Print Friendly, PDF & Email

Fenomens – ir novērojama parādība, fakts vai notikums.

  • Neatkarīgi no Fenomena – Fenomens ir viens, bet tas sastāv no StruktūrElementiem un to dažādām, StruktūrElementu sistēmas dziļuma, sastāvdaļām, kas dažādos StruktūrElementu dziļumu līmeņos un konfigurācijās, vienoti kopīgā mijiedarbībā arī veido novērojamo Fenomenu.

Ielūkosimies dziļāk Fenomenā.

  • Fenomens ir viens, bet tas sastāv no Fenomena Struktūrelementiem, kas sastāv no Fenomena Struktūrelementu Sastāvdaļām, kas arī veido Fenomena StruktūrElementus, kas vienoti kopīgā mijiedarbībā veido novērojamo Fenomenu.

Vēl dziļāk.

  • Fenomens ir viens, tas sastāv no Fenomena Struktūrelementiem, kas sastāv no Fenomena Struktūrelementu Sastāvdaļām, kas, lai arī, ir Fenomena StruktūrelEmentu Sastāvdaļas, pašas par sevi ir Fenomena StruktūrElementi, kas veido Novērojamā Fenomena Struktūrelementus un tie sastāv no sastāvdaļām, kas kopīgā daudzlīmeņu mijiedarbībā veido novērojamo Fenomenu.

Vēl dziļāk – atkarībā no novērojamā Fenomena, šāds strukturālās uzbūves dziļums var būt dziļāks.

Parasti novērojamais Fenomens ir daļa no lielāka Fenomena. Tas ir – novērojamais Fenomens ir lielāka Fenomena StruktūraElements, kas tieši nav novērojams.