Pētījumu, kuru neesot

Vismaz 10%, Kanādas sieviešu, 42 dienas, pēc HPV vakcīnas, nepieciešama ātrā palīdzība vai hospitalizācija

Pētot 195 270 meiteņu un sieviešu reakciju uz cilvēka papilomas vīrusa (HPV) vakcīnu, pētnieki no Kanādas Albertas veselības ministrijas, konstatēja, ka – 42 dienu pēcvakcinācijas periodā – 958 sievietēm bija nepieciešama hospitalizācija, 19 351 meitenes un sievietes izmantoja ātrās palīdzības departamenta pakalpojumus. Tas ir – vismaz 9.99% sieviešu bija smagi veselības bojājumi. Kāpēc vismaz, pamatots komentārā pēc pētījuma.

Pētījums pieejams ŠEIT.

Kanādā, privātpersonām ir iespēja iegādāties HPV vakcīnu kopš 2006 gada. Albertā, Kanādas reģionā Valsts apmaksāta HPV vakcīnas programma sākās 2008/2009 skolas mācību gadā.

Tika izteiktas bažas par veselības bojājumiem, kas iestājas pēc HPV vakcīnas saņemšanas, tai skaitā – vēnu trombembolija (VTE), kas asociēta ar HPV vakcīnu. Pētījumā tiek aprakstīti veselības bojājumi, to biežums starp Alberta Reģiona 9 gadīgām un vecākām meitenēm, kā arī pēta VTE biežumu pēc HPV vakcīnas.

Pētījuma autori:

Kā vari pārliecināties – pētījuma autori ir Albertas veselības ministrijas un universitāšu amatpersonas. Tas tā diskusijās ar vakcinācijas propogandētājiem.

Pētījumā, tika izmantoti dati no Alberta Immunization and Adverse Reaction to Immunization (Imm/ARI) datubāzes, popolācijas bāzētās  Pharmaceutical Information Network (PIN) informācijas sistēmas, un Alberta Morbidity and Ambulatory Care Abstract ziņojumu sistēmu (MACAR), par laika posmu no 1 jūnija līdz 2014 gada 19 novembrim.

Informāciju par izmantojamajiem resursiem ievietoju viena iemesla dēļ, lai sniegtu ieskatu, kādas datubāzes tiek izmantotas pētījumā Kanādā un kādas izmanto Latvijas speciālisti, novērojot savus pacientus. Diskusijai ar vakcinācijas propogandētājiem.

Rezultāti:

Šajā laika posmā 195 270 meitenes un sievietes saņēma 528 913 HPV vakcīnu dozas. No tiem, kas saņēma vismaz 1 dozu – 192 ziņoja par vienu vai vairākiem veselības bojājumiem pēc vakcinācijas (kopā 198 gadījumi). Tas ir 37.4 gadījumi uz 100 000 dozām. Neviens gadījums nebija saistīts ar VTE.

Kopumā 958 meitenes tika hospitalizētas 42 dienu laikā, pēc vakcīnas saņemšanas. Tāpat 42 dienu laikā, pēc vakcīnas saņemšanas – 19 351 meiteņu vērsās ātrās palīdzības dienestos.

4 meitenēm, kas tika gan hospitalizētas, gan vērsās pēc palīdzības ātrajā palīdzībā, tika diagnosticēts VTE. Trim no šīm meitenēm, tika konstatētas arī citas diagnozes, kas arī ir asociētas ar VTE. Ceturtajai meitenei VTE konstatēja Ātrājā palīdzībā, bet ne hospitalizācijas laikā.

Secinājums, un te nu saturaties:

Blakusparādību gadījumi, pēc vakcinācijas Albertā notiek reti, kas ir līdzīgā līmenī, kas notiek citviet.

Zemāk sekos divas tabulas. Pirmajā, būs veselības bojājumu veidi pēc vakcinācijas, par ko tika saņemts ziņojums.

Lai arī pētījuma dizainā bija noteikts, ka pēta hospitalizācijas un ātrās palīdzības izmantošanas gadījumus līdz 42 dienām pēc notikušās vakcinācijas, pētījumā iekļuva meitene, kas tika hospitalizēta 110 dienā. Piefiksē to.

Otrajā tabulā – diagnozes meitenēm/sievietēm, kas tika hospitalizētas 42 dienas pēc vakcīnas saņemšanas:

Tālāk sekos komentārs, kuru labāk ir nelasīt, jo to raksta vecāks sīcim, kas ir –

https://www.youtube.com/watch?v=wy3VuGAehOo

Pirmkārt – problēmas ar pētījuma dizainu. Tas apkopo tikai tos datus, par veselības bojājumiem, kas radās pacientiem līdz 42 dienām. Kā varēji pārliecināties, pētījuma tika iekļauta meitene pat 110 dienas pēc vakcinācijas. Kā viņa vispār tika iekļauta? Pēc kādiem kritērijiem vadījās? Ja jau meitene bija arī pēc 110 dienam, vei laika logu nevajadzēja paplašināt? Cik daudz vairāk būtu bijušas 110 dienu periodā? Kāpēc citas potenciālās meitenes/sievietes neiekļuva? Domā Kanādā ir retas hospitalizācijas? Zemāk bildē parādīts hospitalizāciju skaits uz 100 000 iedzīvotājiem. Info avots – Albertas valdība TE.

Pētījums tika veikts par laika posmu 2006 – 2014 gadu. Statistikā redzams, ka hospitalizāciju skaits bija nesalīdzinami lielāks un ar daudz plašāku veselības bojājumu klāstu. Albertas provincē dzīvo vairāk kā par 3 miljoniem iedzīvotāju. Tātad, lai iegūtu gala skaitli ir jāreizina ar 30. Līdz ar to ik gadu Albertā kopā ir aptuveni 240 000 hospitalizācijas gadījumu. Šī pētījuma pārskatā par 8 gadiem ir konstatēts nepils 1000 hospitalizācijas gadījumu. Tas noved pie nākošā jautājuma.

Otrkārt – nav izprotams, pēc kādiem kritērijiem tika atlasītas slimības. Skaidrs ir par – VTE, Anafilaktiskām un Alerģiskām reakcijām. VTE pētījā, jo satraukums bija. Alerģiskas/Anafilaktiskas reakcijas rodas, jo organismā tiek ievadīts organismam nepiederošs proteīns. Pirmaja reizē iešpricējot konkrētu organismam nepiederošu proteīnu, noteikts skaits bērnu paliek jūtīgs pret to. Atkārtota injekcija izsauc Anafilaktisku/Alerģisku reakciju. Vīruss/baktērija tiek audzētas noteiktā vidē – kazeīnā piemēram. Tad šo masu centrifugē. Diemžēl tieši tāpat, kā nav iespējams 100% izžaut veļu centrifūgā, ta arī 100% nav iespējams atdalīt vīrusu/baktērijas kultūru no kazeīna. Kazeīns ir proteīns. Jā, tagad ir mazāk šo proteīnu vienā vakcīnā, kā tas bija agrāk, kad līdz pat 30% no vakcinētajiem bērniem pret difteriju sāka novērot Alerģiju – lokālas reakcijas injekcijas vietā ar vai bez temperatūru. Jā, šodien vakcīnā proteīna ir mazāk. Un sasirgst arī mazāk. Tikai problēma ir tā, ka vakcīnas ir palikušas vairāk. Problēma ir tā, ka tad, kad atklāja Alerģiju/Anafilaksi – vakcīnās nepievienoja Alumīniju, kas izjauc T1 un T2 balansu. Šis izjauktais balans nodrošina to, kas izskatās, kā alerģija. Pētījumi ir nodemonstrējuši, ka ar Alerģiju visbiežāk slimo bērni. Kad tie pieaugas, alerģija izzūd. Tas ir tieši šī iemesla dēļ – reāli organisms sensitīvs pret konkrētu proteīnu paliek ļoti retos gadījumos. Lielākajam vairumam bērnu Alumīnijs vakcīna izjauc T1 un T2 balansu, kas arī noved pie paaugstinātas reakcijas. Vairāk vari palasīt TE un TE patenta sadaļā 0011. Bērnam augot, Alumīnijs lēnāk/ātrāk iziet ārā, balans atjaunojas un alerģija izzūd.

Bet kāpēc netika iekļautas citas kaites, kas ir asociētas ar vakcināciju? Kāpēc šajā pētījumā neiekļāva hospitalizācijas gadījumus un ātrās palīdzības izmantošanas gadījumus, par veselības kaitējumiem, kas rodas no vakcinācijas un par ko ir izmaksātas kompensācijas ASV Vakcīnu tiesā. Nav iekļāvuši piemēram, sekojošus veselības bojājumus, kas izrakstīti no šīs tiesa pēdējām 4 atskaitēm: 

  • Guillain-Barré syndrome (GBS), thrombocytopenic purpura, Allergic reaction, Arm injuries, Tendiopathy, Brachial Plexus Neuritis, Death, Chronic Inflammatory Demyelinating Polyneuropathy, Optic Neuritis, Lymphangitis, Cellulitis, Serum Sickness, Reactive Arthritis, Opsoclonus Myoclonus Syndrome, headaches, chest pain, fatigue, Chronic Fatigue Syndrome, fibromyalgia, Inflammatory Polyarthritis, neurological injury, acute disseminated encephalomyelitis, Dysautonomia, Central sensitization Syndrome, transverse myelitis, Myofascitiitis, autoimune syndrome, Vasculitis, vasculitic neuropathy, peripheral neuropathy, transverse myelitis, multiple sclerosis, vaccine related nuritis, gastrointestinal problems, rheumatologic symptoms, shoulder injury related to vaccine administration (SIRVA), Tendonitis, adhesive capsulitis, brachial neuritis, inflammatory reactive tissue, inflammatory tendinitis, adhesive capsulitis, polyneuropathy, acute necrotizing myopathy, polymyositis, paresthesias, myelopathy, myelitis, mid-brain stroke, systemic lupus erythematosus, polyarthritis, demyelinating polyneuropathy, lipomyonecrosis of left deltoid area, lipomas, respiratory distress resulting in severe bronchial esophageal and intestinal problems, alopecia, brachial plexopathy, limbic encephalitis and its related sequelae, systemic immune response, immediate allergic reactions, recurrent shingles, rheumatoid arthritis, seizure disorder, dizziness, hearing loss, ringing in ear, balance problems, acute inflammatory neurological injury, permanent myalgia, sensorineural hearing loss, acute, bilateral, acquired vestibular neuritis or labyrinthitis primarily attacking the inner left ear, bilateral peripheral neuropathy, neuromuscular symptoms, arthralgia, cervical transverse myelitis, bell`s palsy, severe sensory motor polyneuropathy, shingles (herpes zoster), neuropathic demyelination, illness involving progressive respiratory distress resulting in death, anaphylaxis, chronic cross-reactive allergies, seizures secondary to acute demyelinating encephalomyelitis, anaphylaxis or anaphylactic shock, injuries to respiratory tract and esophagus, and/or brachial neuritis”, steroid myopathy, encephalopathy or encephalitis, myasthenia gravis, muscle weakness, eyelid drooping, fatigue induced diplopia, severe asthma, chronic sinus disease, deltoid bursitis, streptococcal a infection, streptococcal toxic shock syndrome, multi-organ failure, tic disorder, seizures, progressive multifocal motor neuropathy.

Slimību izraksts ņemts no speciāli sagatavotas atskaites, kas pieejama TETETE un TE. Pie tam, ASV valdība nekad nepublicē visas diagnozes. Tikai daļu.

Alerģija/Anafilakses mehānismi pret kādu no alergēniem ir skaidra – organisms uzbrūk, tam, kas tajā tika ievadīts ar vakcīnu – piens, antibiotikas, olas, gumija, jūras veltes utt. Bet tieši šis pats process notiek arī autoimūno slimību gadījumā, piemēram – Reimatisms. Organisms arī uzbrūk saviem audiem. Vakcīnās ir abortētu bērnu paliekas. Smadzeņu apvalka proteīns, piemēram. Kad tas tiek injektēts, organisms sāk uzbrukt nervu apvalkam, kas noved pie neiroloģiskajām slimībam – visa veida myelitis atvasinājumi. Atbilstoši Neuro Science Canada TE, ir vairāk par 1000 slimībām, kas ietekmē smadzenes, muguras smadzenes un nervu sistēmu. Smadzeņu iekaisums, jeb meningīts ir atzīts, ka rodas no vakcīnas. Meningīts var izraisīt febrilos krampjus. Febrilie krampji, savienojumā ar abnormālu neirosistēmas attīstību, piemēram tā paša meningīta/iekaisuma dēļ, kad bojā iet neironi, noved pie – Epilepsijas. Tā ir konstatēts pētījumā TE. Vai Latvijā un kanādā neviens neslimo ar Epilepsiju? Slimo. Kāpēc nav ietverts pētījumā?

Trešā lieta, kas mani satrauc ir tas ko augstās amatpersonas raksta:

Rates of AEFI after HPV immunization in Alberta are low and consistent with types of events seen elsewhere.

Veselības bojājumu ziņojumu skaits Albertā ir mazs un atbilst veselības bojājumiem, kas novēroti citur.

Labi atmetīsim nevakcinēšanās modes kliedziena ietekmēta, bezatbildīga, stulba tēva uzdodotos jautājumus, par to, kāpēc pētījuma tika izlaistas tik daudzas slimības un paliksim pie tiem pašiem 10%. Ko saka SPKC par reakcijām (vecajā lapā, jaunajā nekā nav):

Viens uz miljonu administrēto dozu. 1 uz 1 000 000. Laikam esmu dramatiski stulbs, jo man nesanāk Kanādas pētījuma 1 smaga reakcija uz miljonu. Pat, ja pieņem, ka smagā reakcija ir tikai un vienīgi – anafilaktiskais šoks. Tad šajā pētījumā ir 3 anafilakses gadījumi. Uz miljonu būtu nepilni 6.

Iespējams, ka visi pārējie veselības bojājumi, kas radās pēc HPV vakcīnas nav smagi, jo tad taču tos SPKC ieliktu statistikā? Lai motivētu cilvēkus vairāk un drošāk vakcinēties. Kā teica Dace Zavadska par vakcinācijas disidentiem? – nav tik zinoši, kā viņiem vajag būt…

Neskatoties uz to, ka SPKC raksta, ka smagas sekas ir tikai anafilaktiskais šoks – jebkura pacienta hospitalizācija, vai vēršanās pēc ātrās palīdzības ir smaga seka. Diezin vai, ka Pro vakcinatori grib teikt, ka spontānais aborts nav smaga seka pēc HPV vakcīnas.

Šajā pētījumā – uz 528 913 administrētām vakcīnām pētījumā iekļaujot dažas diagnozes, bet tai pat laikā neikļaujot daudz lielāku veselības bojājumu skaitu, kas ir pat kompensētas ar speciālas tiesas lēmumu, pētnieki ieguva – 37.4 gadījumus uz 100 000 dozām, jeb 374 gadījumus uz miljonu. 374 gadījumi uz miljonu nav ne tuvumā 1 uz miljonu.

Pie tam pētījuma autori min, ka līdzīgā pētījumā ASV tā pati vakcīna radīja 53.9 veselības bojājumu gadījumus uz 100 000 dozām, pētījums TE. Par ASV ir jāzin, atbilstoši pašam ASV CDC tikai līdz 10% ziņojumu nonāk viņu datubāzē. Bail pat iedomāties reizināt 53.9 ar 10, lai iegūtu uz miljonu dozu un tad vēl ar desmit, lai iegūtu daudz maz objektīvu informāciju.

Pie tam, pētījums ir veikts tikai saistībā ar HPV vakcīnu, bet bērni un pieaugušie saņem vairākas. Līdz ar to šis skaitlis ir jāreizina vēl un vēl. 

SPKC melo. Nedomāju, ka to dara apzināti. Domāju, ka vienkārši nelasa neko ārpus savas ticības, negrib iedziļināties ārpus savas ticības. Lai vai kā – SPKC melo. Smagi melo saviem iedzīvotājiem un maldina tos. Iedomājieties uz brīdi, ja SPKC mājas lapā parādītos – šis pētījums, noteikti cilvēki rindā sastāsies pēc HPV vakcīnas. Noteikti. 

Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
×
Mareks Kalniņš AdministratorKeymaster
Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās. Neskatoties uz Cilvēka Radošo garu un milzīgo potenciālu – Ideālās Valsts NAV. Tiek minēti daudzi bubuči, “Ideālā Valsts” vēlas ar piemēriem nodemonstrēt, ka tam ir tikai un vienīgi 1 iemesls – Arogance. Akūti Hroniska nespēja daudzpusīgi iedziļināties ārpus savām esošajām Zināšanām, Dogmām, Ticībām un Pārliecībām. Saskaroties ar informāciju, kas ir pretēja sev zināmajam, indivīds nevis iedziļinās, mācās un uzņemot jaunu informāciju/zināšanas – pašatīstās un koriģē savas zināšanas, uzvedību un prasmes, bet vēršas pret citādas informācijas nesošo indivīdu.
https://idealavalsts.lv/
follow me
Latest Posts

Komentējiet šeit