Saņemot Nobela prēmiju medicīnā laureāts teica – Mēs esam veidoti tā, ka NEKAD nedrīkstam saņemt proteīnus asinīs, kas nav modificēti kunģa un zarna trakta sulās. Katru reizi kad svešais proteīns ar varu tiek ievadīts savādāk (iešpricēts, bišu kodiens), organisms cieš un sāk aizsargāties/pretoties. Šī pretestība izpaužas, kā paaugstināta jūtība, sava veida sacelšanās pret atkārtotu injekciju, kas varētu būt letāla. Pirmās injekcijas laikā, organisms neko tādu negaidīja un nepretojās. Atkārtotas injekcijas laikā, organisms apstādina aizsardzību un atbild ar anafilaktisko šoku.

Nobela prēmijas ieguvējs medicīnā ar Anafilaktisko šoku neapzīmēja – Nāvi. Tas bija noteikts stāvoklis, bet ne nāve. Izlasīt Nobela prēmijas saņemšanas runu var TE.

Domā šī informācija nekad iepriekš nav publicēta? Ir. Neskaitāmas reizes, tikai kaut kādu mistisku/konkrētu apstākļu dēļ, šī informācija nav iekļauta skolas solā. Lūdzu iepazīsties personīgi ar laikraksta publikāciju, kas tika izdota – Observer Reporter – Jun 2, 1978, oriģināls pieejams TE.

 

Tieši tāpēc Ideālā Valsts ir uzsākusi naudas vākšanas kampaņu, lai iztulkotu oriģinālgrāmatu, to nodrukātu ar papildinformāciju un nogādātu katram mediķim.

Print Friendly, PDF & Email

Par Autoru

Varat atstāt komentāru šeit