SPKC Cenzūra

Vakcinācija pret Attīrīšanas iekārtām, Kanalizāciju un ēdienu

Vakcinācijas disidentu galvenais arguments mirstības samazināšanā ir vairāku faktoru kopums – attīrīšanas iekārtas, pilnvērtīgs ēdiens, personīgā higiēna – kas palīdz un stiprina imūnsistēmuun veselības sistēma. Neviens par to nešaubās, ka tas ietekmē un palīdz, bet cik daudz? Kā izmērīt tīra ūdens un attīrīšanas iekārtu efektivitāti cīņā ar slimībām? Salīdzināsim stāvokli ekonomisko sankciju un kara skartajos reģionos, kur iznīcinātas lielākā daļa attīrīšanu iekārtu vai tās nedarbojas dēļ sankcijām – ar reģioniem, kur notiek pretēji procesi.

Šī publikācija tika izmantota par pamatu, lai nodemonstrētu, kā notiek manipulācija ar nepilnīgu informāciju, pēc kura SPKC centās ierosināt Krimināllietu pret žurnālistu, kas sagatavoja informāciju. Video var noskatīties zemāk.

 

Atceries Ebolas briesmas? Ļoti interesanta publikācija ir parādījusies – The Global Network for Neglected Tropical Diseases, kas ir Sabin Vaccine Institute iniciatīva (institūts nosaukts par godu Polio vakcīnas izstrādātājam – Dr. Albert B. Sabin)  mājas lapā – Untouched: How 284 Liberian Communities Remained Ebola Free, kas pieejama TE un Sabin Institute mājas lapā TE.

Īsumā – visapkārt valstij tika ieviesta IWASH (Improved Water, Sanitation and Hygiene) programma. Programma tika ieviesat 284 kopienās. Viens no mērķiem bija panākt, lai kakas (defecation-free) nemētājas uz ielas. Izrādījās – kad sākās Ebolas uzplaiksnījums 284 kopienas, kurās bija panākts – defecation-free, neskatoties uz to, ka dažas atradās vissmagāk cietušajos reģionos – visas, bija Ebolas brīvas. Tā pat ziņojumi parādīja, ka tajos rajonos, kur tika sākti šie procesi, bet nebija sasniegts – defecation-free statuss, saslimstība bija 17 reizes mazāka. Uzsvēršu – nevis 17% mazāka, bet 17 reizes mazāka. Bildē – Roku mazgāšana āfrikā, kur ievieš šo programmu. Bilde ņemta no iniciatīvas mājas lapas.

Kā Pro-Vakcinatori saka – iešpricē špricīti un staigā nebaidīdamies no slimības.

1990 gada 6 augustā, Apvienoto Nāciju Drošības padome ieviesa sankcijas pret Irāku. Mēs nediskutēsim, ka tas bija noziegums pret cilvēci, ne par to iet runa. Sankcijas paredzēja ierobežot daudz dažādu preču piegādi, tai skaitā ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtām nepieciešamās. ASV vadītā koalīcija sākumā iegāja – sabombardēja – dienvid rajonus TE. Kara bombardēšana noveda pie situācijas, ka tika iznīcinātas liela daļa attīrīšanu iekārtu, slimnīcu, ēdienu ražotņu un Irākas iedzīvotāji ieslīga dziļā nabadzībā un badā. Tā rezultātā īsā laikā iedzīvotāji sāka pastiprināti slimot un aizgāja bojā milzīgs skaits vakcinētu bērnu (un pieaugušo) no slimībām pret kurām bija vakcinēti. Cik tieši ir aizgājuši bojā no sankcijām, neviens konkrēti nevar pateikt, tomēr cipari ir no 350 000 līdz 1 miljonam bērnu. Piemēram Apvienotās nācijas noziņoja, ka ne mazāk par 570 000 bērnu (ne pieaugušo, bet bērnu), par to noziņoja New York Times TE. Katrā ziņā milzīgs skaits. Kam ir interesanti var palasīt Angliski TE, TE, TE un starptautiskajā epidemioloģijas žurnālā TE.

Zemāk būs dažas statistikas par bijušo un esošo stāvokli. UNICEF mājas lapā TE (106 lpp), pieejamā statistikā par imunizācijas aptveri ir norādīti sekojoši dati:

 

Pievērs uzmanību BCG, jeb tuberkulozes vakcinēšanās rādītājam. 1990 gadā tas bija 96%, 1995 gadā 97%, 2000 gadā 93% utt. BBC savā rakstā TE, apgalvo, ka pirms sankcijām veselības sistēma pilsētās bija pieejama 97% iedzīvotāju un laukos – 79% iedzīvotāju. Pasaules veselības organizācijas mājaslapā esošā dokumentā – Impact of sanctions on the population of Iraq, kas ir pieejama TE ir interesanta statistika. Šajā dokumenta apgalvots, ka pirms 1990 gada, tīrs ūdens bija pieejams 93% iedzīvotāju. Turpat var atrast ikdienas ēdiena raciona salīdzinājumu starp 1990 gadu un 2000 gadu:

Pasaules Veselības Organizācijas sagatavotajā dokumentā, kas pieejams TE, sekojoši dati par ēšanu ir norādīti

Pie tam piezīmē par Pirms 1990 gadu teikts – klāt jārēķina papildus vidēji 500 kalorijas, kas bija pieejami ārpus raciona. Cilvēki sāka ēst mazāk un sliktāk. Sekojošā tabulā uzskaitīta nepietiekama ēšana un sadalīts pēc smaguma pakāpes. Atskaitē uzsvērts, ka pieejamais ēdiens bija zem kvaltitātes standartiem.

Kanalizācija un tīrais ūdens samazinājās. Atbilstoši tam pašam dokumentam, lūk kā izskatījās pārpludinātās ielas.

65% iedzīvotāju nebija pieslēgti pie kanalizācijas sistēmas. Puse no tiem, kas bija pieslēgti, ziņoja par periodiskām problēmām. Dažās pilsētu teritorijās ārpus Bagdādes tikai 9% iedzīvotāju bija pieslēgti pie kanalizācijas sistēmas. Zemāk esošajā statistikā parādīts, kā palielinājās saslimstība ar tuberkulozi.

Kā redzi, neskatoties uz augsto prettuberkulozes vakcinācijas līmeni, tuberkulozes līmenis palielinājās ļoti. Pat ļoti. Salīdzināsim ar masalām. Pēc statistikas, masalu vakcinācija bija robežās no 75 līdz 80. Measles global status, ko sarakstīja Stephen Berger, MD ziņo TE, kā saslimstības līkne Irākā, gāja šajā laika posmā:

 

 

Liela starpība mirstībā bija arī starp Dienvid reģionu, kur iebruka ASV un Ziemeļiem, kur šādas intensitātes nebija, līdz ar to bija dažāda infrastruktūra. Pasaules Veselības Organizācijas sagatavotajā dokumentā, kas pieejams TE, 24 lpp ir sekojoši mirstības rādītāji bērniem līdz 5 gadiem, Irākas Centrālajos un Dienvid reģionos.

Nākošajā statistikā parādīts tas pats rādītājs, tikai ziemeļu rajonos.

Nākošaja bildē Difterijas un Garā klepus gadījumi, šai posmā.

Pasaules veselības organizācijas dokumentā ir atzīts, ka Holēras un Vēdertīfa gadījumi uzplaiksnīja dēļ ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtu iznīcināšanas. 

Var jau protams, teikt, ka pateicoties vakcīnām saslima mazāk, tomēr, kārtējo reizi ne viss ir tik vienkārši.

Oxfordas Žurnālu, izdotajā HealthClinical Infectious Diseases publicētajā pētījumā – “Herd Immunity”: A Rough Guide, kas pieejama TE, pārliecinamies, ka terminu ieviesa Topley WWC un Wilson GS, darbā “The spread of bacterial infection: the problem of herd immunity”, pieejama TE, pirmo reizi lietoja šo terminu. te atkal viss nav pateikts, process bija komplicētāks, bet pagaidām pieņemsim to, ko saka Oxfordas speciālisti.

Lūk ko viņi raksta savā papīrā – Te ir noteikti pierādījumi, ka starp populāciju (runa iet par pelēm), kas sastāv no slimību uzņēmīgiem un imunizētajiem indivīdiem, relatīvā imunitāte imunizētajam, nepasargā imunizētos no slimības un nāves, kad notiek epidēmija. Izskatās, ka imunitātes pakāpe, kas var pasargāt indivīdu, ja tas dzīvo starp sev līdzīgiem izzūd, kad to apkārtnē ir slimības uzņēmīgi indivīdi.

Citiem vārdiem sakot – vakcinējies, Tu, vai nevakcinējies, bet, ja sākusies epidēmija – jo piemērām sanitārepidemioloģiski, higiēnas, ēšanas apstākļi ir smagi degradējušies un vīrusi peld pa upi vai guļ brūnos klučos uz ielas – nekas Tevi nepasargās. Kā to starp citu pierādīja piemārs ar Ebolas vīrusa neskartajiem reģioniem. Atceries Vakcīnas pret Ebolu nav. Cilvēki nebija vakcinēti. Viņu vide bija tīra – defecation-free, ēdiens daudz maz normāls un neviens neslimoja, neskatoties uz to, ka dažas kopienas (ciemati) atradās ar Ebolu vissmagāk skartajos reģionos. Tai pat laikā – Irākā, bez ūdens un kanalizācijas attīrīšanas iekārtu darbības apturēšanu/iznīcināšanu un ar dramamatisku ēdiena samazināšanu, pie 96 – 97% vakcinācijas aptveres, tuberkulozes un citu slimību rādītāji un mirstība – dramatiski izauga.

Tāpēc diemžēl ar rūgtumu ir jāsecina, ka Slimības Profilakses un Kontroles Centrs (SPKC) savā mājas lapā sagatavotajā informācijā Vecākiem par Vakcināciju, kas ir pieejama TE, ir diezgan tālu no pilnīgas Patiesības.

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share